به پایان رسیدن فیلم‌نامه فیلم پیکی بلایندرز!

به پایان رسیدن نگارش فیلم‌نامه فیلم پیکی بلایندرز!-نقادانه

به پایان رسیدن فیلم‌نامه فیلم پیکی بلایندرز!

استیون نایت، کارگردان سریال پیکی بلایندرز، به پایان رسیدن فیلم‌نامه فیلم پیکی بلایندرز اعلام کرد . در مصاحبه‌ای با مجله RadioTimes، او اعلام کرد که در حال حاضر در حال نوشتن بخش‌های پایانی این فیلمنامه می‌باشد. همچنین، درباره اجرای فیلم The Redemption of Thomas Shelby، نایت جزئیاتی را فاش کرد و اعلام کرد که فیلم‌برداری آن در میانه سال ۲۰۲۴ آغاز خواهد شد. وی توضیح داد که نگارش این فیلمنامه مانند یک رؤیا بوده و فیلم‌برداری آن به زودی آغاز خواهد شد.

استیون نایت گفت: “در حال حاضر به پایان رساندن بخش های اخر فیلمنامه فیلم پیکی بلایندرز مشغول هستم. به همین منظور، پشت صفحه کلید نشسته و شروع به کار می کنم. این کار مانند یک رؤیا برایم است؛ مکانی امن و آرام که در آن همه ایده هایم به ذهنم می رسند و من آن ها را مرور و بازبینی می کنم. این حس فوق العاده ای دارد، اما ایده هایم از کجا می آیند؟ برنامه ریزی برای شروع فیلمبرداری در اواسط سال آینده در حال انجام است.”

در گفتگویی با مارگو رابی، کیلیان مورفی، یکی از طرفداران سریال Peaky Blinders، ابراز کرد که برای بازی در فیلم‌های این مجموعه هیجان زده است. فیلم پیکی بلایندرز جنایی درام، که در خیابان‌های بی قانون بیرمنگام جریان دارد، از سپتامبر ۲۰۱۳ تا آوریل ۲۰۲۲ به طرفداران ارائه شده است و تحول تدریجی توماس شلبی از یک جنایتکار خیابانی به یک تاجر قانونمند و عضو پارلمان را به تصویر می‌کشد.

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود بیشتر بخوانید: فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

به پایان رسیدن نگارش فیلم‌نامه فیلم پیکی بلایندرز!-نقادانه

بیوگرافی جیسون استاتهام | مرد فیلم های اکشن

سریال پیکی بلایندرز درباره چیست؟

سریال “پیکی بلایندرز” درباره خانواده گانگستر انگلیسی به نام “شلبی” است که تحت رهبری برادر دومش، تامی شلبی با بازی کیلین مورفی، به یک ارتش فراتر از تصور تبدیل شده است. داستان با بازگشت تامی و برادرانش به خانه پس از جنگ جهانی دوم از ارتش بریتانیا به بیرمنگام آغاز می شود. پس از بازگشت، تامی تصمیم می گیرد کنترل شهر بیرمنگام را به دست بگیرد، اما به دلیل طمع و جاه طلبی خود، برنامه هایی برای گسترش تجارت خود دارد و هر کسی که در راهش قرار می گیرد را نابود می کند. در کل، تمام اعضای خانواده شلبی، که با نام “پیکی بلایندرز” شناخته می شوند، سعی می کنند تا شهرت خانواده را حفظ کنند و به نظر می رسد که آرتور شلبی، برادر اولین خانواده، مشهورترین آنهاست، اما تامی شلبی، مغز متفکر و تصمیم گیرنده اصلی خانواده است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *