تایید ساخت فصل جدید سریال The Night Manager

تایید ساخت فصل جدید سریال The Night Manager

ساخت فصل جدید سریال The Night Manager

شبکه بی‌بی‌سی به همراه شبکه آمازون پرایم، ساخت فصل جدید سریال The Night Manager با بازی تام هیدلستون را تایید و اعلام کرده است. این سریال یکی از مینی سریال های پرطرفدار و مورد استقبال قرار گرفته است و در فصل های جدید خود باز هم مورد توجه قرار خواهد گرفت. شبکه بی‌بی‌سی اعلام کرده است که در همکاری با آمازون، سریال The Night Manager را برای دو فصل جدید به احیا خواهد کرد.

این سریال با اساس رمانی به همین نام اثر جان لوکاره ساخته شده است و فصل اول آن در سال ۲۰۱۶ با ۶ قسمت در شبکه BBC One پخش شد. این سریال توانست جوایز متعددی از مراسم های امی، بفتا و گلدن گلوب را به دست آورد.

تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی بیشتر بخوانید: تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی

تایید ساخت فصل جدید سریال The Night Manager

تام هیدلستون برای ایفای نقش جاناتان پاین در فصل دوم و سوم سریال «مدیر شب» بازخواهد گشت، در حالی که هیو لوری که در فصل اول نقش ریچارد روپر را بازی کرد، به عنوان تهیه کننده اجرایی سریال حضور خواهد داشت. دو فصل جدید با این حال، تایید نشده است که آیا او دوباره نقش خود را در درام جاسوسی بازی خواهد کرد یا خیر. کارگردان باتجربه جورجیا بنکس-دیویس که به خاطر کارگردانی شش قسمت از «من از سوزی متنفرم» و دو قسمت از «دختران» شهرت دارد، به عنوان کارگردان جدید فصل دوم و سوم «مدیر شب» به این سریال ملحق خواهد شد.

دیوید فار خالق فصل اول سریال مدیر شب به همراه استیون گرت تهیه کنندگی دو فصل بعدی این سریال را بر عهده دارند. فیلمبرداری و تولید فصل دوم با بازگشت جاناتان پاین پس از اتفاقات پایانی هشت قسمت فصل اول، در پایان سال جاری آغاز خواهد شد. اطلاعات محدودی در مورد داستان و رویدادهای دو فصل آینده در دسترس است و بازگشت یا حضور سایر بازیگران هنوز تایید نشده است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

6 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *