منتظر خبرهای خوب از بازی Returnal بمانید

منتظر خبرهای خوب از بازی Returnal بمانید-نقادانه

استودیو Housemarque به افشاگری جدیدی در رابطه با بازی Returnal اشاره کرده است.

منتظر خبرهای خوب از بازی Returnal بمانید

استودیو Housemarque با انتشار بازی سرکش و علمی تخیلی Returnal در سال 2021 توانسته طرفداران زیادی را به خود جذب کند و حالا آنها بی صبرانه منتظر اعلام جدید پروژه بعدی سازنده هستند. با این حال، به نظر می رسد استودیو Housemarque هنوز آماده به اشتراک گذاشتن جزئیات بازی جدید خود نیست و در عوض برای رونمایی مرتبط برای این بازی آماده است.

تریلر بازی F1 24 /تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز-نقادانه بیشتر بخوانید: تریلر بازی F1 24 | تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز

تازه‌ترین تصویر منتشر شده توسط توسعه‌دهنده، نشان می‌دهد که چهره سلین، قهرمان بازی، در یک آینه شکسته با کلمه “فردا” مشاهده می‌شود. این تصویر در صفحه رسمی توییتر توسعه‌دهنده به اشتراک گذاشته شده است و بسیاری حدس می‌زنند که به زودی اعلامیه‌ای درباره این بازی منتشر خواهد شد که ممکن است شامل به‌روزرسانی، بسته الحاقی یا اطلاعات دیگری باشد.

منتظر خبرهای خوب از بازی Returnal بمانید

اما احتمال ارائه نسخه دوم این بازی بسیار کمتر به نظر می رسد؛ زیرا معرفی تصادفی و بدون هیاهو یک بازی فرست-پارتی با سابقه شرکت سونی سازگار نیست و استودیو هوس‌مارک تایید کرده است که بازی آینده آنها یک آی‌پی کاملا جدید خواهد بود. بنابراین، برای دیدن اعلامیه های آتی، باید منتظر اخبار رسمی از سازنده باشیم.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *