عرضه نکردن بالدرز گیت ۳ را برای گیم پس

عرضه نکردن بالدرز گیت ۳ را برای گیم پس

عرضه نکردن بالدرز گیت ۳ را برای گیم پس

بنیان‌گذار استودیو لاریان، سون وینکه، اعلام کرد که بالدرز گیت ۳، بازی نقش‌آفرینی برنده جایزه بهترین بازی سال اخیر، در دسترس کاربران کنسول ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس قرار گرفته است. اکنون دارندگان این پلتفرم مهماندار این سؤال هستند که آیا بازی Baldur’s Gate 3 در آینده به سرویس گیم پس اضافه خواهد شد یا استودیو لاریان برنامه دیگری برای این مورد داردو امکان عرضه نکردن بالدرز گیت ۳ را برای گیم پس وجود دارد؟

حال، در مصاحبه‌ای با رسانه IGN، سون وینکه، بنیانگذار استودیو لاریان، به طور رسمی اعلام کرد که آن‌ها هیچ برنامه‌ای برای عرضه نکردن بالدرز گیت ۳ را برای گیم پس ندارند. او همچنین افزود که تیمشان یک بازی بزرگ بدون درون برنامه‌ای ساخته است و به همین دلیل بازیکنان باید به طور منصفانه قیمتی را برای تجربه آن پرداخت کنند. با این تصمیم، استودیو Larian می‌تواند به فعالیت خود ادامه دهد و بازی‌های جدیدی را نیز تولید کند.

عرضه نکردن بالدرز گیت ۳ را برای گیم پس

عرضه نکردن بالدرز گیت ۳ را برای گیم پس سون وینکه درباره این موضوع توضیح داد: “از ابتدا ما همیشه می‌گفتیم که Baldur’s Gate 3 به گیم پس نخواهد آمد و این بازی قرار نیست تبدیل به یک گیم پس شود. ما یک بازی بزرگ ساختیم و به نظر من باید به عنوان یک تجربه بزرگ و پرمحتوا به آن پرداخت کرد. هیچ پرداخت درون برنامه‌ای از شما دریافت نمی‌کنیم و شما به اندازه هزینه‌ای که می‌پردازید، محتوای بازی را دریافت خواهید کرد. این بازی یک اثر بزرگ و پرمحتوا است و من احساس می‌کنم که باید به همین شکل باشد. این روش به ما اجازه می‌دهد تا به ساخت بازی‌های دیگر ادامه دهیم.”

تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن-نقادانه بیشتر بخوانید: تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن اعلام شد

با توجه به اینکه استودیو لاریان به صورت مستقل فعالیت می کند و سون وینکه و همسرش بیشترین سهام آن را در اختیار دارند، منطقی است که تیم تمرکز خود را بر روی درآمد حاصل از فروش بازی بالدرز گیت ۳ قرار دهد، بدون در نظر گرفتن تعداد نسخه های فروخته شده در حال حاضر. این بازی در حال حاضر بیش از ۲/۵ میلیون نسخه برای پلتفرم کامپیوتر فروخته شده است. همچنین، با انتشار Hogwarts Legacy، ساختار جدید لاریان دومین انتشار بزرگ این سال در استیم را در اختیار خود قرار داده است.

عرضه نکردن بالدرز گیت ۳ را برای گیم پس

با موفقیت چشمگیر بازی Baldur’s Gate 3، انتظارها از پروژه نقش‌آفرینی بعدی استودیو لاریان به شدت افزایش یافته است. اگرچه تا پایان سال ۲۰۲۴ پشتیبانی از Baldur’s Gate 3 ادامه خواهد داشت و سازنده بازی در آینده قصد ساخت بازی Divinity: Original Sin 3 را دارد، اطلاعات دقیقی درباره برنامه آتی لاریان در دسترس نیست و نمی‌توانیم بدانیم که زمان انتشار اطلاعات بیشتر درباره بازی بعدی آن‌ها چه‌گونه خواهد بود. اما ایا عرضه نکردن بالدرز گیت ۳ را برای گیم پس میتواند باعث افت بازی شود؟

بازی بالدرز گیت ۳ را روی چه پلتفرم هایی میتوان تجربه کرد؟

در پلتفرم‌های کامپیوتر، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس و… میتوان تجربه کرد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *