سیستم مورد نیاز Cities: Skylines II

سیستم مورد نیاز Cities: Skylines II

قبل از ورود به شهر رویایی خود، مهم است که نیازمندی‌های سیستم مورد نیاز Cities: Skylines II را درک کنید. این بازی، که تاریخ انتشار آن در تاریخ ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۳ بوده است، استاندارد جدیدی را برای بازی‌های شبیه‌سازی ساخت شهر به ارمغان آورده است. توسعه دهنده این بازی، شرکت Colossal Order Ltd. بوده و توسط Paradox Interactive منتشر شده است. این بازی، که تجربه‌ای بی‌نظیر در برنامه‌ریزی و مدیریت شهری را به ارمغان می‌آورد، توسط طرفداران با انتظارات بالایی مواجه است.

حداقل سیستم مورد نیاز Cities: Skylines II

سیستم عامل :Windows 10
پردازنده :Intel Core i7-6700K | AMD Ryzen 5 2600X
کارت گرافیک :Nvidia GeForce GTX 970 (4 GB) | AMD Radeon RX 480 (8 GB)
رم : 8 گیگابایت
فضای خالی :60 گیگابایت فضای ذخیره سازی

سیستم پیشنهادی

سیستم عامل :Windows 10
پردازنده :Intel Corei5-12600K | AMD Ryzen7 5800X
کارت گرافیک :Nvidia GeForce RTX 3080 (10 GB) | AMD Radeon RX 6800 XT (16 GB)
رم : 16 گیگابایت
فضای خالی :60 گیگابایت فضای ذخیره سازی
سیستم مورد نیاز Cities: Skylines II

قبل از شروع به تقسیم‌بندی منطقه مسکونی یا مبارزه با ترافیک، اولین مسئله باید بررسی شود که آیا کامپیوتر شما دارای حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی است یا خیر. بازی Cities: Skylines II یک بازی چند نفره نیست، بلکه می‌توان آن را تا زمانی که سیستم شما قادر به اجرای آن باشد، تجربه کرد. بنابراین، بیایید به جزئیات بپردازیم تا اطمینان حاصل شود که شما برای راه‌اندازی بازی به طور کامل آماده هستید.

سیستم مورد نیاز بازی Starfield

سیستم مورد نیاز بازی WWE 2K24 بیشتر بخوانید: سیستم مورد نیاز بازی WWE 2K24

سیستم مورد نیاز Cities: Skylines II

اگرچه می‌توانید در حال حاضر بازی Cities: Skylines 2 را بر روی کامپیوتر تجربه کنید، اما صاحبان کنسول‌ها باید تا بهار ۲۰۲۴ صبر کنند. باید توجه داشت که برای رسیدن به یک بازی شسته و کمتر با خطا، به مدت چندین ماه صیقل‌کاری لازم بود تا حالا با یک عنوان نهایی روبرو شویم، که شامل باگ‌ها و اشکالات کوچک و بزرگی است.

افسوس، بازی حتی بر روی سیستم‌های قدرتمند نیز به خوبی عمل نمی‌کند و ما شاهد افت فریم‌های وحشتناکی هستیم که تجربه را به خطر می‌اندازند. علاوه بر این، علیرغم وزن سنگین آن، از نظر ظاهری جذاب و زیبا نیست. در واقع، می‌توان گفت که Cities: Skylines 2 به مراتب بزرگ‌تر و با ویژگی‌های جدید و پرکاربردتر از نسخه اصلی است، اما متأسفانه در همه زمینه‌ها به همان اندازه بهتر نیست.امیدوارم مطالعه مقاله درباره سیستم مورد نیاز Cities: Skylines II به شما در به دست آوردن اطلاعات مفید کمک کند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *