نکات مهم بازی رزیدنت ایول 4 ریمیک برای بهتر بازی کردن

نکات مهم بازی رزیدنت ایول 4 ریمیک برای بهتر بازی کردن

7 تا از نکات مهم بازی رزیدنت ایول 4 ریمیک

بعضی از بازیکنان ترجیح می‌دهند با کمترین اطلاعات وارد دنیای بازی ویدیویی شوند، اشتباهاتی بکنند و از آن‌ها یاد بگیرند. اما برخی دیگر، قبل از آنکه توسط دشمنان متعدد آسیب ببینند، ترجیح می‌دهند چند طرفند در آستین برای مقابله با آن‌ها داشته باشند. اما naghadaneh به شما نکات مهم بازی رزیدنت ایول 4 ریمیک برای بهتر بازی کردن را ارائه میدهد تا همه بتوانند بازی را به خوبی تجربه کنند و لذت ببرند.

نکات مهم بازی رزیدنت ایول 4 ریمیک برای بهتر بازی کردن

1_ فعالیت های فرعی را از دست ندهید زیرا پاداش های تکرار نشدنی دارند

یکی از نکات مهم بازی رزیدنت ایول 4 ریمیک با تجربه‌ی شخصی در بازی Resident Evil 4، متوجه شدم که فعالیت‌های فرعی در این بازی می‌توانند تأثیر بسیار زیادی بر تجربه‌ی شما داشته باشند. به همین دلیل، تنها با انجام کارهای دیگر نمی‌توان به سادگی سرگرمی قسمتی از بازی را جبران کرد. در بازی Resident Evil 4 Remake، در مکان‌های مختلف پوسترهای آبی قرار داده شده است که به شما فعالیت‌های فرعی مختلفی را معرفی می‌کنند، مانند کشتن موش‌ها، جستجوی نشان‌ها در منطقه و حتی مبارزه با دشمنان قدرتمند که می‌توانید با اتمام بازی بدون مواجهه با آن‌ها آن را به پایان برسانید.

به عنوان پاداش برای انجام فعالیت‌های فرعی، تاجر به شما گوهرهای صورتی اسپینل اهدا می‌کند تا زحمات شما را جبران کند. اما جالب این است که تاجر برخی از آیتم‌های خود را در بخش تجارت و تنها به ازای دریافت اسپینل به فروش می‌رساند، در حالی که در محیط بازی رزیدنت ایول 4 ریمیک تعداد بسیار محدودی از اسپینل‌ها را پیدا می‌کنید، مگر اینکه فعالیت‌های فرعی تعریف‌شده در پوسترهای آبی را انجام ندهید.

یکی دیگر از نکات مهم بازی رزیدنت ایول 4 ریمیک این هست که استفاده از Spinel به ما امکان می‌دهد تا از یک نقشه کلی از تمام اشیا ارزشمند در یک محیط به لیزرهای نصب شده بر روی اسلحه دست پیدا کنیم. به همین دلیل، بهتر است نادیده نگیرید که برای بدست آوردن چند Spinel، تنها کافیست سه مار را بکشید و از پوسترهای آبی عبور کنید.

نکات مهم بازی رزیدنت ایول 4 ریمیک برای بهتر بازی کردن

2_ میتوان با استفاده از راکت لانچر در نبرد ها پیروز شد

هربار که در بازی RE4 تاجر را ملاقات می‌کنید، یکی از آیتم‌هایی که از او می‌توانید خریداری کنید، راکت لانچر است. با توجه به نکات مهم بازی رزیدنت ایول 4 ریمیک این سلاح به قیمت ۸۰ هزار پزوتا در دسترس است که در ابتدا ممکن است گران به نظر برسد، اما در صورتی که به این فکر باشید که پول را ذخیره کنید، می‌توانید در آینده برای خرید آن هزینه کنید. به علاوه، با جمع‌آوری اشیا ارزشمند و فروختن آن‌ها به تاجر، می‌توانید به سرعت مبلغ مورد نیاز را برای خرید راکت لانچر جمع کنید.

راکت انداز قدرت فوق العاده ای دارد. تا جایی که وقتی این اسلحه مخصوص را از تاجر خریداری می کنید، او به نوعی متوجه می شود که قصد انجام چه کاری را دارید. تاجر به شما هشدار می دهد که با استفاده از آن، می توانید بخش چالش برانگیز بازی را به طور قابل توجهی ساده کنید.

استفاده از راکت لانچر برای ضربه به نقطه ضعیف دشمن، به پایان مبارزه می‌انجامد. اگر باسی وجود داشت که قادر به پیشرفت در مقابل آن نبودید، بهتر است از راکت لانچر استفاده کنید. به عنوان یکی از نکات مهم بازی رزیدنت ایول 4 ریمیک پیشنهاد می‌کنم اگر به طور ضروری نیاز به استفاده از راکت لانچر ندارید و نمی‌خواهید با تمام چالش‌های بازی مواجه شوید، آن را برای نابودی Verdugo استفاده کنید. این بدلیل است که Verdugo تقریبا بدون استفاده از راکت لانچر قابل نابودی نیست.

به عنوان یکی از نکات مهم بازی رزیدنت ایول 4 ریمیک راهبرد اصلی مواجهه با او این است که چند دقیقه پر استرس را صرف تلاش برای فرار از چنگ او کنید تا به آسانسور برسید.

نکات مهم بازی رزیدنت ایول 4 ریمیک برای بهتر بازی کردن

3_ لازم نیست تمام دشمنان را بکشید

در بازی Resident Evil 4، یک نوع انتظار برای بازیکن وجود دارد که نیازی نیست تمام دشمنان موجود در محیط را به قتل برساند. در واقع، در برخی بخش‌های این بازی، به جز مرحله‌ی اشلی که در آن تنها راه‌های فرار و پنهان‌کاری وجود دارد، بخش‌هایی وجود دارند که مبارزه با تمام دشمنان به‌نظر بی‌فایده می‌رسد.

یکی از نکات مهم بازی رزیدنت ایول 4 ریمیک که باید رعایت کنید : این بازی گاهی باعث شده تا تعداد زیادی از دشمنان وجود داشته باشد که بازیکن را متعجب و مضطرب کند، اما هدفش این نیست که بازیکن را به سرعت شکست دهد، بلکه بازیکن را مجبور می‌کند تا با تحمل صدای دلهره‌آور آن‌ها، پازل‌های محیطی را حل کرده و جلوی خود را بگیرد.

به طور مشخص، مبارزه و گان‌پلی در بازی رزیدنت ایول 4 نقش مهمی دارند، اما نباید فکر کنید که آن‌ها در همه‌ی موقعیت‌ها ضروری هستند. همچنین یکی دیگر از نکات مهم بازی رزیدنت ایول 4 ریمیک در واقع، جاخالی دادن، دویدن از میان دشمن‌ها و استفاده‌ی صحیح از مهمات، عناصری کلیدی برای پشت سر گذاشتن بخش‌های چالش‌برانگیز در نسخه‌های مختلف بازی Resident Evil هستند. بنابراین، اگر در بخشی از بازی با دشمنان سخت مواجه شدید، بهتر است چند دقیقه به دنبال راه‌های دیگر برای فرار از آن‌ها بگردید.

سیستم مورد نیاز بازی WWE 2K24 بیشتر بخوانید: سیستم مورد نیاز بازی WWE 2K24

یکی از نکات مهم بازی رزیدنت ایول 4 ریمیک که به شما کمک میکند ، با افزایش دوام و قدرت چاقوی خود در موقعیت‌های مختلف و تعمیر آن هر بار پیش تاجر، شانس بیشتری برای فرار از دشمنان خواهید داشت. چرا که حتی زمانی که آن‌ها لیان را محاصره کنند، با استفاده از چاقو می‌توانید از آن‌ها فرار کنید. همچنین، بهتر است از زمانی که بازی به شما امکان استفاده از جلیقه‌ی محافظ را می‌دهد، فورا آن را به دست آورید و به طور مداوم برای تعمیر آن پول بدهید. یک جلیقه‌ی محافظ سالم می‌تواند به شما در بسیاری از موقعیت‌های پرخطر کمک کند و سلامت جان لیان را تضمین کند.

نکات مهم بازی رزیدنت ایول 4 ریمیک برای بهتر بازی کردن

4_ ماشین های تحریر بازی را از دست ندهید

یکی دیگر از نکات مهم بازی رزیدنت ایول 4 ریمیک این هست که برای حفظ دستاوردهای خود، از ماشین تحریر استفاده کنید. اگر در جایی از بازی موفق به شکست دادن دشمنان قدرتمند شدید و نمی‌خواهید بعد از مرگ، دوباره با آن‌ها مبارزه کنید، به عقب برگردید و خود را به آخرین نقطه ذخیره در ماشین تحریر برسانید.

وقتی یک Save جدید را با استفاده از ماشین تحریر ایجاد می‌کنید، حتی اگر بازی را ببندید و بعد از چند روز دوباره به آن بازی بازگردید، محیط‌هایی که پاکسازی کرده‌اید همچنان بدون تغییر باقی می‌مانند. در صورتی که مثلاً در یک محیط عادی، از ده دشمن هشت نفر را بکشید و سپس با استفاده از ماشین تحریر آن را Save کنید، پس از بازگشت فقط با دو دشمن باقی‌مانده در آن محیط مواجه خواهید شد.

یکی دیگر از نکات مهم بازی رزیدنت ایول 4 ریمیک این هست که با ایجاد Saveهای مختلف در ماشین تحریر، بازیکنان می‌توانند به‌راحتی به بخش‌های مختلف بازی بازگردند و از تجربه‌ی جذابی لذت ببرند. این امکان به آن‌ها می‌دهد که با لود کردن یک سیو مشخص، به‌سادگی دوباره بخشی از بازی را به همان شکل سابق تجربه کنند.

علاوه‌براین، گیمرها ممکن است بخواهند به مراحل قبلی بازی بازگردند و مثلا دوباره بازی Resident Evil 4 را از ۵۰ دقیقه قبل آغاز کنند. این امکان به آن‌ها می‌دهد تا با استفاده‌ی کمتر از مهمات و انجام کارها به شکل متفاوت، با تیرهای بیشتر و آمادگی به استقبال یک باس بروند. این ویژگی جذاب این است که بازیکنان می‌توانند تجربه‌ی جدیدی را در هر بار بازی کردن از بازی بدست آورند.

نکات مهم بازی رزیدنت ایول 4 ریمیک برای بهتر بازی کردن

5_ بزرگتر کردن کیف لیان را فراموش نکنید

هنگام تجربه بازی Resident Evil 4، یکی از اتفاقات روان‌شکن، عدم توانایی در برداشتن یک آیتم از زمین است. این مشکل به وجود می‌آید وقتی کیف شما اشباع شده و جای کافی برای آیتم جدید ندارد. در بهترین حالت، شما مجبور خواهید بود وسط نبرد یا در حین پیشروی در مرحله، چندین ثانیه را صرف مرتب کردن کیف خود کنید. اما در بدترین حالت، شما باید انتخاب کنید بین ادامه دادن با کیف پر و بی‌خیال برداشتن آیتم جدید، یا از دست دادن یکی از آیتم‌های موجود در کیف خود.

به عنوان یکی از نکات مهم بازی رزیدنت ایول 4 ریمیک بنابراین، اگر تاجر به شما این فرصت را داد که با پرداخت هزینه، اندازه کیف خود را افزایش دهید، از این فرصت استفاده کنید. اگر همیشه کیف خود را به حداکثر ظرفیتش در اسرع وقت بزرگ کرده باشید، احتمالاً هیچگاه با مشکل کمبود فضای لازم برای قرار دادن گیاهان یا خرید سلاح جدید مواجه نخواهید شد.

نکات مهم بازی رزیدنت ایول 4 ریمیک برای بهتر بازی کردن

6_ با خریدن دوباره سلاح میتوانید جان خود را نجات دهید

بازیکنان اکثرا در مراحل اکثر بازی‌های Resident Evil 4 با مشکل کمبود مهمات مواجه نخواهند شد، زیرا این بازی توانایی تعادل بسیار خوبی در ارائه مهمات دارد. اما در تعداد اندکی از مراحل سخت و چالش‌برانگیز بازی، ممکن است کمبود تیر باشد، به خصوص وقتی که فقط از یک یا دو سلاح مشخص برای پشت سر گذاشتن چالش بزرگ استفاده می‌کنید. و همچنین یکی دیگر از نکات مهم بازی رزیدنت ایول 4 ریمیک در این شرایط، بهترین راه حل برای به دست آوردن تیر، فروش سلاح به تاجر و خرید مجدد آن از او است.

در یکی از نکات مهم بازی رزیدنت ایول 4 ریمیک انجام این عملیات باعث مصرف بخشی از پول موجود در بازی می‌شود، زیرا تاجر هنگام خرید یک سلاح از شما، ۶۰۰۰ پزوتا به لیان پول می‌دهد. اما وقتی مجدداً می‌خواهید همان سلاح را از او بخرید، باید ۱۲۰۰۰ پزوتا پرداخت کنید. این عملیات سود بسیار زیادی برای بازیکن دارد؛ زیرا هنگام خرید مجدد تفنگ، آن سلاح دارای تعداد بیشتری گلوله است.

نکات مهم بازی رزیدنت ایول 4 ریمیک برای بهتر بازی کردن

7_ مواظب باشید اجسام قیمتی و ارزشمند را ارزان نفروشید

در بازی Resident Evil 4، راهی برای کسب درآمد بسیار عالی وجود دارد. یکی از نکات مهم بازی رزیدنت ایول 4 ریمیک این هست که این روش به جز با جمع‌آوری تمام اشیاء ارزشمند، هیچ جوره انجام نمی شود. اما برای به دست آوردن بیشترین مقدار پول، بهتر است سنگ‌های قیمتی که پیدا می‌کنید را به زودی به فروش نرسانید. همچنین در بازی، اشیاء ارزشمندی مانند گردنبند‌ها وجود دارند که خالی‌هایی برای قرار دادن یاقوت‌ها دارند. اگر موفق شوید این خالی‌ها را با یاقوت‌های مختلف پر کنید، می‌توانید با فروش آن‌ها به پول زیادی دست پیدا کنید.

تاج با ۶ جای خالی برای سنگ‌های قیمتی، ارزشمندترین شی که در بازی رزیدنت ایول ۴ به تاجر فروخته بودم. پس از جمع‌آوری تمام یاقوت‌های لازم با رنگ‌های متفاوت، با فروش آن تاج، تروفی و همچنین ۱۰۰۰۰۰ پزوتا را به دست آوردم. جالب این‌جاست که یکی دیگر از نکات مهم بازی رزیدنت ایول 4 ریمیک این هست که برای خرید یاقوت زرد، سه Spinel را از تاجر خریداری کردم. قرار دادن آن در تاج و تکمیل ارزش این شی، تاثیر قابل توجهی بر روی افزایش قیمت فروش آن داشت.

نکات مهم بازی رزیدنت ایول 4 ریمیک به پایان رسید و امیدواریم بتوانید با استفاده از آنها از بازی لذت ببرید.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *