فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe

فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe

فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe

پس از سال‌ها شایعات و اخبار مختلف، فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe تایید و اعلام شده است. از جمله کراس‌اورهای موردانتظار سینما، یکی از آن‌ها به رسمیت شناخته شده و تایید شده است. پارامونت در سینماکان امسال رسما اعلام کرد که کراس‌اور سینمایی دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe را ساخته و منتشر خواهد کرد. البته، این اتفاق کاملاً غافلگیر کننده نیست زیرا در تابستان گذشته در پایان Transformers: Rise of the Beasts، به احتمال کراس‌اور تیم تبدیل شوندگان با جی‌آی جو اشاره شده بود.

در این صحنه، شخصیت مرموز آنتونی راموس با بازیگری از مایکل کلی، در یک پایگاه مخفی با شخصیتی از اعضای GI Joe ملاقات کرد. این ایده فیلم بر اساس کمیک‌های مارول از دهه ۸۰ میلادی است که توسط برند اسباب‌بازی‌های هاسبرو ساخته و منتشر شده‌اند. استیون اسپیلبرگ به عنوان تهیه‌کننده اجرایی در این پروژه حضور خواهد داشت، اما هنوز تاییدیه‌ای برای شرکت فیلمسازی در Transformers-G.I. Joe صادر نشده است.

تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی بیشتر بخوانید: تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی

فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe

استیون کیپل جونیور، کارگردان فیلم Rise of the Beasts، ایده‌هایی برای بازگشت خود به کارگردانی این فیلم دارد، اما هنوز مشخص نیست. در گذشته، او اعلام کرده بود که در حال مذاکره برای کارگردانی فیلمی دیگر از دنیای تبدیل‌شوندگان است. با این حال، Transformers با فروش حدود ۴۳۹ میلیون دلار در گیشه جهانی، به نظر می‌رسد.

طرفداران تبدیل‌شوندگان می‌توانند منتظر انیمیشن “ترانسفورمرز وان” باشند که قرار است در تاریخ ۱۳ سپتامبر ۲۰۲۴ (۲۳ شهریور ۱۴۰۳) اکران شود. جاش کولی، کارگردان انیمیشن “توی استوری ۴” که برای آن جایزه اسکار بهترین انیمیشن را دریافت کرده، وظیفه کارگردانی “ترانسفورمرز وان” را بر عهده دارد. همچنین، کریس همسورث، برایان تایری هنری، اسکارلت جوهانسون، کیگان مایکل کی، جان هم و لارنس فیشبرن به عنوان صداپیشگان شخصیت‌های انیمیشن “ترانسفورمرز” انتخاب شده‌اند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *