دومین بازی موفق سری فاینال فانتزی در متاکریتیک، Final Fantasy 7 Rebirth است

دومین بازی موفق سری فاینال فانتزی در متاکریتیک، Final Fantasy 7 Rebirth است - نقادانه

دومین بازی موفق سری فاینال فانتزی در متاکریتیک

بازی Final Fantasy 7 Rebirth، دومین بازی موفق از سری Final Fantasy، از نظر رتبه بندی متاکریتیک به موفقیت های بزرگی دست یافته است. دیروز تحریم بازبینی این بازی برداشته شد و افراد مختلف از جمله منتقدان، چهره های تاثیرگذار صنعت بازی و شخصیت های مختلف نظرات خود را در مورد نقش اسکوئر انیکس در این بازی به اشتراک گذاشتند. بازخوردهای دریافتی برای این اثر درخشان حکایت از کیفیت بالای آن دارد و آن را به یکی از بهترین نسخه های سری فاینال فانتزی تبدیل کرده است.

بازی Final Fantasy 7 Rebirth، نسخه بازسازی شده بازی محبوب Final Fantasy 7 است که در سال 1997 منتشر شد و به طور گسترده‌ای شناخته‌شده است. این نسخه جدید با استفاده از تکنولوژی پیشرفته، گرافیک بهتر، موسیقی جدید و تغییراتی در داستان اصلی بازی، تجربه‌ای جدید و تازه را به طرفداران این سری ارائه می‌دهد.

دومین بازی موفق سری فاینال فانتزی در متاکریتیک، Final Fantasy 7 Rebirth است

فروش ناامید کننده‌ی بازی Assassin’s Creed Nexus VR

با توجه به نمره‌ی متاکریتیک ۹۵ این بازی، مشخص است که Final Fantasy 7 Rebirth توانسته است تجربه‌ی بازی بسیار عالی و ماندگاری را برای مخاطبان خود ارائه دهد و دومین بازی موفق سری فاینال فانتزی در متاکریتیک است. همچنین، تعداد زیادی از منتقدان و بازی‌سازان این بازی را به عنوان یکی از بهترین نسخه‌های سری Final Fantasy توصیه کرده‌اند. اگر شما هم یک طرفدار بازی‌های نقش‌آفرینی هستید، Final Fantasy 7 Rebirth را حتماً امتحان کنید و تجربه‌ی بی‌نظیر آن را برای خود تجربه کنید.

تریلر بازی F1 24 /تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز-نقادانه بیشتر بخوانید: تریلر بازی F1 24 | تصاویر واقع گرایانه و شگفت انگیز

با میانگین امتیاز 93 از وبسایت تاثیرگذار متاکریتیک، دومین بازی موفق سری فاینال فانتزی در متاکریتیک بازی Final Fantasy 7 Rebirth معرفی شده است و تاثیر قابل توجهی داشته است. تحلیل نشان می دهد که این نتیجه گیری بر اساس مجموع 119 بررسی برای FF 7 Rebirth است، در حالی که فقط 22 بررسی برای Final Fantasy 9 وجود دارد. بنابراین، می توان ادعا کرد که بازسازی بازی Final Fantasy 7 عملکرد چشمگیرتری داشته است و تنها Final Fantasy 9 با امتیاز 94 از آن بهتر عمل کرده است.

اما با این حال، این عملکرد یعنی انتخاب بازی Final Fantasy 7 Rebirth به عنوان دومین بازی موفق سری فاینال فانتزی در متاکریتیک بسیار قابل تحسین است و نشان می‌دهد که فینال فانتزی ۷ همچنان یکی از بهترین بازی‌های تاریخ است. علاوه بر این، با این موفقیت یعنی انتخاب بازی Final Fantasy 7 Rebirth به عنوان دومین بازی موفق سری فاینال فانتزی در متاکریتیک، انتظار می‌رود که Square Enix نیز برای ادامه دادن به این روند، نسخه‌های دیگری از Final Fantasy را به صورت ریمیک منتشر کند تا بازی‌بازان بتوانند به خاطرات خوبی از بازی‌های قدیمی خود برگردند و با گرافیک و امکانات به روز، دوباره آن‌ها را تجربه کنند.

دومین بازی موفق سری فاینال فانتزی در متاکریتیک، Final Fantasy 7 Rebirth است - نقادانه

به علاوه، نسخه اصلی بازی Final Fantasy 7 برای پلی استیشن 1 توسط منتقدان و بازیکنان به عنوان یکی از بهترین بازی های اولیه در سری Final Fantasy تحسین شده است. این بازی در سال 1997 منتشر شده و در آن زمان، به عنوان یکی از بازی های پیشگام در سبک بازی های نقش آفرینی در نظر گرفته می شد.

داستان بازی Final Fantasy 7 Rebirth چگونه است؟

داستان بازی Final Fantasy 7 Rebirth همچنان در دنیای فانتزی و ماجراجویی قرار دارد و از نظر گرافیکی و صداگذاری واقعاً شگفت‌انگیز است. همچنین، سیستم مبارزه‌ی بازی نیز با تغییراتی بهبود یافته است و اکنون بسیار هیجان‌انگیزتر و بازی‌پردازانه‌تر از قبل است. علاوه بر این، بازی Final Fantasy 7 Rebirth انواع موجودات جدید و مکان‌های جذابی را به بازیکنان معرفی می‌کند که این امر باعث می‌شود تا تجربه‌ی بازی بسیار جذاب‌تر شود و همچنین این بازی به عنوان دومین بازی موفق سری فاینال فانتزی در متاکریتیک انتخاب شده است.
.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *