مذاکره جنا اورتگا برای بازی در فیلم تایکا وایتیتی

مذاکره جنا اورتگا برای بازی در فیلم تایکا وایتیتی-نقادانه

جنا اورتگا در فیلم تایکا وایتیتی

مذاکره جنا اورتگا برای بازی در فیلم تایکا وایتیتی : بازیگر جنا اورتگا، نامزد جایزه گلدن گلوب، در حال مذاکره برای نقش اصلی فیلم Klara and the Sun به کارگردانی تایکا وایتیتی است. این فیلم، مقتبس از رمان معروف کازوئو ایشی‌گورو با همین عنوان، توسط شرکت 3000 Pictures سونی در حال تولید می‌باشد. در اخبار جدید سینما و تلویزیون، خبری درباره مذاکره جنا اورتگا در فیلم تایکا وایتیتی که شاید در آن شروع به کار کند پخش شده است.

فیلم جیغ ۷ از سری فیلم‌های ترسناک محبوب جیغ است که در سال ۱۹۹۶ منتشر شد و با بازیگرانی مانند نوا کمپل، نیو کمپل و کورتنی کاکس موفقیت چشمگیری را به دست آورد. در فیلم جیغ ۷، جنا اورتگا قرار بود نقش دختری به نام تارا را بازی کند که در مواجهه با قاتل مرموزی به نام جیگسو درگیر می‌شود. اما با انصراف او، هنوز نقش تارا برای بازیگر دیگری تعیین نشده است.

تایکا وایتیتی و داهوی والر مسئولیت نوشتن فیلم‌نامه کلارا و خورشید را بر عهده دارند. این پروژه از ماه مه ۲۰۲۳ به کارگردان فیلم Thor: Ragnarok (ثور: رگناروک) ملحق شده است. داستان این فیلم درباره یک دختر ربات است که انرژی خورشید را برای کمک به کودکان بیمار و جلوگیری از احساس تنهایی استفاده می‌کند. این ربات برای کمک به کودکان بیمار و جلوگیری از احساس تنهایی ساخته شده است.

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود بیشتر بخوانید: فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

مذاکره جنا اورتگا برای بازی در فیلم تایکا وایتیتی-نقادانه

بهترین فیلم های الیزابت اولسن | از اونجرز تا دکتر استرنج

تهیه‌کنندگان اجرایی فیلم “کلارا و خورشید” شامل کازوئو ایشی‌گورو، جفری کلیفورد و رزی آلیسون هستند. همچنین دیوید هیمن، تایکا وایتیتی و گرت باش نیز در حال کار بر روی این فیلم هستند. الیزابت گابلر نیز توسط شرکت 3000 Pictures برای نظارت بر این پروژه استخدام شده است، اما هنوز زمان اکران فیلم مشخص نشده است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *