تاریخ انتشار بازی Cataclismo مشخص شد!

تاریخ انتشار بازی Cataclismo مشخص شد! - نقادانه

تاریخ انتشار بازی Cataclismo توسط استودیوی Digital Sun اعلام شد

استودیوی Digital Sun تریلر جدیدی از بازی استراتژیک همزمان خود «Cataclismo» منتشر کرده است. در اخبار اخیر تاریخ انتشار بازی Cataclismo توسط استودیو اعلام شده است. سازندگان بازی های Moonlighter و Masquerada: Songs and Shadows تاریخ انتشار بازی استراتژیک شهرسازی Cataclismo را در جولای 2024 برای کاربران رایانه های شخصی اعلام کردند.

بازیکنان باید منابع خود را مدیریت کنند، دشمنان خود را به‌خوبی شناسایی کنند و استراتژی‌های مناسب را برای دفاع از برج خود در برابر حملات دشمنان به‌کار بگیرند. بازی Cataclismo با محیطی زیبا، گیم‌پلی هیجان‌انگیز و محتوای فراوان توانسته است توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کند و با کمک جامعه کیک‌استارتر، به طور کامل توسعه یافته است.

بودجه مورد نیاز برای تولید بازی Cataclismo ازطریق کیک‌استارتر تأمین شد. این ویدیوگیم سبک استراتژی همزمان و دفاع از برج را برای ارائه یک تجربه سرگرم‌کننده با یکدیگر ترکیب می‌کند. با استفاده از جمعیت کیک‌استارتر، تیم توسعه بازی توانست به پشتیبانی مالی نیازمندی‌های خود برسد و به اندازه‌ی کافی برای توسعه و ارائه‌ی بازی Cataclismo سرمایه‌گذاری کند.

تاریخ انتشار بازی Cataclismo مشخص شد! - نقادانه

تاریخ عرضه بازی جدید لاک‌پشت‌های نینجا منتشر شد!

این بازی در دنیایی جریان دارد که به‌خاطر رویدادی با نام «تحول ناگهانی» ویران شده است و وظیفه بازسازی این دنیای نابودشده را به گیمر محول می‌کند. بازیکنان باید منابع خود را مدیریت کنند، دشمنان خود را به‌خوبی شناسایی کنند و استراتژی‌های مناسب را برای دفاع از برج خود در برابر حملات دشمنان به‌کار بگیرند. Cataclismo با محیطی زیبا،گیم‌پلی هیجان‌انگیز و محتوای فراوان توانسته است توجه مخاطبان زیادی را به خود جلب کند و با کمک جامعه کیک‌استارتر، به طور کامل توسعه یافته است.

با توجه به تأمین بودجه از طریق کیک‌استارتر،تیم توسعه بازی توانسته است به‌طور کامل بر روی جزئیات بازی تمرکز کند و ارائه‌ی یک تجربه‌ی جذاب و شیفته‌کننده را به بازیکنان ارائه دهد. با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و طراحی صدا و تصویر متناسب با محتوای بازی، Cataclismo توانسته است تجربه‌ای بی‌نظیر را به بازیکنان ارائه دهد و به عنوان یک بازی استراتژیک همزمان، موفقیت‌های بسیاری را به دست آورد.

همچنین، با استفاده از کیک‌استارتر می‌توانستیم خود را با جامعه بازیکنان مرتبط کنیم و نظرات و پیشنهادات آن‌ها را در توسعه بازی مورد توجه قرار دهیم. این ارتباط نزدیک با بازیکنان،باعث شده است تا بازی بهتر و به‌طور کامل‌تری توسعه یابد و بازیکنان همیشه در جریان آخرین به‌روزرسانی‌ها و اصلاحات باشند.

Cataclismo همچنین به‌عنوان یک مثال موفق برای توسعه بازی‌های مستقل است که با استفاده از منابع مالی موجود در دسترس و با اعتماد به جامعه بازیکنان،می‌تواند به یک پروژه‌ی موفق تبدیل شود. این بازی نشان دهنده‌ی قدرت جامعه کیک‌استارتر در حمایت از پروژه‌های خلاق و نوآورانه است و به‌عنوان یک مثال الهام‌بخش برای توسعه بازی‌های آینده محسوب می‌شود.

پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران بیشتر بخوانید: پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران

تاریخ انتشار بازی Cataclismo مشخص شد! - نقادانه

هنگامی که روز می‌گذرد، شما می‌توانید با جمع‌آوری منابع و ساخت قلعه به سبک لگو، سربازان و تله‌های خود را در قلعه خود مستقر کنید. اما وقتی شب فرا می‌رسد، امواج هیولاها به قلعه حمله می‌کنند و شما مجبورید آن‌ها را به عقب برانید. این بازی دارای فیزیک واقع‌گرایانه است و قلعه‌ها به طور طبیعی فرو می‌ریزند، به همین دلیل سقوط آوارها باعث نابودی دشمنان می‌شود.

Cataclismo به شما امکان می دهد قلعه خود را با استفاده از مصالح ساختمانی، سربازان و سایر اجزا به سطح بالاتری ارتقا دهید. این بازی شامل یک کمپین تک نفره 30 ساعته، حالت خلاقانه، حالت بقا بر اساس امواج دشمن و حالت Skirmish برای مبارزات می باشد.

بازی Cataclismo در چه تاریخی منتشر میشود؟

بازی ویدیویی در تاریخ 18 جولای 2024 (28 تیر 1403) برای رایانه ها منتشر خواهد شد و علاقه مندان می توانند در حال حاضر نسخه دمو را به صورت رایگان از پلتفرم استیم تجربه کنند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *