اخبارهای جذاب در راه Modern Warfare 3 و وارزون

اخبارهای جذاب در راه Modern Warfare 3 و وارزون-نقادانه

با انتشار به‌روزرسانی میان-فصلی Reloaded، اکتیویژن پرده از جزئیات به‌روزرسانی بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 و Warzone برداشت.

اخبارهای جذاب در راه Modern Warfare 3 و وارزون

محتوای جدید Reloaded برای فصل سوم Call of Duty: Modern Warfare 3 و Warzone که قرار است در ساعت 19:30 در تاریخ 12 اردیبهشت (1 اردیبهشت) در ایران منتشر شود، شامل نقشه ها و حالت های جدید برای بخش چندنفره است. ماموریت داستانی برای بخش زامبی، پکیج Specialist Perk در Warzone و سایر محتواها است.

“بخش چندنفره Modern Warfare 3به بازی نقشه Grime (که در اطراف کانالهای متروکه لندن قرار دارد) و نقشه Checkpoint (که بر اساس قلعه نقشه Rebirth Island ساخته شده است) را اضافه خواهد کرد. این به‌روزرسانی به بازی با نام Minefield منجر خواهد شد که در آن تمام قوانین مانند حالت‌های دیگر باشد، با این تفاوت که بازیکنان در هنگام مرگ خود یک مین بر روی نقشه قرار می‌دهند؛ مین‌هایی که نمی‌توان آن‌ها را برداشت و می‌تواند به هم‌تیمی‌ها نیز آسیب برساند.”

بازی Escort با نام جدید در دو دور اجرا می‌شود. هدف بازیکنان این است که سه نقطه از نقشه را با استفاده از اسکورت MAW تصرف کنند. این اسکورت تنها در حالتی که مهاجمان حرکت می‌کنند، جابجا می‌شود و بازیکنان حریف می‌توانند با استفاده از MAW منطقه خود را دفاع کنند. علاوه بر این، لیست پخش Arcade میان فصلی شامل نقشه‌ها، حالت‌ها، قدرت‌ها و سلاح‌های ویژه مختلفی است و همچنین لیست پخش Vortex نیز به بازگشت می‌پردازد.

تریلر بازی F1 24 /تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز-نقادانه بیشتر بخوانید: تریلر بازی F1 24 | تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز

اخبارهای جذاب در راه Modern Warfare 3 و وارزون

ماموریت داستانی جدید مهارت های گیمرها را با نوع جدیدی از زامبی ها در دنیایی پر از زامبی ها به چالش می کشد.

درباره محتوای آتی حالت زامبی، اکتیویژن اعلام کرد: «همزمان با ظهور Dark Aether سوم، یک ناهنجاری جدید وارد منطقه تخلیه می‌شود. دکتر جانسن به داخل پورتال کشیده شده است و حالا اعضای Operation Deadbolt باید در یک مأموریت نجات در بازی Modern Warfare 3با همکاری رزنوف شتاب کنند. آماده روبرو شدن با انبوهی از دشمنان در این محتوای داستانی فصلی باشید؛ محتوایی که شامل نوع جدیدی از زامبی‌ها به نام Disciple است که تمام مهارت‌های بازیکنان را به چالش می‌کشد.»

در فصل سوم وارزون، نقشه Rebirth Island به بازی بازمی‌گردد و حالت Resurgence نیز به وارزون اضافه می‌شود؛ این حالت به بازیکنان اجازه می‌دهد تا هنگام زنده‌بودن هم‌تیمی‌شان، دوباره به بازیModern Warfare 3 بپیوندند. این به‌روزرسانی میان‌فصلی، یک بسته کمیابی با قابلیت Special Perk Package را به بازی اضافه می‌کند که در صورت فعال بودن، تمامی پرک‌ها را به بازیکنان می‌دهد. همچنین، Killstreak Foresight جدید، منطقه‌های بعدی بازی را به بازیکنان نمایش می‌دهد

اخبارهای جذاب در راه Modern Warfare 3 و وارزون

Weapon Trade Station به بازی اضافه خواهد شد و به بازیکنان این امکان را می دهد که یک سلاح درجه پایین تر را با سایر آیتم ها مبادله کنند. ارتقاء جدید Utility Box Field شامل یک جعبه مهمات و یک جلیقه است. محتوای Reloaded برای فصل 3 رویداد Heavy Armor را به بازی اضافه می کند که پوشش زره را برای بازیکنان افزایش می دهد و سلامت آنها را از 150 به 200 در طول بازی افزایش می دهد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *