واکنش به حمله هکری به استودیو Insomniac !

واکنش اینسامنیاک گیمز به حمله هکری!

واکنش اینسامنیاک گیمز به حمله هکری به استودیو Insomniac صورت گرفت!

در پی حمله هکری به استودیو Insomniac هفته گذشته، استودیو اینسامنیاک از طریق انتشار یک بیانیه رسمی، اعضای استودیو خود را از عصبانیت و ناراحتی خبر داد. حمله هکری به استودیو Insomniac توسط گروهی باج‌افزاری صورت گرفت و منجر به افشای جزئیات زیادی درباره بازی‌های آینده، بودجه‌ها، اطلاعات کارمندان و موارد دیگر شد. اطلاعاتی نیز در مورد برنامه‌های در دست ساخت شامل بازی Marvel’s Wolverine، درآمد حاصل از توسعه بازی Sunset Overdrive در سال ۲۰۱۴، نسخه کامپیوتر بازی Marvel’s Spider-Man 2 و بسته‌های الحاقی احتمالی منتشر شده است.

تا به حال، هیچ یک از شرکت‌های سونی و اینسامنیاک گیمز به طور رسمی درباره حمله هکری نظری اعلام نکرده بودند. اما در حال حاضر، استودیو Insomniac در شبکه اجتماعی ایکس ، بیانیه‌ای منتشر کرده است. توسعه‌دهنده در این بیانیه، اندوه و عصبانیت خود را از این حادثه بیان کرده و اثرات منفی آن بر تیم را تأیید کرده است. در پایان، از تمامی شما که با همدردی و حمایت مداوم، ما را پشتیبانی می‌کنید، سپاسگزاریم. این حمایت‌ها، بسیار قابل قدردانی است.

با توجه به حمله هکری به استودیو Insomniac جنایتکارانه سایبری اخیر به استودیو و آثار عاطفی، ما احساس اندوه و عصبانیت می‌کنیم. در روزهای اخیر، تمرکزمان را بر روی مسائل داخلی قرار داده‌ایم تا از یکدیگر حمایت کنیم. ما اطلاعاتی که شامل جزئیات مراحل اولیه توسعه بازی Marvel\’s Wolverine برای کنسول پلی استیشن 5 نیز می‌شود، به سرقت رفته است. در حال حاضر، در حال بررسی تأثیر این حادثه بر ما هستیم و این تجربه برایمان بسیار ناراحت‌کننده بوده است.

پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران بیشتر بخوانید: پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران

واکنش به حمله هکری به استودیو Insomniac !

نقد بازی مرد عنکبوتی 2 Marvel’s Spider-Man | سوپرایز گیمر ها!

استودیو اینسامنیاک اعلام کرد که توسعه بازی Marvel’s Wolverine همچنان ادامه خواهد داشت و در مراحل اولیه توسعه قرار دارد. در این بیانیه آمده است: “ما می‌خواهیم افرادی که از بازی‌های ما استفاده می‌کنند، لذت ببرند و انتظار دارند و شایسته آن هستند. هرچند، استودیو اینسامنیاک نیز مثل شخصیت لوگان، انعطاف‌پذیر است. توسعه بازی Marvel’s Wolverine به همان شیوه ادامه خواهد داشت و در طول فرآیند توسعه، به شدت تکامل خواهد کرد؛ همانطور که تمام برنامه‌های ما تکامل کرده‌اند.”

تیم Insomniac Games در پایان بیانیه خود اعلام کرده است که در زمان مناسب اطلاعات بیشتری در مورد بازی Marvel’s Wolverine به اشتراک گذاشته خواهد شد. آنها همچنین از بازیکنان برای حمایت مستمرشان در این دوران پر چالش تشکر کردند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *