فروش بازی It Takes Two بیش از ۱۶ میلیون نسخه رسید

فروش بازی It Takes Two بیش از ۱۶ میلیون نسخه رسید

تعداد نسخه های فروخته شده از بازی مورد تحسین و همکاری It Takes Two به بیش از ۱۶ میلیون نسخه رسیده است.

فروش بازی It Takes Two بیش از ۱۶ میلیون نسخه رسید

استودیو Hazelight در سال ۲۰۲۱ بازی It Takes Two را منتشر کرد که تحسین منتقدان و استقبال بالای بازیکن‌ها را به همراه داشت و در پایان سال توانست جوایز و افتخارهای متعددی را به دست آورد. در حال حاضر، آمار رسمی اخیر نشان می‌دهد که بازی پلتفرمر و کوآپ It Takes Two به بیش از ۵ میلیون نسخه فروخته شده است.

فروش بازی It Takes Two بیش از ۱۶ میلیون نسخه رسید

این عدد شامل فروش رسمی و دیجیتال بازی در تمام دستگاه‌ها می‌شود و بر اساس آمارهای اخیر، این عنوان موفق توانسته است فروش خود را با افزایش سریعی ادامه دهد. همچنین، استودیو Hazelight اعلام کرده است که تمام درآمدهای آینده از فروش بازی به استودیو خواهد رسید.

این نتایج بسیار قابل توجه هستند زیرا It Takes Two یک بازی کوآپ جدید است و تاکنون هیچ بازی کوآپ دیگری نتوانسته است در فروش به این اندازه موفق باشد. این نشان دهنده توانایی بالای استودیو Hazelight در ساخت بازی‌های دونفره و همچنین استقبال عالی بازیکنان از این نوع بازی‌ها است.

با توجه به علاقه‌ی بالای بازیکنان به It Takes Two و موفقیت تجاری آن، ما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که استودیو Hazelight در آینده نیز بازی‌های دونفره و جذاب دیگری را منتشر کند.

پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران بیشتر بخوانید: پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران

تیم ساختاری به مناسبت سومین سالگرد عرضه بازی It Takes Two در حساب توییتر خود اعلام کرد که فروش بازی در سراسر جهان از ۱۶ میلیون واحد بیشتر شده است. آخرین آمار رسمی فروش این بازی در فوریه سال گذشته حدود ۱۰ میلیون نسخه بود؛ بنابراین It Takes Two موفق شده است روند فروش بسیار موفق خود را حفظ کند.

استودیو Hazelight اعلام کرد که از زمان انتشار، بازی It Takes Two توسط بیش از ۳۰ میلیون بازیکن تجربه شده است. این بازی کوآپراتیو است و هر نسخه از آن به همراه Friend’s Pass به فروش می‌رسد، به این ترتیب بازیکنان می‌توانند آن را به صورت رایگان با یکی از دوستان خود تجربه کنند.

بازی It Takes Two می‌تواند بر روی کامپیوتر، نینتندو سوییچ، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس بازی شود.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *