زمان انتشار بازی Assassin’s Creed Red معلوم شد!

زمان انتشار بازی Assassin's Creed Red معلوم شد! - نقادانه

زمان انتشار بازی Assassin’s Creed Red معلوم شد!

با اعلام زمان انتشار بازی Assassin’s Creed Red، یوبیسافت تأیید کرده است که این نسخه بعدی از سری اساسینز کرید در سال مالی ۲۰۲۵ منتشر خواهد شد. بازی که موقتاً با نام Assassin’s Creed Red شناخته می‌شود، در بازار موجود خواهد بود از تاریخ ۱ آوریل ۲۰۲۴ (۱۳ فروردین ۱۴۰۳) تا ۳۱ مارس ۲۰۲۵ (۱۱ فروردین ۱۴۰۴). همچنین، یوبیسافت از عرضه بازی Star Wars Outlaws تا پایان سال ۲۰۲۴ نیز خبر داده است.

Eve Guillemot, یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Ubisoft، در جلسه مالی اخیر خود اعلام کرد که در حال آماده سازی برای یک سال مالی 2025 بسیار موفق هستند. او برنامه هایشان برای انتشار بازی Star Wars Outlaws در سال 2024 را اعلام کرد که انتظار می رود به یک دستاورد بزرگ در صنعت بازی های ویدیویی تبدیل شود. این بازی جذابیت غیرقابل انکاری دارد و فرنچایز افسانه ای Star Wars را برای اولین بار به دنیای بازی های جهان باز می آورد. در حالی که به سمت آینده پیش می روند، آنها در حال آماده سازی برای یک سال مالی 2025 بسیار موفق هستند.

زمان انتشار بازی Assassin's Creed Red معلوم شد! - نقادانه

احتمال شروع توسعه ریمیک بازی Assassin’s Creed IV Black Flag

همچنین، عرضه بازی Assassin’s Creed Red در دنیای ژاپن فئودال، که طرفداران آن مدت‌هاست به آن مشتاقند، یکی از برنامه‌های ما است. ما باشوق منتظر نمایش توانایی‌های خلاقانه تیم‌های یوبیسافت هستیم که با کوشش برای رسیدن به موفقیت کامل و برآورده کردن انتظارات بازیکنان، در حال کار هستند. در این بازی، بازیکنان به دنبال سفری در دنیای ژاپن فئودال، می‌روند و در آنجا با شخصیت‌های تاریخی و اسطوره‌ای این دوران ملاقات خواهند کرد.

تیم‌های یوبیسافت با توجه به تجربه‌ی بی‌نظیر خود در زمینه بازی‌سازی، در حال کار بر روی جزئیات و جلب حمایت بیشتر از بازیکنان هستند. آن‌ها قصد دارند تا بازی را به یک تجربه‌ی متفاوت و فراموش‌نشدنی تبدیل کنند که تمامی انتظارات و امیدهای طرفداران را برآورده کند. بازی Assassin’s Creed Red با گرافیک بالا، داستانی جذاب و گیم‌پلی متفاوت و هیجان‌انگیز، قطعاً مورد استقبال قرار خواهد گرفت. ما مشتاقانه منتظر عرضه بازی Assassin’s Creed Red هستیم و مطمئن هستیم که این بازی به یکی از برترین اثرهای تاریخ بازی‌سازی تبدیل خواهد شد.

تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن-نقادانه بیشتر بخوانید: تاریخ انتشار Darkest Dungeon 2 برای پلی استیشن اعلام شد

در سپتامبر سال ۲۰۲۲،یوبیسافت اعلام کرد که اثر Assassin’s Creed Red، که یکی از ۶ بازی در دست ساخت این مجموعه است، برای اولین بار منتشر خواهد شد. این اطلاعات در زمانی منتشر شد که نقشه راه آینده سری Assassin’s Creed اعلام شد و به طور رسمی اعلام شد که شعبه کبک شرکت یوبیسافت،سازنده بازی‌های Assassin’s Creed Syndicate، Assassin’s Creed Odyssey و Immortals Fenyx Rising، در حال توسعه این بازی است. از زمان عرضه اولین بازی در سال ۲۰۰۷، این مجموعه بیش از ۲۰۰ میلیون نسخه فروخته است.

زمان انتشار بازی Assassin's Creed Red معلوم شد! - نقادانه

بازیکنان در نقش یک اساسین جوان به نام نیکلاس، که در خانواده اش اسراری پنهان وجود دارد، قرار می‌گیرند و باید به دنبال پیدا کردن حقایق درباره این اسرار بپردازند. بازی Assassin’s Creed Red به بازیکنان اجازه می‌دهد تا در میان شهرهای روسیه قرن نوزدهم سفر کنند.

با آغاز بازی، بازیکنان به عنوان یک اساسین مجرب وارد دنیای بازی می‌شوند اما با گذشت زمان و پیشرفت در بازی، می‌توانند از داستان‌های دیگر اساسین‌ها و تمپلارها نیز باخبر شوند و در مبارزات بزرگتری شرکت کنند. بازی Assassin’s Creed Red قرار است تجربه‌ای جذاب و متفاوت از دنیای اساسین‌ها و تمپلارها ارائه دهد و به همراه گرافیک بسیار بالا و گیم‌پلی فوق‌العاده، علاقه‌مندان به این سری از بازی‌ها را به خود جذب کند.

عرضه بازی Assassin’s Creed Red برای چه پلتفرم‌هایی صورت میگیرد میشود؟

عرضه بازی Assassin’s Creed Red برای پلتفرم‌های کامپیوتر، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس صورت میگیرد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *