خدای جنگ 3 ، بازی محبوب پلی استیشن پلاس!

خدای جنگ 3 ،یکی از بازی های محبوب پلی استیشن پلاس!

خدای جنگ 3 ، بازی محبوب پلی استیشن پلاس!

اسناد استودیو اینسامنیاک گیمز نشان می‌دهند که خدای جنگ 3 ،یکی از بازی های محبوب پلی استیشن پلاس است. این بازی پرچمدار پلی استیشن در دوران PS3 بود و بیش از ۱۳ سال پیش ماجراهای کریتوس در یونان را به پایان رساند و استانداردهای جدیدی در سبک هک-اند-اسلش تعریف کرد. با اینکه از عرضه خدای جنگ ۳ مدت زیادی می‌گذرد، اما هنوز این بازی از محبوبیت بالایی برخوردار است. با توجه به فروش بیش از سه میلیون نسخه God of War 3 Remastered، می‌توان گفت که این بازی به اندازه نسخه‌های اخیر مجموعه موفق بوده است.

در آخرین اخبار بازی، اعلام شد که خدای جنگ 3 ، بازی محبوب پلی استیشن پلاس! می‌باشد. نسخه‌های اصلی این بازی، از جمله گاد آو وار، به عنوان یکی از کمترین آثار هک-اند-اسلش، هنوز هم تجربه‌ای لذت‌بخش را ارائه می‌دهند. با این حال، با مسیر متفاوتی که در نسخه‌های اخیر این مجموعه انتخاب شده است، نسخه‌های اصلی همچنان به عنوان یکی از بهترین‌ها به نظر می‌رسند.

خدای جنگ 3 ،یکی از بازی های محبوب پلی استیشن پلاس!

نقد بازی مورتال کامبت 1 | اساطیر خونین

اخیرا، یک کاربر ردیت جزئیات جدیدی درباره سطوح مختلف سرویس پلی استیشن پلاس منتشر کرد. پس از هک شرکت اینسامنیاک گیمز، اسناد داخلی بیشتری از استودیو به بیرون درز کردند. این اسناد، نه‌تنها پروژه‌های در حال توسعه توسعه‌دهنده را فاش کردند، بلکه اطلاعات محرمانه را نیز به عموم آشکار کردند.

پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران بیشتر بخوانید: پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران

“سرویس PS Plus Premium به کاربران امکان استریم برخی از بازی‌های کلاسیک پلی استیشن را فراهم می‌کند. امیدوار بودیم که بازی The Last of Us از استودیو ناتی داگ در بین بازی های محبوب پلی استیشن پلاس قرار بگیرد، اما God of War 3 از استودیو سانتا مونیکا در رتبه اول قرار دارد. بر اساس اسناد، ریمستر بازی God of War 3 تاکنون توسط بیش از یک میلیون بازیکن بازی شده و بیش از ۵.۴ میلیون ساعت تجربه شده است. همچنین، نسخه‌های اول و دوم این مجموعه نیز به ترتیب با ۵۶۶ هزار بازیکن و ۲.۳ میلیون ساعت تجربه در جایگاه‌های دوم و سوم قرار دارند.”

احتمالاً، خدای جنگ 3 ، بازی محبوب پلی استیشن پلاس است که به دلیل انتشار بازی God of War 2018 است که در بین پرفروش‌ترین بازی‌های نسل قبلی سونی جای گرفته است. این بازی می‌تواند جذابیت زیادی برای تجربه God of War 3 Remastered به دنبال داشته باشد. ریمستر خدای جنگ 3 ، بازی محبوب پلی استیشن پلاس، تنها نسخه‌ای از سه‌گانه اصلی خدای جنگ است که به صورت نیتیو قابل بازی است، در حالی‌که امکان تجربه دو نسخه اول به صورت بومی وجود ندارد.

آخرین قسمت این مجموعه God of War Ragnarok است. اگرچه بازی در قلمرو نورس اتفاق می افتد، DLC، Valhalla، شامل چندین ارجاع به نسخه های اصلی God of War است. بنابراین، کسانی که از بازی خدای جنگ 3 ، بازی محبوب پلی استیشن پلاس بوده ، نباید اولین DLC بازی God of War Ragnarok را از دست بدهند.

خدای جنگ 3 ،یکی از بازی های محبوب پلی استیشن پلاس!

گفته می‌شود که اخباری از کار استودیو Santa Monica در مورد نسخه سوم God of War به گوش می‌رسند. اخیرا، نیک بیکر در پادکست Xbox Era ادعا کرده است که نسخه ریمستر سه‌گانه اصلی God of War در حال تولید است و در سال‌های 2024 یا 2025 برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. با توجه به محبوبیت بالای سه نسخه اول این مجموعه، تصمیم تولید نسخه ریمستر سه‌گانه اصلی God of War در سال‌های 2024 یا 2025 برای پلی استیشن 5 منطقی و عقلانی به نظر می‌رسد.به نظر شما ایا خدای جنگ 3 ، بازی محبوب پلی استیشن پلاس میتواند باشد؟

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *