حضور اما استون در فیلم بدون عنوان شرکت یونیورسال

حضور اما استون در فیلم بدون عنوان شرکت یونیورسال

اما استون در فیلم بدون عنوان شرکت یونیورسال حضور خواهد داشت. او بازیگر برنده دو جایزه اسکار برای فیلم های “لالالند” و “پور تینگز” است. همچنین، همسرش، دیو مک‌کری، نیز به عنوان گزینه اصلی برای کارگردانی این فیلم در نظر گرفته شده است.

جزئیات حضور اما استون در فیلم بدون عنوان شرکت یونیورسال

تاکنون، جزئیات دقیقی درباره اما استون در فیلم بدون عنوان شرکت یونیورسال از جمله عنوان، تاریخ شروع فیلم‌برداری و زمان اکران، منتشر نشده است. اما اخیراً مشخص شده که فیلم‌نامه آن توسط پاتریک کانگ و مایکل لوین، تهیه‌کنندگان معروف سریال Young Rock، نوشته شده است. نظارت بر این پروژه از سوی اریک بایرز و ژاکلین گارل، نمایندگان شرکت یونیورسال، بر عهده دارند و حضور سه نفر از تهیه‌کنندگان معروف، شان لوی، دن کوهن و دن لوین از شرکت 21Laps، در این فیلم تایید شده است. همچنین گزارش‌ها حاکی از آن است که الی هرتینگ، استون و دیو مک‌کری در حال مذاکره برای پیوستن به تیم تهیه‌کنندگان این اثر هستند.

تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی بیشتر بخوانید: تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی

حضور اما استون در فیلم بدون عنوان شرکت یونیورسال

بعد از جایزه اسکار دوم، استون اکنون در حال روبرو شدن با برنامه‌های پرکاری است. او در سریال جدید شبکه شوتایم با نام “The Curse” بازی می‌کند و همراه با همسرش در نقش تهیه‌کننده اجرایی حضور دارد. همچنین فیلم “Kinds of Kindness”، که توسط یورگن لانتیموس و ویلم دفو ساخته شده است، در ماه آینده در جشنواره کن اکران خواهد شد. دیو مک‌کری، کارگردان فیلم “Brigsby Bear”، اخیراً برای شرکت سرچلایت پیکچرز فیلم “A Real Pain” را تهیه کرده و در پنج فصل برنامه SNL به‌عنوان نویسنده و کارگردان فعالیت داشته است.

اما استون اکنون با استقبال بسیاری از فیلم جدیدش، “The Curse”، در میان تماشاگران و منتقدان روبرو شده است. این ستاره سینما، با بازی در نقش اصلی سریال جدید شبکه شوتایم، نشان داده که هنوز هم در بالای بازی خود قرار دارد و توانایی های بازیگری خود را به بهترین شکل ممکن به نمایش می گذارد.

همراه با همسرش، استون به عنوان تهیه کننده اجرایی در سریال حضور دارد و با همکاری تیم حرفه ای خود، این اثر را به یکی از بهترین سریال های شبکه شوتایم تبدیل کرده است.

استون در فیلم “Kinds of Kindness” نیز حضور دارد که در ماه آینده در جشنواره کن اکران خواهد شد. این فیلم که توسط یورگن لانتیموس و ویلم دفو ساخته شده است، با بازیگران برجسته و داستان جذاب خود، مورد توجه قرار گرفته و انتظار می رود که از نظر منتقدان و تماشاگران موفقیت بزرگی را به دست آورد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *