بازی GTA 6 احتمالا در اوایل سال ۲۰۲۵ عرضه خواهد شد

بازی GTA 6 احتمالا در اوایل سال ۲۰۲۵ عرضه خواهد شد - نقادانه

بازی GTA 6 به زودی عرضه خواهد شد

آخرین اخبار شغلی از شرکت راک‌استار گیمز حاکی از این است که احتمالاً بازی GTA 6 احتمالا در اوایل سال ۲۰۲۵ عرضه خواهد شد. این شرکت در حال جستجوی یک تست کننده بومی برای تضمین کیفیت نهایی بازی است. این برنامه قرار است در سال ۲۰۲۵ منتشر شود، اما با توجه به تاخیرهای معمول در صنعت بازی‌های ویدیویی، نمی‌توان به طور قطع در مورد زمان انتشار آن حکم قاطعی داد.

Rockstar قصد دارد یک تستر بومی را برای قراردادی 12 ماهه استخدام کند. این قرارداد ممکن است منجر به انتشار GTA 6 در پایان دوره شود. تست بومی معمولا در مراحل نهایی توسعه انجام می شود و در صورت نیاز به زمان بیشتر، کارمند توسط Rockstar اخراج نمی شود. با پایان یافتن قرارداد در مارس 2023، انتظار می رود که بازی GTA 6 نیز در این بازه زمانی منتشر شود.

بازی GTA 6 احتمالا در اوایل سال ۲۰۲۵ عرضه خواهد شد - نقادانه

بازیگر نقش لوسیا در نسخه جدید بازی GTA 6 آنا اسپوزیتو است؟

اگر پیشرفت برنامه‌ها به صورت کامل ادامه یابد، راک‌استار قادر خواهد بود تا در مارس یا چند ماه بعد، بازی Grand Theft Auto 6 را منتشر کند. توسعه‌دهندگان این بازی در حال جذب کارکنان با تجربه در زمینه تضمین کیفیت هستند، که نشان می‌دهد آن‌ها در گذشته در فرآیند ترجمه بازی GTA 6 مشغول بوده‌اند. با توجه به آگهی شغلی اخیر و نزدیک شدن به مراحل نهایی توسعه، می‌توان پیش‌بینی کرد که این بازی بسیار منتظرشده در اوایل سال ۲۰۲۵ توسط گیمرهای جهانی منتشر خواهد شد.

به طور معمول، راک‌استار تاخیر در عرضه بازی‌های جدید خود در بازار داشته و نمی‌توانست در تریلرهای اولیه بازی، زمان عرضه را رعایت کند. اما با توجه به فاصله ۱۰ ساله بین عرضه Grand Theft Auto 6 و نسخه قبلی،راک‌استار احتمالاً اینبار به این مسیر عمل نخواهد کرد. اخیراً،مدیرعامل تیک-تو اینتراکتیو اعلام کرده است که آن‌ها در تلاش هستند تا بازی بی‌نقصی را ارائه دهند و در صورت تایید تیم توسعه، آن را منتشر خواهند کرد.

استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords-نقادانه بیشتر بخوانید: استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords

راک‌استار، استودیوی سازنده بازی‌های محبوب و پرطرفداری همچون Grand Theft Auto و Red Dead Redemption، به عنوان یکی از برجسته‌ترین و معتبرترین نام‌های صنعت بازی‌سازی شناخته می‌شود. این شرکت معمولا بازی‌های خود را با تأخیر عرضه می‌کند تا نسخه‌ای بی‌نقص و با کیفیت بالا به دست مخاطبان خود برساند. همچنین،این استودیو نمی‌تواند به زمان عرضه دقیق در تریلرهای اولیه آثار خود پایبند باشد و ممکن است این زمان به دلیل انجام تغییرات و بهبودهای لازم در بازی، تغییر کند.

بازی GTA 6 احتمالا در اوایل سال ۲۰۲۵ عرضه خواهد شد - نقادانه

اما با توجه به اینکه Grand Theft Auto 6 با تأخیری حدود ۱۰ ساله نسبت به نسخه قبلی، عرضه خواهد شد، احتمالا راک‌استار در این مسیر قدم نخواهد گذاشت و سعی خواهد کرد تا بازی را در زمان مناسب و بهترین حالت ممکن عرضه کند. همچنین، جان زیدر،مدیرعامل تیک-تو اینتراکتیو (شرکت مادر راک‌استار) اخیرا اعلام کرد که آن‌ها می‌خواهند تا بازی بی‌نقص و بدون هیچگونه مشکلات عرضه شود و در صورت رضایت تیم توسعه، دست به انتشار آن خواهند زد.

از این رو، احتمالا بازی Grand Theft Auto 6 نیز همانند سایر بازی‌های راک‌استار با کیفیت بالا و بی‌نقص عرضه خواهد شد و تا زمانی که تیم توسعه از کیفیت نهایی محصول راضی باشند، تأخیر در عرضه آن اتفاق نخواهد افتاد.

چند هفته پیش، منابع قابل اعتماد بلومبرگ خبر دادند که شرکت Rockstar Games از کارمندان خود درخواست کرده است که از ماه آوریل به بعد پنج روز در هفته حضور داشته باشند. این تصمیم باعث عدم رضایت برخی از کارمندان شده است. همچنین، اخیراً بازی GTA 6 با دو شخصیت اصلی در شهر وایس سیتی منتشر شده است. این بازی در سال ۲۰۲۵ برای کنسول‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس عرضه خواهد شد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *