تاریخ اکران فصل چهارم سریال The Umbrella Academy

تاریخ اکران فصل چهارم سریال The Umbrella Academy

تاریخ اکران فصل چهارم سریال The Umbrella Academy

نتفلیکس با انتشار چند پوستر تاریخ اکران فصل چهارم سریال The Umbrella Academy را اعلام کرد.در جدیدترین اخبار سینما، تاریخ اکران فصل چهارم سریال The Umbrella Academy تایید و اعلام شده است. شبکه نتفلیکس در نهایت اعلام کرده است که فصل چهارم و پایانی سریال The Umbrella Academy در تاریخ ۸ آگست ۲۰۲۴ (۱۸ مرداد ۱۴۰۳) از این سرویس استریم پخش خواهد شد. به طور متفاوت از سه فصل اول، فصل پایانی سریال آمبرلا آکادمی شامل ۶ قسمت تولید شده است و نتفلیکس پوسترهای شخصیت‌های فصل چهارم این سریال را نیز به اشتراک گذاشته است. در این پوسترها، می‌توانیم شاهد شخصیت‌های اصلی سریال باشیم.

تاریخ اکران فصل چهارم سریال The Umbrella Academy

به اتمام رسیدن فیلمبرداری فصل دوم سریال Andor

تام هاپر در نقش ویکتور هارگریوز، دیوید کاستاندا در نقش دیگو هارگریوز، امی ریور در نقش آلیسون هارگریوز، الیوت پیج در نقش وانیا هارگریوز، رابرت شیهان در نقش کلاوس هارگریوز، ایدن گالاگر در نقش فایو هارگریوز، جاستین مین در نقش بن هارگریوز، کلم فیور در نقش سر رجینالد هارگریوز، ریتو آریا در نقش لایلا پیتس، نیک آفرمن، مگان مولالی و دیوید کراس، همگی بازیگرانی هستند که در فصل چهارم سریال The Umbrella Academy حضور دارند و نقش خود را بازی کرده‌اند.

همان‌طور که در سه فصل اول بود، استیو بلکمن بازگشته است تا فصل چهارم سریال The Umbrella Academy را بسازد. این سریال برگرفته از کمیک‌هایی با همین نام اثر جرارد وی، خواننده گروه My Chemical Romance و گبریل بو است. علاوه بر این، بلکمن برنامه‌های دیگری از جمله سریال Horizon و سریال Orbital را برای شبکه نتفلیکس در دستور کار دارد. او همچنین قرارداد چندجانبه‌ای با شبکه نتفلیکس برای تولید برنامه‌های دیگر امضا کرده است.

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود بیشتر بخوانید: فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

استیو بلکمن، تهیه‌کننده و کارگردان موفق سریال The Umbrella Academy، با انتشار فصل چهارم این سریال، باز هم با خلاقیت و استعداد خود را به جهان سینما و تلویزیون ثابت می‌کند. این سریال که برگرفته از کمیک‌هایی با نام گبریل بو و جرارد وی است، توانسته است طرفداران بسیاری را به خود جلب کند.

تاریخ اکران فصل چهارم سریال The Umbrella Academy


بلکمن علاوه بر این تولیدات، با شبکه نتفلیکس قرارداد چندجانبه‌ای نیز برای ساخت برنامه‌های دیگر امضا کرده است. او برای شبکه نتفلیکس سریال‌های متنوعی از جمله درام، کمدی، انیمیشن و… تولید خواهد کرد. همچنین استیو بلکمن برای ساخت سریال‌های دیگر نیز با کارگردانان، تهیه‌کنندگان و نویسندگان معروف همکاری می‌کند.

با بازگشت استیو بلکمن به فصل چهارم سریال The Umbrella Academy و همکاری با شبکه نتفلیکس در تولید برنامه‌های دیگر، منتظریم تا با اثرهای جدید و هیجان‌انگیز او، به دنبال ماجراجویی‌های فراموش نشدنی اعضای خانواده عجیب و غریب Umbrella Academy باشیم.نظر شما درباره تاریخ اکران فصل چهارم سریال The Umbrella Academy چیست؟

ایا شاهد اثار دیگری از بلکمن هستیم؟

علاوه بر بازگشت به تاریخ اکران فصل چهارم سریال The Umbrella Academy، استیو بلکمن در حال کار بر روی دو سریال دیگر نیز است. سریال Horizon که در قالب یک درام علمی-تخیلی ساخته می‌شود و سریال Orbital که محصولی از همکاری بلکمن با نویسنده معروف سینما و تلویزیون، انتونی هورویتز، است. هر دو سریال به نتفلیکس فروخته شده‌اند و به زودی به نمایش درآیند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *