تاخیر در اکران بازسازی فیلم Wolf Man

تاخیر در اکران بازسازی فیلم Wolf Man

یونیورسال و بلوم هاوس اطلاع دادند که بازسازی فیلم Wolf Man تا اوایل سال ۲۰۲۵ به تأخیر افتاده است و تاخیر در اکران بازسازی فیلم Wolf Man را داریم. این شرکت‌ها در حال تولید این بازسازی از فیلم وحشتناک هستند و براساس آخرین اخبار صنعت سینما و تلویزیون، تاریخ اکران فیلم Wolf Man ترسناک به تاخیر افتاده است. یونیورسال اعلام کرده است که فیلم Wolf Man دیگر در تاریخ ۲۵ اکتبر ۲۰۲۴ (۴ آبان ۱۴۰۳) منتشر نخواهد شد و به جای آن، بازسازی فیلم مرد گرگ‌نما در تاریخ ۱۷ ژانویه ۲۰۲۵‌ (۲۸ دی ۱۴۰۳) قرار است اکران شود. این تاریخ برای فیلم Paddington in Peru نیز قرار گرفته است که در همان تاریخ در گیشه قرار دارد.

لی وانل که با کارگردانی فیلم هایی مانند Insidious: Chapter 3، Upgrade و The Invisible Man شناخته شده است، مسئولیت کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم مرد گرگ را بر عهده دارد. کوربت تاک، لورن شوکر بلوم و ربکا آنجلو در نوشتن فیلمنامه Wolf Man ترسناک به وانل کمک کرده اند. کریستوفر ابوت، جولیا گارنر و سام یاگر از جمله بازیگرانی هستند که در این فیلم با نام لارنس تالبوت معروف به مرد گرگ در این فیلم حضور خواهند داشت و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

تاخیر در اکران بازسازی فیلم Wolf Man

این فیلم ترسناک درباره‌ی مردی است که برای محافظت از خانواده‌اش در برابر یک شکارچی خطرناک و وحشیانه باید تلاش کند. در ابتدا، رایان گاسلینگ برای بازی در نقش اصلی فیلم مرد گرگ‌نما انتخاب شده بود، اما به دلیل تداخل برنامه‌ها مجبور به جدا شدن از این پروژه شد. در همان زمان، درک سیانفرنس، کارگردان فیلم‌های Blue Valentine و The Place Beyond the Pines، برای کارگردانی این فیلم ترسناک انتخاب شده بود.

تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی بیشتر بخوانید: تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی


“The Hunter” در سال ۲۰۱۹ منتشر شد و توانست مخاطبان زیادی را به خود جذب کند. داستان فیلم حول محور یک خانواده است که در یک منطقه دورافتاده و وحشی زندگی می‌کنند. آن‌ها در معرض خطر یک شکارچی مرموز و خطرناک قرار می‌گیرند که همیشه در حال تعقیب و شکار آن‌هاست. برای محافظت از خانواده‌اش، پدر خانواده باید با این شکارچی مبارزه کند ولی او تنها نیست و دخترش نیز به او کمک می‌کند.

تاخیر در اکران بازسازی فیلم Wolf Man

در این فیلم، جیک جیلنهال به نقش پدر خانواده، که قبلا شکارچی بوده و حالا تصمیم گرفته از این کار دست بردارد، پرداخته است. او با استفاده از تجربیاتش، به دخترش مهارت‌های شکار و بقا را آموزش می‌دهد. اما هنگامی که شکارچی به دنبال آن‌ها می‌آید، پدر و دختر باید از تمام مهارت‌هایشان استفاده کنند تا از جان خود و خانواده‌شان محافظت کنند.

این فیلم با حضور بازیگرانی همچون جیک جیلنهال، مگان فاکس و مایکل شین بینی در جشنواره فیلم کن، اکران شد و از نظر منتقدان نیز به شدت تحسین شد. این فیلم توانست ترس و هیجان را به خوبی به تصویر بکشد و تمامی صحنه‌های اکشن و نبرد در آن به صورت واقعی و واقع‌گرایانه نمایش داده شده است. همچنین، فیلم توانست پیام‌هایی درباره محافظت از خانواده و اهمیت یادگیری مهارت‌های بقا و برخورد با موقعیت‌های خطرناک به جوانان ارائه دهد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *