فروش حیرت انگیز  سه میلیونی Mortal Kombat 1 !

فروش حیرت انگیز  سه میلیونی Mortal Kombat 1 !_نقادانه

فروش حیرت انگیز  سه میلیونی Mortal Kombat 1

دیوید زاسلاو، مدیرعامل Warner Brothers Discovery، اعلام کرد که Mortal Kombat 1 سه میلیون نسخه فروخته شده است. و این فروش سه میلیونی Mortal Kombat 1 حیرت انگیز است.

در نوامبر ۲۰۲۳، بازی مورتال کامبت ۱ از استودیو ندررلم به تعداد تقریبا سه میلیون نسخه فروش رسیده است. در حال حاضر، دیوید زاسلاو، مدیرعامل شرکت Warner Bros. Discovery، به رسانه ورایتی اعلام کرد که فروش فروش سه میلیونی Mortal Kombat 1 به این میزان دست یافته است. این نسخه در ماه سپتامبر ۲۰۲۳ برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس، پلی استیشن ۵، نینتندو سوییچ و کامپیوتر منتشر شد.

دیوید زاسلاو فاش کرد که Mortal Kombat یکی از چهار فرنچایز است که برادران وارنر ارزش آن را یک میلیارد دلار می‌دانند و سه مورد دیگر هری پاتر، بازی تاج و تخت و دی سی هستند. اولین بازی Mortal Kombat در حال حاضر در دوران مدرن در حال راه اندازی مجدد است و مبارزان نمادینی مانند لیو کانگ، خدای آتش، رزمندگانی مانند Raiden و Kung Lao را برای مسابقات پیش رو آموزش می دهد. با این حال، نیروهای تاریک در حال بازی هستند و طولی نمی کشد که یک بار دیگر درگیری به وجود می آید.

فروش حیرت انگیز  سه میلیونی Mortal Kombat 1 !_نقادانه

 به پایان رسید ساخت بازی Helldivers 2

تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن-نقادانه بیشتر بخوانید: تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن اعلام شد

این بازی، با بیش از ۲۵ سال سابقه، همچنان جزء محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین بازی‌های مبارزه‌ای است و هر ساله نسخه جدیدی از آن منتشر می‌شود. همچنین، دیوید زاسلاو و تیم بازی‌سازان، با تولید فیلم Mortal Kombat ۲۰۲۱، سعی دارند تا بازی را به دنیای سینمایی به‌صورت زنده و جذاب تبدیل کنند و داستان جدید و هیجان‌انگیزی را برای طرفداران این مجموعه به ارمغان بیاورند. منتظر می‌مانیم تا این فیلم در تاریخ مشخصی در سینماها منتشر شود و شاید همچنان موفق باشد و طرفداران جدیدی را به خود جذب کند، مانند بازی.

اگرچه این بازی به موفقیت‌های قابل توجهی دست یافته است و فروش سه میلیونی Mortal Kombat 1 داشته است، اما به دلیل وجود باگ‌های بسیار، پورت نینتندو سوییچ که تا به حال با بهبودهای فراوانی مواجه شده است، و نقض درآمدزایی، بسیاری از بازیکنان این بازی را مورد انتقاد قرار داده اند. اخیرا، خاملیون به عنوان یکی از مبارزان قابل قبول به بازی افزوده شده است و پشتیبانی از ویژگی کراس-پلتفرم در ماه فوریه ارائه خواهد شد. یکی از خالقان این مجموعه، اد بون، تأیید کرد که بسته الحاقی داستانی این بازی در حال توسعه است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *