استخدام کارگردان هنری جدید توسط توسعه‌دهنده مجموعه Halo

استخدام کارگردان هنری جدید توسط توسعه‌دهنده مجموعه Halo - نقادانه

استخدام کارگردان هنری جدید توسط توسعه‌دهنده مجموعه Halo

استودیو ۳۴۳ اینداستریز، توسعه‌دهنده سری بازی Halo، اعلام کرده است که کریس متیوز، کارگردان هنری با سابقه در فری رادیکال دیزاین، کرایتک، کوالیشن، موتیو و ترن ۱۰، به تازگی به تیم آنها پیوسته است. متیوز که در ساخت بازی‌های مانند Crysis 2، Crysis 3، مجموعه Gears of War، Star Wars Battlefront II و مجموعه Forza Motorsport نقش داشته است، در ماه ژانویه امسال به استودیو ۳۴۳ اینداستریز پیوسته است. استخدام کارگردان هنری جدید توسط توسعه‌دهنده مجموعه Halo نشان میدهد که این این انتقال و انتخاب کریس متیوز برای پیوستن به تیم توسعه‌دهنده Halo، نشان دهنده آینده روشن و موفق این استودیو معتبر است.

با استخدام کارگردان هنری جدید توسط توسعه‌دهنده مجموعه Halo، متیوز از شروع دوره جدید آن هیجان زده است و این برایش فرصتی بسیار باارزش است. او تصور نمی‌کند که بتواند بیش از این برای شروع کار روی این مجموعه معروف و محبوب هیجان‌زده باشد. او این موفقیت جدید را به عنوان نقطه اوج بیش از یک دهه کار، یادگیری و رشد در صنعت بازی‌های ویدیویی می‌بیند و از آن به عنوان یک فرصت برای به ارمغان آوردن تجربه‌های جدید و خلاقیت‌های بیشتر استفاده خواهد کرد.

استخدام کارگردان هنری جدید توسط توسعه‌دهنده مجموعه Halo - نقادانه

روند جدیدی برای توسعه بازی های Halo Infinite برگزیده شده است

متیوز با توجه به این وضعیت بسیار نگران و ناراحت است و معتقد است که وضعیت فعلی صنعت بازی‌های ویدیویی نسبت به سال‌های گذشته بسیار آشفته‌تر است. استخدام کارگردان هنری جدید توسط توسعه‌دهنده مجموعه Halo یعنی کریس متیوز،او امیدوار است که با شروع دوره جدید مجموعه Halo، بتواند به خلق فرصت‌های شغلی جدید و بهبود وضعیت کارمندان در این صنعت کمک کند. او نیز به همراه تیمش به دنبال بهبود و توسعه صنعت بازی‌های ویدیویی است و امیدوار است که با شروع دوره جدید مجموعه Halo،بتوانند به این هدف نزدیک‌تر شوند و یکی این قدم ها برای رسیدن به هدف استخدام کارگردان هنری جدید توسط توسعه‌دهنده مجموعه Halo.

تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن-نقادانه بیشتر بخوانید: تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن اعلام شد

بعضی از افراد فکر می‌کنند که ممکن است استودیوی دیگری وارد حلقه بازی سازی هیلو شده باشد و مایکروسافت قصد دارد کاری جدیدتر را آغاز کند.اما باید گفت که نیت کمپانی مایکروسافت از این نوع عبارت‌ها هنوز روشن نیست و احتمال خیلی کمی دارد که سری Halo را به کامپانی دیگری واگذار کند.ازآنجایی که کریس متیوز عضو اصلی تیم توسعه‌دهنده‌ی Halo ۴ و Halo ۵ بوده است، ممکن است او به آن دوره اشاره کند. همچنین می‌توان اینگونه تعبیر کرد که با انتشار این گزارش،پرده از اینکه چه طور استودیوی ۳۴۳ اینداستریز پس از اتفاقات سال‌های اخیر ورشکستگی‌ها و اخراج‌های فراوان، به کار خود ادامه می‌دهد، برداشته شده است.

استخدام کارگردان هنری جدید توسط توسعه‌دهنده مجموعه Halo - نقادانه

این اتفاق در حالی رخ داده است که مایکروسافت قبلاً اعلام کرده بود که برای این بازی که قرار است منتشر شود،تغییرات بسیاری در پیش رو دارد و این امر باعث شده بود تا گیمرها از این بازی بسیار انتظار داشته باشند. اما به نظر می‌رسد که استودیوی ۳۴۳ اینداستریز قصد دارد تا با انتشار این گزارش،این انتظارات را کاهش دهد و نشان دهد که با این همه مشکلات و مشکلاتی که برای آن اتفاق افتاده بود، هنوز هم قصد خود را برای ادامه‌ی کار بر روی هیلو دارد.

343 Industries به تازگی درباره فصل جدیدی برای بازی Halo Infinite چه تصمیمی گرفته است؟

به تازگی 343 Industries اعلام کرده است که فصل جدیدی برای بازی Halo Infinite وجود نخواهد داشت. با استخدام کارگردان هنری جدید توسط توسعه‌دهنده مجموعه Halo در عوض، آنها بر روی به روز رسانی های کوچکتر به نام “عملیات” تمرکز خواهند کرد که بیشتر منتشر می شوند.این تصمیم توسط مایکروسافت، مالک 343 Industries گرفته شد که پیش از این در ماه گذشته 1900 کارمند خود را از استودیوهای مختلف بازی سازی خود اخراج کرده بود.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *