تریلر فصل دوم فیلم Squid Game

تریلر فصل دوم فیلم Squid Game

تریلر فصل دوم فیلم Squid Game

نتفلیکس اولین تصاویر و تریلر فصل دوم فیلم Squid Game را منتشر کرده است که نوید بازگشت به بازی مرگبار بازی کامپوزیت را می دهد.

آخرین خبرهای سینما اعلام کرده است که اولین تریلر و تصاویر فصل دوم فیلم Squid Game منتشر شده است. نتفلیکس امروز تیزر رسمی اولین قسمت فصل دوم سریال Squid Game را در ایکس/توییتر منتشر کرده است که در این تیزر بازگشت لی جونگ-جه در نقش سونگ گی-هون را مشاهده می‌کنیم. او در حال تهدید کردن فردی است که می‌توان انتظار داشت بازاریاب باشد. تریلر فصل دوم فیلم Squid Game را تماشا کنید:

علاوه بر اولین تریلر فصل دوم فیلم Squid Game، اولین تصاویر رسمی از فصل دوم بازی Squid Game نیز منتشر شده است که در آن شاهد بازگشت شخصیت ها و معرفی شخصیت های جدید هستیم. این تصاویر همچنین اشاره ای به بازی های جدید فصل پیش رو دارد که در ادامه شاهد آن خواهیم بود.

همانطور که در تریلر فصل دوم فیلم Squid Game مشاهده کردید، بازیگرانی همچون لی جونگ-جه در نقش سونگ گی-هون، لی بیونگ-هون در نقش هوانگ این-هو، وی ها-جون در نقش هوانگ جون-هو، گونگ یو در نقش بازاریاب، ایم شی‌وان، کانگ ها-نول، پارک سونگ هون و یانگ دونگ گون حضور دارند و نقش‌های خود را بازی می‌کنند. این سریال داستان بازی مرگباری به نام “بازی مرکب” را روایت می‌کند که در آن شخصی که برنده شود، جایزه ۳۸.۵ میلیون دلار را دریافت خواهد کرد.

تریلر فصل دوم فیلم Squid Game

تریلر فیلم Ghostbusters: Frozen Empire

فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe بیشتر بخوانید: فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe

همچنین، نویسنده، کارگردان و سازنده سریال Squid Game، هوانگ دونگ-هیوک، به ساخت فصل دوم این سریال محبوب بازگشته است. طبق اعلام نتفلیکس، حدود ۱۴۲ میلیون کاربر این شبکه در ۴ هفته اول انتشار، فصل اول سریال را تماشا کرده‌اند که این امر باعث تبدیل آن به پربیننده‌ترین سریال تاریخ نتفلیکس شده است. همچنین، سریال بازی مرکب در ۹۴ کشور، از جمله آمریکا، رتبه اول پربیننده‌ترین سریال نتفلیکس را به دست آورده است.

این سریال، بازگوکننده داستان ۴۵۶ نفر از فقیرانی است که به یک مسابقه مرگبار و بدون قوانین دوران کودکی خود، با میلیون‌ها دلار جایزه، فرستاده می‌شوند.

هوانگ دونگ-هیوک در مصاحبه‌های خود فراهم کرده است که این سریال با توجه به پاسخ و علاقه مندی قابل توجه تماشاگران، باعث ایجاد فصل دوم شده است. او همچنین اعلام کرده است که فصل دوم سریال Squid Game، باز هم به دنبال این هدف خواهد بود که بازگوکننده داستان جوانی با نام سانگ-ووک و سفرش در این مسابقه مرگبار خواهد بود. همچنین، هوانگ دونگ-هیوک از اینکه فصل دوم سریال به دنبال این هدف خواهد بود، برای جذب تماشاگران و توجه بیشتر به داستان این سریال، حمایت کرده است.

تریلر فصل دوم فیلم Squid Game

با اضافه شدن فصل دوم سریال Squid Game، توقعات و انتظارات بالایی از سازندگان این سریال وجود دارد. اما هوانگ دونگ-هیوک، با اعلام اینکه فصل دوم با هدفی مشخص و داستان جدیدی تولید خواهد شد، می‌تواند باعث جلب توجه جمعیت بیشتری شود و انتظارات را برآورده کند. این سریال به عنوان یکی از پرمخاطب‌ترین و جذاب‌ترین سریال‌های تاریخ نتفلیکس، در آینده همچنان می‌تواند جای خود را در صدر جدول پربیننده‌ترین سریال‌ها ادامه دهد و در کنار تولید فصل‌های جدید، باز هم مورد توجه قرار بگیرد. نظرتون درباره تریلر فصل دوم فیلم Squid Game جه بود

زمان انتشار و تعداد قسمت های Squid Game 2 ؟

فصل دوم مجموعه Squid Game در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۲۴ برای پخش در نتفلیکس آماده خواهد شد. انتظار می‌رود این فصل نیز مانند فصل اول، شامل ۹ قسمت بازی مرکب باشد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *