تریلر فیلم Boy Kills World | یک دنیای خون آلود

تریلر فیلم Boy Kills World | یک دنیای خون آلود

اولین تریلر فیلم Boy Kills World به کارگردانی موریتز مائر و تهیه کنندگی سام ریمی منتشر شد.این فیلم داستان پسری کرانه‌ساکن را روایت می‌کند که پس از قتل وحشیانه خانواده‌اش، برای انتقام وارد مسیری خونین می‌شود. با بازی بیل اسکارسگارد، تریلر فیلم Boy Kills World تصاویری از صحنه‌های اکشن نفس‌گیر، سلاح‌های غیرمعمول و خشونت شدید را به نمایش می‌گذارد.

همچنین در تریلر فیلم Boy Kills World، بازیگران دیگری همچون میشل دوکری، فامکه یانسن، جسیکا راث، برت گلمن و شارلتو کوپلی نیز حضور دارند. طبق تریلر فیلم Boy Kills World در تاریخ ۲۶ آوریل در سینماها به نمایش در خواهد آمد.تماشای تریلر فیلم Boy Kills World :

تماشای تریلر فیلم Boy Kills World:

با توجه به تریلر، فیلم “پسری جهان را می‌کشد” با استفاده از لحنی بسیار غیر واقعی و فضایی بیش از حد غیر واقعی خود، به نمایش می‌گذارد. ترکیب رنگ‌های روشن، شوخی‌های تیره و عجیب و غریب و صحنه‌های اکشن خشن، تجربه‌ای بی‌نظیر و غیرقابل پیش‌بینی را برای تماشاگر به ارمغان می‌آورد. به نظر می‌رسد که با اتکا به عناصر بصری و روایی خاص خود، این فیلم تماشاگر را شگفت‌زده خواهد کرد. با این حال، اسکارسگارد بدون شک توانایی خود را به عنوان یک بازیگر با استعداد اثبات کرده است و با بازی‌های مکمل از بازیگران موفق دیگر مانند کوپلی، یانسن، دوکری و دیگران، به نظر می‌رسد که طعم فوق‌العاده‌ای به فیلم اضافه خواهند کرد.

تریلر فیلم Boy Kills World | یک دنیای خون آلود

داستان فیلم Boy Kills World

در یک دنیای تاریک و ستم‌آمیز، پسر جوانی به نام آرمان با وجود ناشنوایی، دنیایی فانتزی و شادی را برای خود خلق می‌کند. اما با قتل خانواده‌اش، تاریکی کامل حیات او را فرا می‌گیرد و او توسط مربی مرموز به نام راز، به یک جنگجوی بی‌رحم تبدیل می‌شود. آرمان تحت آموزش‌ های سخت راز، چگونگی سرکوب تخیلات خود و تبدیل شدن به یک ابزار برای مرگ را فرا می‌گیرد.

پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday بیشتر بخوانید: پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday

اسکارسگارد نقش پسری را در این فیلم ایفا می‌کند که پس از قتل وحشیانه خانواده‌اش توسط هیلدا ون، رهبر فاسد و دیوانه یک سلسله پسا آخرالزمانی، قسم می‌خورد که انتقام بگیرد. این اتفاق باعث می‌شود او تنها و بی صدا باشد. این پسر، تحت تأثیر صدای درونی‌اش که برگرفته از بازی ویدیویی محبوب دوران کودکی‌اش است، با یک مربی مرموز تمرین می‌کند تا به ابزاری برای مرگ تبدیل شود.

تریلر فیلم Boy Kills World | یک دنیای خون آلود

تریلر فیلم Borderlands، با بازی کوین هارت

جنگ و خونریزی با ورزش های جنگی خشن و خطرناک توسط پسری آغاز می شود و او به طرز وحشیانه ای خشمگین و قاتلانه عمل می کند. در حالی که در تلاش است تا در این جهان پر هرج و مرج و پر هرزه، راه خود را پیدا کند، به یک گروه از مبارزان ناامید می پیوندد و در عین حال با خواهر کوچک و شیطان صفتش که به نظر می رسد او را همراهی می کند.

Bill Skarsgård، بازیگری که معمولاً به خاطر تجسم شخصیت دلقک پنی وایز در فیلم مشهور است، اخیراً در فیلم ترسناک موفق “ببر بر” و نقش منفی مارکی در جان ویک: فصل 4 حضور داشته است. حضور این بازیگر در فیلم “پسر عالم را می‌کشد”، به عنوان اولین تجربه او در ژانر اکشن، تغییر قابل توجهی در کارنامه‌اش به حساب می‌آید و می‌تواند اولین قدم او برای درخشش در این ژانر باشد.

با توجه به عدم تجربه یا کارگردانی فیلم بلند تاکنون توسط موریتز مور، پیش‌بینی نوع کارگردانی او در فیلم Boy Kills World دشوار است. اما حضور سام ریمی به عنوان تهیه‌کننده، نشانه‌ای خوب است. او بیشتر برای کارگردانی سه‌گانه مرد عنکبوتی با بازی توبی مگوایر و سه قسمت اول مجموعه کلبه وحشت شناخته می‌شود، اما تجربه‌ی او در تهیه فیلم‌ها در سال‌های اخیر نیز قابل توجه است. او فیلم‌هایی مانند خزش، نفس نکش و طلوع مردگان شیطان را تهیه کرده

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *