هزینه بالای ساخت فیلم The Mandalorian and Grogu

هزینه بالای ساخت فیلم The Mandalorian and Grogu

هزینه بالای ساخت فیلم The Mandalorian and Grogu

اطلاعات جدیدی از محل تصویربرداری و ساخت فیلم The Mandalorian and Grogu به تازگی منتشر شده است، که این فیلم قرار است مبلغ قابل توجهی در زمینه هزینه تولیدی دریافت کند.

این سال بود که لوکاس رسماً تایید کرد که ساخت فیلم The Mandalorian and Grogu را به جان فاورو، کارگردان، نویسنده و سازنده سریال The Mandalorian، سپرده است. اطلاعات جدیدی از هزینه بالای ساخت فیلم The Mandalorian and Grogu منتشر شده است و ددلاین گزارش داده است که این فیلم اولین فیلم دنیای جنگ ستارگان است که در کالیفرنیا تولید خواهد شد.

بدیهی است که فصل اول سریال مندلورین نیز در کالیفرنیا تولید شده است و این امر هیچ گونه تعجبی را به دنبال ندارد. ساخت فیلم The Mandalorian and Grogu به همراه فیلم گروگو قرار است مبلغ ۲۱.۷۵۵ میلیون دلار از اعتبار مالیاتی مشروط را دریافت کند. ساخت فیلم The Mandalorian and Grogu قرار است بزرگ‌ترین مبلغ اعتبار مالیاتی را از کمیسیون فیلم کالیفرنیا که برای حمایت از تولید فیلم در این ایالت اختصاص داده شده است، دریافت کند و قبلاً در سال ۲۰۱۷ فیلم Bumblebee با مبلغ ۲۲.۴ میلیون دلار بیشترین مبلغ اعتبار مالیاتی را دریافت کرده بود.

هزینه بالای ساخت فیلم The Mandalorian and Grogu

اخبار جدید از فیلم‌برداری فصل دوم The Last of Us

با توجه به معافیت مالی بزرگی که فیلم دریافت کرده، قرار است که تمامی فیلمبرداری آن در کالیفرنیا انجام شود. در حال حاضر جزئیات بیشتری از داستان فیلم “مندلورین و گروگو” در دسترس نیست. به جز کارگردانی، فاورو به همراه کاتلین کندی و دیو فیلونی به عنوان تهیه کننده اجرایی در این فیلم حضور دارند و تاریخ شروع فیلمبرداری آن در سال 2024 مقرر شده است. با این حال، ددلاین اعلام کرده که پدرو پاسکال، بازیگر نقش دین جارین، هنوز هیچ قراردادی برای حضور در این فیلم ندارد.

پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday بیشتر بخوانید: پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday

پاسکال پیش از این در سه فصل سریال The Mandalorian نقش دین جارین را ایفا کرده بود، اما به دلیل برنامه‌های شلوغش در حال حاضر در پشت صحنه فیلم‌برداری فصل دوم سریال The Last of Us حضور دارد. وی همچنین قرار است در فیلم The Fantastic Four نقش آقای شگفت‌انگیز یا رید ریچاردز را بازی کند، اما پس از اتمام این پروژه منتظر می‌ماند تا حداقل به‌عنوان صداپیشه در فیلم The Mandalorian and Grogu بازگردد و کار بدلکاری آن را به شخص دیگری واگذار کند.

علاوه بر نقش دین جارین در سریال The Mandalorian، پاسکال همچنین در سه فصل اول این سریال به عنوان صداپیشه برای شخصیت جذاب و عامل اصلی توجه فصل اول، آقای شگفت‌انگیز با نام رید ریچاردز نقش برداشت. او به عنوان یکی از اعضای تیم جدید فیلم‌برداری سریال The Last of Us، از طریق دوربین بازیگران و تیم ساخته شده برای فصل دوم سریال، به عنوان یکی از اعضای تیم بازیگران حضور دارد.

هزینه بالای ساخت فیلم The Mandalorian and Grogu

پاسکال در فیلم The Fantastic Four در نقش رید ریچاردز، همسر همراه و همکار خود، سوزان استورم را بازی می‌کند. این فیلم توسط استودیوی فاکس ساخته شده است و انتظار می‌رود در سال 2023 منتشر شود.

با اتمام پروژه فیلم The Fantastic Four، پاسکال منتظر می‌ماند تا به عنوان صداپیشه در فیلم The Mandalorian and Grogu بازگردد. این فیلم به عنوان یک فیلم انیمیشنی است که قصد دارد داستان بین جانگو فت و فیگورین دوست داشتنی و جذاب خود، گروگو را روایت کند. پاسکال برای این فیلم در نقش دین جارین حضور خواهد داشت، اما این بار به عنوان صداپیشه و بدلکاری این شخصیت. این نقش به یک بازگردانی از دین جارین در سریال The Mandalorian است.

تاریخ اکران فیلم The Mandalorian and Grogu

تاریخ اکران فیلم “مندلورین و گروگو” هنوز مشخص نشده است، اما آن به عنوان فیلم بعدی از دنیای “جنگ ستارگان” به نظر می‌رسد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *