تاریخ اکران سریال جدید تِد | Ted بی ادب ترین عروسک دنیا

تاریخ اکران سریال جدید تِد | Ted بی ادب ترین عروسک دنیا-نقادانه

تاریخ اکران سریال جدید تِد

تاریخ اکران سریال جدید تِد در اخبار جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون اعلام شده است. شبکه پیکاک اعلام کرده است که هر هفت قسمت از سریال جدید تِد در تاریخ ۱۱ ژانویه ۲۰۲۴ از طریق سرویس استریم پخش خواهند شد. تیزر تریلر اولین قسمت از سریال “تد” منتشر شده است، که در آن تنها تد حضور دارد و به بهانه اعلام تاریخ پخش این سریال کمدی بزرگسالانه، صحنه‌های سریال در ۱۹۹۳ نمایش داده می‌شود.

سریال تد یک کمدی بزرگسالانه است که در دهه ۹۰ میلادی، یک ماجراجویی نوستالژیک را به تصویر می‌کشد. این سریال توسط سث مک‌فارلن، خالق و صداپیشه شخصیت تد، ساخته شده و وظیفه کارگردانی و نوشتن آن نیز به وی سپرده شده است. پال کوریگان و برد والش نیز از جمله نویسندگان سریال هستند. سث مک‌فارلن به صداپیشگی تد، مکس برکهولدر به نقش جان بنت، آلانا اوباک به نقش سوزان بنت، اسکات گریمز به نقش متی بنت و جورجیا ویگهام به نقش بلیر پرداخته‌اند.

تاریخ اکران سریال جدید تِد | Ted بی ادب ترین عروسک دنیا

فصل جدید مستربین در راه است!

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود بیشتر بخوانید: فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

سیتژ مک‌فارلن، پال کوریگان و برد والش در بیانیه مشترکی که منتشر کرده‌اند، تأکید کرده‌اند: “احداثیات سریال در دهه ۹۰ رخ می‌دهد، اما این سریال بر اساس حقیقتی دائمی که بدایات شانزده سالگی سخت است، ساخته شده است. تنها چیزی که ما را در این دوران پشتیبانی می‌کند، یک دوست است، حتی اگر آن دوست یک عروسک خرس جادویی باشد.”

سریال تِد، به عنوان پیش درآمدی برای مجموعه فیلم تد، پس از موفقیت فیلم تد در ۲۰۱۲ که بیش از ۵۴۹ میلیون دلار در جهان فروش کرد، شروع شد. اما در سال ۲۰۱۵، فیلم تد ۲ منتشر شد و به موفقیت قسمت اول نرسید و تنها بیش از ۲۱۵.۸ میلیون دلار فروش داشت. طرفداران این شخصیت همچنان در انتظار فیلم تد ۳ هستند، اما سال‌هاست که شایعات ساخت آن وجود دارد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *