تریلر فیلم The Fall Guy | با نقش افرینی رایان گاسلینگ

تریلر فیلم The Fall Guy | با نقش افرینی رایان گاسلینگ

تریلر فیلم The Fall Guy | با نقش افرینی رایان گاسلینگ

کمپانی یونیورسال پیکچرز تریلر فیلم The Fall Guy با بازی رایان گاسلینگ و امیلی بلانت منتشر کرده است.

در میان آخرین اخبار سینما و تلویزیون، شرکت یونیورسال پیکچرز، تریلر فیلم The Fall Guy (بلاگردان) با بازی رایان گاسلینگ و امیلی بلانت، را با طرفداران به اشتراک گذاشته است. این تریلر، بدلکاری با نام “کلت سیورز” را نشان می‌دهد که باید یک ستاره سینمایی گم‌شده را پیدا کند و عشق زندگی خود را دوباره به دست آورد. فیلم “بلاگردان”، در تاریخ ۱۰ اسفند ۱۴۰۲ (۱ مارس ۲۰۲۴) به نمایش در خواهد آمد. مشاهده تریلر فیلم The Fall Guy:

داستان فیلم The Fall Guy درباره بدل‌کاری به نام کلت سیورز است که از دوران برجستگی خود دور شده است. او در حال حاضر در پروژه‌ای مشغول به کار است که سابقا با بازیگر اصلی آن همکاری داشت، اما جایش را به بدل‌کار دیگری داده بودند. اما وقتی که ستاره این پروژه به طور ناگهانی ناپدید می‌شود، کلت به دنبال پیدا کردن او، فاش کردن توطئه‌ای بزرگ و بازیافتن عشق زندگی خود می‌گردد.

دیوید لیچ، کارگردان فیلم قطار گلوله، کارگردانی فیلم اکشن The Fall Guy را بر عهده داشت و درو پیرس، نویسنده فیلم Fast and Furious: Hobbs and Shaw فیلمنامه آن را نوشت. گومونت کسیدی، کلی مک کورمیک و دیوید لیچ به‌عنوان تهیه‌کننده فعالانه در این پروژه شرکت داشتند. این فیلم با نام The Fall Guy بر اساس سریال تلویزیونی به همین نام و با بازی لی میجرز تولید شد که در دهه 1980 از شبکه ABC پخش شد.

فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe بیشتر بخوانید: فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe

تریلر فیلم The Fall Guy | با نقش افرینی رایان گاسلینگ

تریلر فیلم وزارت جنگ غیرقانونی با حضور هنری کویل

بازیگران مطرحی مانند رایان گاسلینگ در فیلم بلید رانر ۲۰۴۹، امیلی بلانت در فیلم لبه فردا، آرون تیلور-جانسون در فیلم حیوانات شب‌زی، هانا وادینگهام در سریال تد لاسو، استفانی هسو در سریال مسیر و ترزا پالمر در فیلم شاگرد جادوگر، همگی در فیلم بلاگردان به عنوان بازیگران حضور داشتند.

بلاگردان فیلمی علمی تخیلی و اکشن محصول سال ۲۰۱۷ است که توسط مایکل بی و کلیف اوانز به کارگردانی دنیل اسپینوزا ساخته شده است. در این فیلم، داستان درباره یک گروه درست‌کار و مبارزه‌گر به نام بلاگردان است که در مقابل یک سازمان بی رحم و قدرتمند به نام ویلچرس مبارزه می‌کنند. این سازمان قصد دارد تا با استفاده از تکنولوژی پیشرفته، جامعه را تحت کنترل خود قرار دهد و بلاگردان باید با استفاده از توانایی‌های خود، از جلوگیری از این طرح جلوگیری کنند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *