اولین تصاویر فیلم کاپتان امریکا 4 | کاپتان امریکا جدید

اولین تصاویر فیلم کاپتان امریکا 4 | کاپتان امریکا جدید

“مارول استودیو به تازگی اولین تصاویر فیلم کاپتان امریکا 4 (Captain America: Brave New World) را منتشر کرده است که در آن ما به ملاقات کاپیتان آمریکا و هریسون فورد شاهد هستیم. این تصاویر توسط Entertainment Weekly و مارول استودیو منتشر شده اند و در تصویر اول، ما سم ویلسون را با سپر کاپیتان آمریکا مشاهده می کنیم و در تصویر دوم، کاپیتان آمریکا بازیگر جدیدی با نام تاندربولت راس را با بازی هریسون فورد ملاقات می کند.”

اولین تصاویر فیلم کاپتان امریکا 4 هریسون فورد، کاپتان امریکای جدید

فیلم کاپتان امریکا 4 امسال در سینماها پخش شده است و برخی از بخش‌های کوتاه آن در سینماکان نیز نمایش داده شده است. این فیلم، به گفته منابع، حال و هوایی مشابه فیلم Captain America: The Winter Soldier دارد؛ در این فیلم، کاپیتان آمریکا در کاخ سفید تعرض می‌بیند و تاندربولت راس به دنبال تشکیل تیم جدیدی با نام اونجرز است، اما ایده‌های او با سم ویلسون متفاوت است و آن‌ها با یکدیگر در تضادند.

تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی بیشتر بخوانید: تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی

اولین تصاویر فیلم کاپتان امریکا 4 | کاپتان امریکا جدید

آنتونی مکی در نقش سام ویلسون، دانی رامیرز در نقش فالکون جدید، هریسون فورد در نقش رئیس جمهور تاندربولت راس، تیم بلیک نلسون در نقش رهبر شرور اصلی، لئو تایلر در نقش بتی راس، شیرا هاس در نقش صبرا، کارل لومبی در نقش آیزایا بازی می کند. بردلی، زوشا راکمور برای یک نقش کلیدی، رزا سالازار و ست رولینز از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Brave New World حضور دارند و نقش های خود را ایفا کرده اند.

تاریخ اکران فیلم Captain America: Brave New World در ۱۴ فوریه ۲۰۲۵ (۲۶ بهمن ۱۴۰۳) برگزار خواهد شد. کارگردانی این فیلم را جولیوس اونا، کارگردان فیلم The Cloverfield Paradox بر عهده دارد. فیلمنامه اصلی فیلم Captain America 4 توسط مالکوم اسپلمن، شورانر و دالان موسون، نویسندگان سریال Falcon and the Winter Soldier نوشته شده است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *