تریلر فیلم A Quiet Place: Day One

تریلر فیلم A Quiet Place: Day One

تریلر فیلم A Quiet Place: Day One

پارامونت پیکچرز اولین تریلر فیلم A Quiet Place: Day One را منتشر کرده است که شاهد بازگشت به روز اول رویدادها هستیم.

آخرین اخبار سینما مشتمل بر اولین تریلر فیلم A Quiet Place: Day One منتشر شده است. امروز، پارامونت پیکچرز تریلر فیلم A Quiet Place: Day One را به نمایش گذاشته است که در آن با رویدادهای اولین روز حمله بیگانگان فضایی به زمین و شهر نیویورک آشنا می‌شویم و در طول آن با دو شخصیت سم و اریک که در تلاش برای بقا در این دنیای پس از آخرالزمان هستند، آشنا می‌شویم. به تماشای تریلر فیلم A Quiet Place: Day One دعوت می‌شوید:

همانطور که در تریلر فیلم A Quiet Place: Day One دیدید فیلم “آرامش بخش: روز اول” یک داستان پیش درآمد در مورد حمله فضایی به زمین را روایت می‌کند، که تمرکز آن بر روی روز اول حمله این موجودات به زمین است. این فیلم از شهر نیویورک آغاز می‌شود و تمرکز آن بر روی شخصیت‌های سم و اریک است. “آرامش بخش” در سال ۲۰۱۸ منتشر شده و موفق به فروش بیش از ۳۴۱ میلیون دلار در سراسر جهان شد. سپس در سال ۲۰۲۱، فیلم “آرامش بخش ۲” به روی پرده‌های سینما رفت و توانست در گیشه جهانی ۲۹۷.۴ میلیون دلار فروش داشته باشد.

مایکل سارنوفسکی، کارگردان فیلم خوک، مسئولیت کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم A Quiet Place: Day One را بر اساس ایده و داستانی از جان کرازینسکی بر عهده دارد. وقایع فیلم قرار است در همان دنیای فیلم اصلی اما با شخصیت ها و لوکیشن های متفاوت اتفاق بیفتد. لوپیتا نیونگو، جوزف کوین، جیمن هانسو، الکس ولف و دنی اوهر از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم A Quiet Place: Day One حضور دارند و نقش های خود را ایفا می کنند.

فیلم از شرکت های ساینس درایو و پلاتینوم دونیشن توسط پارامونت پیکچرز تولید شده است و پارامونت پیکچرز در تاریخ 20 مارس 2020 این فیلم را منتشر خواهد کرد.

پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday بیشتر بخوانید: پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday

تریلر فیلم A Quiet Place: Day One

اغاز ساخت فصل دوم سریال Severance

در فیلم A Quiet Place: Day One، دنیایی که دو سال پس از وقایع فیلم اصلی اتفاق می افتد، خانواده ای دیگر که در محلی دور از شهر زندگی می کنند، باید با مخاطرات جدیدی که در اطرافشان شکل گرفته است، روبرو شوند. آنها باید در حالی که سعی می کنند زندگی خود را ادامه دهند، با وجود خطراتی مانند موجودات بیگانه و انسان های خطرناک، به دنبال راهی برای بقا باشند. این خانواده تصمیم می گیرند به سمت منطقه ای امن حرکت کنند، اما در این مسیر با مشکلات و مخاطرات جدیدی روبرو می شوند که باعث می شود آنها به سختی در زندگی بمانند.

فیلم A Quiet Place: Day One، مانند فیلم اصلی، در سبک ترسناک و هیجان انگیز تولید شده است و انتظار می رود بازیگران حرفه ای و کارگردانی با استعداد مایکل سارنوفسکی، این فیلم را به یکی از محبوب ترین فیلم های سال 2020 تبدیل کنند. علاوه بر این، انتظار می رود فیلم A Quiet Place: Day One، تعداد زیادی طرفدار جدیدی را به سینما جذب کند و با استفاده از داستان جذاب و جذابیت های بصری خیره کننده، تجربه ای بی نظیر برای تماشاگران به ارمغان بیاورد.

تاریخ اکران فیلم A Quiet Place: Day One؟

فیلم A Quiet Place: Day One برای اکران در تاریخ 28 ژوئن 2024 (8 تیر 1403) در سینماها برنامه ریزی شده است. علاوه بر این، A Quiet Place 3 در حال تولید است و انتظار می رود این فیلم ترسناک در سال 2025 اکران شود.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *