محتوای جذاب بتل پس فصل اول Suicide Squad

استودیو راک‌استدی، جزئیات بتل پس فصل اول بازی Suicide Squad را با طرفداران به اشتراک گذاشت.

بتل پس فصل اول Suicide Squad

بازیکنان Suicide Squad در ساعت ۱۳:۳۰ پنج‌شنبه ۹ فروردین به وقت ایران می‌توانند به محتوای جدید فصل اول بازی دسترسی پیدا کنند. شرکت راک‌استدی در این فصل جوکر را به عنوان اولین شخصیت قابل کنترل اضافی به بازی اضافه کرده است و همراه با این کاراکتر، انواع سلاح، تجهیزات جنگی، مأموریت‌ها، گزینه‌های شخصی‌سازی و موارد هیجان‌انگیز دیگری را در اختیار بازیکنان قرار داده است.

پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران بیشتر بخوانید: پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران

همان طور که انتظار می‌رود از یک بازی لایو سرویس، فصل اول بازی “سوییساید اسکواد: قتل عدالت را بکشید” شامل بتل‌های پیشرفته خواهد بود و استودیوی راک استدی جزئیات بیشتری را ارائه کرده است.

محتوای جذاب بتل پس فصل اول Suicide Squad

تیم بازی Suicide Squad: Kill the Justice League اعلام کرده است که فصل اول بازی آن با قیمت هزار واحد Luthorcoin در دسترس خواهد بود. این فصل شامل ۷۶ سطح پر از چالش های مختلف و جوایز منحصربه‌فرد خواهد بود.

بازیکنان می‌توانند با خرید این فصل، به ۷۶ ردیف پاداش دسترسی پیدا کنند که شامل انواع لباس، ایموت، نمونه رنگ، بنر و موارد دیگر است. این پاداش ها به بازیکنان کمک می‌کنند تا بازی را بهتر و روان‌تر ادامه دهند.

بازیکنانی که توانایی تکمیل تمام ۷۶ سطح بتل پس را دارند، می‌توانند به‌صورت رایگان تمام هزار واحد Luthorcoin خود را دریافت کنند. این امکان به بازیکنان کمک می‌کند تا بتوانند بدون هیچ هزینه‌ای، فصل بعدی بتل پس را تهیه کنند و از بازی لذت ببرند.

تیم بازی Suicide Squad: Kill the Justice League تاکید کرده است که این سیستم جایزه‌دهی، برای تشویق بازیکنان به تکمیل تمام سطوح بازی و ارائه تجربه‌ای بهتر، طراحی شده است. بازیکنان می‌توانند با شرکت در بتل‌های پر از هیجان و مبارزات هیجان‌انگیز، این پاداش‌ها را به دست بیاورند و تجربه‌ای متفاوت از بازی را تجربه کنند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *