تریلر فیلم گودزیلا x کنگ: امپراتوری جدید

تریلر فیلم گودزیلا x کنگ: امپراتوری جدید

یک تریلر فیلم گودزیلا x کنگ: امپراتوری جدید منتشر شده است که نشان می‌دهد این دو هیولا در تیم همکاری خود برای مقابله با خطری جدید قرار می‌گیرند.

Godzilla x Kong: The New Empire ادامه بازی Godzilla vs Kong است که در آن انها دیگر دشمن نیستند. همانطور که در تریلر زیر مشاهده می کنید، میمون غول پیکر دیگری گودزیلا و کینگ کونگ را مجبور به همکاری کرده است. به نظر می رسد که این دو هیولا اکنون به تنها امید بشریت برای بقا تبدیل شده اند و باید Skarsgård شیطانی را شکست دهند. در این بازی جدید، شما می توانید نقش گودزیلا، کینگ کونگ یا میمون غول پیکر را به عهده بگیرید و در نبردی در یک جهان پر از خطرات و هیولاهای دیگر شرکت کنید.

آدام وینگارد مسئولیت ساخت گودزیلا و کنگ است زیرا او پیش از Godzilla x Kong: The New Empire دیگری را در مجموعه Monsterverse کارگردانی کرده بود. وینگارد در مصاحبه ای با توتال فیلم اظهار داشت که گودزیلا علیه کونگ اساسا نسخه بزرگتری از بدترین جنبه های بشریت است.

تماشای تریلر فیلم گودزیلا x کنگ: امپراتوری جدید:

رورک هال، برایان تایری هنری، کلی هاتل و دنیل استیونز از جمله بازیگرانی هستند که در این عنوان به ایفای نقش پرداخته‌اند. علاوه بر این، Godzilla x Kong: The New Empire جدید به تاریخچه این تایتان‌ها، ریشه‌های آنها، اسرار جزیره جمجمه و نبرد افسانه ای که به شکل گیری ارتباط آنها با بشریت کمک کرد.”

پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday بیشتر بخوانید: پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday

رورک هال، بازیگر آمریکایی است که در سال ۱۹۷۰ در کالیفرنیا متولد شد. وی در دوران نوجوانی به بازیگری علاقه‌مند شد و در سال ۱۹۸۹ با فیلم «نقشه آموزشی» به صورت حرفه‌ای وارد دنیای سینما شد. در سال ۱۹۹۷ با بازی در فیلم «لیوناردو دای وی‌ینچی» به شهرت جهانی دست یافت و از آن پس در فیلم‌های مختلفی همچون «فردا نمایش تمامی‌ست»، «مرد آهنی» و «شکارچیان سایبری» حضور داشته است.

برایان تایری هنری نیز بازیگر و کارگردان آمریکایی است که در سال ۱۹۷۵ در نیویورک متولد شد. وی از دانشجویان دانشگاه جان هاپکینز است و در سال ۱۹۹۳ با بازی در فیلم «جنگ نامهربانی» به شهرت دست یافت. او همچنین در فیلم‌هایی همچون «خورشید پنهان»، «زندگی زیبا» و «شکارچیان سایبری» به ایفای نقش پرداخته است.

کلی هاتل نیز بازیگر و مدل آمریکایی است که در سال ۱۹۸۵ در کالیفرنیا متولد شد. وی در سال ۲۰۰۴ با بازی در سریال تلویزیونی «اوتلندر» به شهرت رسید و از آن پس در فیلم‌هایی همچون «بند قهرمان»، «کابوس جنگل» و «ماجرای بدبختی» به ایفای نقش پرداخته است.

تریلر فیلم گودزیلا x کنگ: امپراتوری جدید

تریلر فیلم Iron Man 4 | بازگشت تونی استارک

دنیل استیونز نیز بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی است که در سال ۱۹۷۹ در کالیفرنیا متولد شد. وی در سال ۲۰۰۲ با بازی در فیلم «راک استار» به شهرت دست یافت و از آن پس در فیلم‌هایی همچون «آشنایی با پدر»، «بازی تاج و تخت» و «جانشینان» حضور داشته است.

فیلم «تایتان‌ها» نگاهی به تاریخچه و ریشه‌های این تایتان‌ها می‌اندازد و اسرار جزیره جمجمه را برای ما فاش می‌کند. این فیلم براساس کتابی با همین نام اثر جان لاندیس و جیمز بلیک است که در سال ۲۰۰۶ منتشر شد. فیلم تلاش تایتان‌ها برای مبارزه با نیروهای شیطانی را به تصویر می‌کشد و نشان می‌دهد که چگونه این تایتان‌ها به شکل گیری ارتباط با بشریت کمک کردند.

با حضور بازیگران همچون رورک هال، برایان تایری هنری، کلی هاتل و دنیل استیونز، Godzilla x Kong: The New Empire انتظار می‌رود با شباهت‌هایی به فیلم‌های محبوب دیگری همچون مردان آهنی ، مخاطبان را به خود جلب کند و مورد استقبال قرار گیرد.

تاریخ اکران فیلم ودزیلا x کنگ: امپراتوری جدید ؟

فیلم «گودزیلا x کنگ: امپراتوری جدید» در تاریخ 12 آوریل 2024 (24 آوریل 1403) اکران خواهد شد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *