اضافه یک بازیگر جدید به فیلم Superman

یک بازیگر جدید به فیلم Superman

یک بازیگر جدید به فیلم Superman تحت کارگردانی جیمز گان به عنوان یک نقش کلیدی افزوده شده است.

تصویربرداری و تولید فیلم Superman از هفته گذشته رسماً آغاز شده است و در اخبار جدید سینما و تلویزیون، یک بازیگر جدید به فیلم Superman اضافه شده است. وندل پیرس، بازیگر سریال The Wire، پس از توافق با برادران وارنر و دی سی استودیو، به جمع بازیگر جدید به فیلم Superman پیوسته و در نقش پری وایت، سردبیر و رئیس روزنامه دیلی پلنت، در این فیلم حضور خواهد داشت.

وندال پیرس در طول سال‌ها برای نقش‌هایش در آثاری مانند The Wire، Suits، Ray Donovan، Treme، Chicago P.D.، Jack Ryan، Malcolm X، Horible Bosses، The Twilight Saga: Breaking Dawn – Part 2، Selma، و هدیه. جیمز گان کارگردان سه گانه نگهبانان کهکشان و جوخه انتحار به همراه رئیس استودیو دی سی مسئولیت کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم سوپرمن را بر عهده دارند.

در فیلم سوپرمن، دیوید کورنسوت با نام مستعار کلارک کنت، ریچل بروزناهان با نام لوئیس لین، نیکلاس هولت با نام لکس لوتر، میلی آلکاک با نام سوپرگرل، ناتان فیلیون با نام گای گاردنر/گرین لنترن، ایزابلا مرسد با نام هاوک‌گرل، آنتونی کاریگان با نام متامورفو، ادی گاتگی با نام میستر تریفیک، اسکایلر گیزوندو با نام جیمی اولسن، سارا سامپایو با نام ایو تشماخر، ماریا گابریلا دا فاریا با نام آنجلا اسپایکا (The Engineer) و ترنس رزمور با نام اوتیس، از جمله بازیگر جدید به فیلم Superman حضور دارند و نقش‌های خود را بازی می‌کنند.

اضافه یک بازیگر جدید به فیلم Superman

کارگردانی فیلم Ray Donovan توسط گای ریچی

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود بیشتر بخوانید: فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

بازیگر جدید به فیلم Superman، دیوید کورنسوت هست که به عنوان نام مستعار کلارک کنت شناخته می‌شود. کلارک کنت، یک خبرنگار جوان و با استعداد است که در شهر متروپلیس کار می‌کند. او برای مخفی ماندن هویتش، نام مستعار سوپرمن را برای نجات مردم و مبارزه با خطرات به کار می‌گیرد. ریچل بروزناهان نیز با نام لوئیس لین در فیلم حضور دارد. او یک خبرنگار با استعداد و پرشور است که همیشه به دنبال یافتن حقیقت و رسیدن به اخبار جدید است. لوئیس در طول فیلم با کلارک کنت آشنا می‌شود.

نیکلاس هولت با نام لکس لوتر نیز در فیلم حضور دارد. او یکی از مردان تجاری برجسته شهر متروپلیس است که با استفاده از قدرت و ثروت خود، سعی در کنترل شهر و رهبری بر سایر افراد دارد. میلی آلکاک نیز با نام سوپرگرل در فیلم حضور دارد. او یک قهرمان زن جوان و قوی است که به کلارک کنت در مبارزه با نیروهای شرور کمک می‌کند و در جریان فیلم، با او دوست می‌شود.

اضافه یک بازیگر جدید به فیلم Superman

تاریخ اکران فیلم سوپرمن برنامه‌ریزی شده است که در تاریخ ۱۱ ژوئیه ۲۰۲۵ (۲۰ تیر ۱۴۰۴) انجام شود. پیش از این، جکی کوپر در فیلم سوپرمن ساخته‌شده در سال ۱۹۷۸ و سه فیلم ادامه‌ای آن بازی کرده بود. همچنین، فرانک لانگلا در فیلم سوپرمن بازگشت به کارگردانی برایان سینگر و لارنس فیشبرن در فیلم‌های DCEU از جمله فیلم مرد فولاد و فیلم بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت تحت کارگردانی زک اسنایدر نقش پری وایت را ایفا کرده بودند.

همچنین، سوپرمن نقش مهمی در فیلم جاستیس لیگ از کارگردانی زک اسنایدر و جاسون موموا ایفا کرده بود. علاوه بر این، فیلم سوپرمن ساخته شده در سال ۲۰۱۳ با بازی هنری کاویل به طور موفقیت‌آمیزی روی پرده سینماها رفت و به پول‌های زیادی رسید، حتی از فیلم سوپرمن ساخته شده در سال ۱۹۷۸ بیشتر است.

با توجه به اینکه فیلم‌های سوپرمن در یکی از محبوب‌ترین دوران‌های سینمایی قرار دارند، انتظار می‌رود که اکران فیلم سوپرمن در تاریخ ۱۱ ژوئیه ۲۰۲۵ به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای سینمایی سال باشد و هواداران بسیاری را به سینما جذب کند. نظر شما درباره این انتخاب چیست؟

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *