تریلر بازی Delta Force + اخبار افتتاحیه مراسم گیمزکام ۲۰۲۳

 تریلر بازی Delta Force + اخبار افتتاحیه مراسم گیمزکام ۲۰۲۳

 تریلر بازی Delta Force + اخبار افتتاحیه مراسم گیمزکام ۲۰۲۳

کمپانی TenCent در مراسم افتتاحیه Gamescom 2023 تریلر بازی Delta Force منتشر کرد. تیم Tencent در هفته گذشته، در افتتاحیه مراسم گیمزکام ۲۰۲۳ با پخش یک تیزر کوتاه، وعده‌ای از بازی جدید خود با نام Delta Force را به مخاطبان خود داد. در حال حاضر، اخبار جدیدی از این اثر شوتر اول-شخص منتشر شده که شامل تریلر بازی Delta Force از گیم‌پلی جدید آن است که با طرفداران به اشتراک گذاشته شده است. این بازی، توسط Timi Studio Group توسعه داده شده و به عنوان یک اثر کراس-پلتفرم، در آینده نامعلومی برای کنسول‌ها، کامپیوتر و موبایل عرضه خواهد شد. مشاهده تریلر بازی Delta Force :

طرفداران می توانند انتظار داشته باشند که بازی های برجسته زیادی مانند Mortal Kombat 1، Alan Wake 2، Assassin’s Creed Mirage، Black Myth: Wukong، Lords of the Fallen، Call of Duty: MW3، Sonic Superstars و Tekken 8 را در مراسم افتتاحیه Gamescom ببینند. 2023.

اخبار افتتاحیه مراسم گیمزکام ۲۰۲۳

به عنوان طرفداران بازی‌های ویدیویی، همیشه انتظار داریم که در رویداد افتتاحیه گیمزکام ۲۰۲۳ بازی‌های جذاب و برجسته‌ای را تجربه کنیم. از جمله بازی‌هایی که می‌توانیم در این رویداد انتظار داشته باشیم، می‌توان به بازی Mortal Kombat 1 اشاره کرد که با گرافیک بهبود یافته و امکانات جدید، تجربه‌ای جذاب و مهیج را برای طرفداران به ارمغان می‌آورد.

بازی Alan Wake 2 نیز یکی از بازی‌هایی است که طرفدارانش بسیار منتظر آن هستند. این بازی در سبک جنایی و ترسناک، دنیایی جذاب و پر از راز و رمز‌ها را برای بازیکنان خلق می‌کند و با گرافیک بهبود یافته و امکانات جدید، تجربه‌ای بیشتر واقع‌گرایانه را به ارمغان می‌آورد.

بازی Assassin’s Creed Mirage نیز یکی از بازی‌هایی است که طرفداران آن را در رویداد گیمزکام ۲۰۲۳ مشاهده خواهند کرد. این بازی در سبک اکشن و ماجراجویی، دنیایی فراطبیعی و پر از راز و رمز‌ها را برای بازیکنان خلق می‌کند و با گرافیک بیشتر و امکانات جدید، تجربه‌ای بیشتر و هیجان‌انگیز را به ارمغان می‌آورد.

 تریلر بازی Delta Force + اخبار افتتاحیه مراسم گیمزکام ۲۰۲۳

زمان انتشار بازی Assassin’s Creed Red معلوم شد!

بازی Black Myth: Wukong نیز یکی دیگر از بازی‌هایی است که طرفداران آن را در رویداد گیمزکام ۲۰۲۳ مشاهده خواهند کرد. این بازی در سبک اکشن و ماجراجویی، داستانی مبتنی بر افسانه‌های چینی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد و با گرافیک بیشتر و امکانات جدید، تجربه‌ای بیشتر واقع‌گرایانه را به ارمغان می‌آورد.

بازی Lords of the Fallen نیز یکی دیگر از بازی‌هایی است که طرفداران آن را در رویداد گیمزکام ۲۰۲۳ مشاهده خواهند کرد. این بازی در سبک اکشن و نقش‌آفرینی، دنیایی تاریک و پر از مخاطرات را برای بازیکنان خلق می‌کند و با گرافیک بهبود یافته و امکانات جدید، تجربه‌ای بیشتر و هیجان‌انگیز را به ارمغان می‌آورد.

تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن-نقادانه بیشتر بخوانید: تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن اعلام شد


بازی Call of Duty: MW3 نیز یکی از بازی‌هایی است که طرفداران آن را در رویداد گیمزکام ۲۰۲۳ مشاهده خواهند کرد. این بازی در سبک اکشن و تیراندازی، تجربه‌ای هیجان‌انگیز و پر از اکشن را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد و با گرافیک بهبود یافته و امکانات جدید، تجربه‌ای بیشتر واقع‌گرایانه را به ارمغان می‌آورد.

 تریلر بازی Delta Force + اخبار افتتاحیه مراسم گیمزکام ۲۰۲۳

بازی Sonic Superstars نیز یکی از بازی‌هایی است که طرفداران آن را در رویداد گیمزکام ۲۰۲۳ مشاهده خواهند کرد. این بازی در سبک مسابقه‌ای، دنیایی پر از سرگرمی و هیجان را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد و با گرافیک بهبود یافته و امکانات جدید، تجربه‌ای بیشتر و هیجان‌انگیز را به ارمغان می‌آورد.

و در نهایت، بازی Tekken 8 نیز یکی دیگر از بازی‌هایی است که طرفداران آن را در رویداد گیمزکام ۲۰۲۳ مشاهده خواهند کرد. این بازی در سبک مبارزه‌ای، دنیایی پر از اکشن و هیجان را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد و با گرافیک بهبود یافته و امکانات جدید، تجربه‌ای بیشتر واقع‌گرایانه را به ارمغان می‌آورد.

به طور کلی، بازی‌هایی که در رویداد افتتاحیه گیمزکام ۲۰۲۳ مشاهده خواهیم کرد، با گرافیک بهبود یافته و امکانات جدید، تجربه‌ای بیشتر و هیجان‌انگیز را به ارمغان می‌آورند و طرفداران با تمام وجود منتظر آن‌ها هستند.

همچنین، این بازی‌ها از آخرین تکنولوژی‌ها و روش‌های بازی‌سازی استفاده می‌کنند تا تجربه‌ای واقعی و فراگیر از دنیای مجازی را به بازیکنان ارائه دهند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *