درجه سنی انیمیشن من نفرت انگیز ۴

درجه سنی انیمیشن من نفرت انگیز ۴

درجه سنی انیمیشن من نفرت انگیز ۴

Despicable Me 4 توسط ایلومینیشن با همان درجه سنی قسمت‌های قبلی در تاریخ ۱۳ تیر (۳ جولای) در سینماها به نمایش در خواهد آمد. درجه سنی انیمیشن من نفرت انگیز ۴ توسط استودیو ایلومینیشن تعیین شده است و به دلیل “زدوخورد و شوخی‌های تند” از درجه سنی PG برخوردار است. این امر برای طرفداران جالب نیست زیرا قسمت‌های قبلی نیز همین درجه سنی را داشتند. “

در خلاصه داستان انیمیشن «من نفرت انگیز ۴» می‌خوانیم: «گرو، سابقه‌ی ابرشرور و مأمور فعلی لیگ ضدشرور، پس از هفت سال برای یک ماجرای هیجان‌انگیز با مینیون‌ها باز می‌گردد. در این فصل جدید، زندگی گرو و لوسی به عنوان والدین، با ورود عضو جدیدی به خانواده به نام گرو جونیور، تغییر می‌کند؛ فردی که قصد انتقام از پدرش را دارد. اما گرو پس از مواجهه با دشمنان جدیدی به نام ماکسیم له مال و والنتینا، مجبور می‌شود با خانواده‌اش فرار کند.»

تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی بیشتر بخوانید: تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی

درجه سنی انیمیشن من نفرت انگیز ۴

کریس رنو و پاتریک دلاژ کارگردانی فیلم Despicable Me 4 را بر عهده دارند و مایک وایت و کن داوریو فیلمنامه آن را می‌نویسند. استیو کارل در نقش گرو، میراندا کازگروو در نقش مارگو، کریستن ویگ در نقش لوسی، دانا گایر در نقش ادیت، ملدی پولان در نقش آگنس، استیو کوگان در نقش سیلاس و پیر کافن در نقش مینیون‌ها نقش‌های خود را از فیلم‌های قبلی تکرار می‌کنند، در حالی که تازه‌واردی‌هایی مانند سوفیا ورگارا را بازی می‌کنند. ویل فرل، جولی کین، استیون کولبرت و کلویی فاینمن به بازیگران می‌پیوندند.

کریس رنو و پاتریک دلاژ، کارگردانان محبوب سری فیلم‌های Despicable Me، این بار نیز به کارگردانی فیلم جدید این سری مشغول هستند. آن‌ها با همکاری مایک وایت و کن داوریو، نویسندگان سابق فیلم‌های این سری، قصد دارند تا با ارائه یک داستان جذاب و خلاقانه، همچنان موفقیت‌های خود را در حوزه انیمیشن ادامه دهند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *