بازی Resident Evil 9 برای عرضه زمان طولانی میخواهد

بازی Resident Evil 9 برای عرضه زمان طولانی میخواهد-نقادانه

یکی از فردان داخلی شناخته شده ادعا کرد که کپکام قصد دارد قبل از ارائه و انتشار Resident Evil 9، نسخه دیگری از این مجموعه را معرفی کند.

بازی Resident Evil 9 برای عرضه زمان طولانی میخواهد

گفته می‌شود که تولید بازی Resident Evil 9 در سال ۲۰۱۸ آغاز شده است و این نسخه به عنوان طولانی‌ترین چرخه توسعه در تاریخ مجموعه شناخته خواهد شد. گذشته‌ی گزارش‌ها نشان می‌دهد که بودجه‌ی بالاتری برای این بازی در مقایسه با نسخه‌های قبلی از رزیدنت ایول در نظر گرفته شده است. با این حال، اخبار تازه نشان می‌دهد که کپکام می‌خواهد عرضه‌ی این بازی را به تأخیر بیندازد تا بتواند بهترین نتیجه را در تولید آن به دست آورد.

تریلر بازی F1 24 /تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز-نقادانه بیشتر بخوانید: تریلر بازی F1 24 | تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز

یکی از مطرح‌ترین اینسایدرها به تازگی جزئیات بیشتری از این بازی را در آشکار ساخت. داسک گولم، بر اساس شنیده‌های خود در ماه‌های گذشته، اعلام کرد که این بازی در داخل به تأخیر افتاده است. این اینسایدر با سابقه‌ای قوی، در گزارش‌های قبلی اعلام کرده بود که توسعه‌ی Resident Evil 9 برای انتشار در یک زمان نامشخص در سال ۲۰۲۵ برنامه‌ریزی شده است، اما اکنون اعلام کرده که بازی با تأخیر مواجه شده و هیچ اطلاعات رسمی درباره‌ی زمان معرفی این نسخه وجود ندارد.

بازی Resident Evil 9 برای عرضه زمان طولانی میخواهد

همانطور که Dusk Golem اعلام کرد، احتمال وجود دارد که شرکت Capcom قبل از عرضه این بازی ، نسخه دیگری از مجموعه را معرفی کند. این اینسایدر اظهار می‌کند که با وجود شواهدی در این زمینه، نمی‌تواند به‌طور قطعی این امر را تأیید کند. شایعاتی درباره کار کپکام بر روی پنج نسخه از Resident Evil در حال شنیده شدن هستند. فعالیت‌های اخیر این شرکت نشان می‌دهند که ریمیک Resident Evil 5 قبل از پیش‌بینی، معرفی خواهد شد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *