فیلم سریع و خشن ۱۱ در راه است!

فیلم سریع و خشن ۱۱ در راه است! - نقادانه

فیلم سریع و خشن ۱۱ در راه است با احتمال بازگشت به گذشته ی خود

فیلم سریع و خشن ۱۱ در راه است که به نظر می‌رسد سازندگان فیلم سریع و خشن ۱۱ قصد دارند از سیستم فعلی دور شوند و به سمت ریشه‌های اصلی مجموعه بازگردند. فیلم فست ایکس به پایان رسیده است و اکنون سوالات زیادی در مورد قسمت بعدی این مجموعه اکشن وجود دارد. در اخبار جدیدترین سینما و تلویزیون، احتمالاً قسمت بعدی فیلم سریع و خشن تغییرات زیادی را نسبت به قسمت‌های اخیر خواهد داشت. جف اسنایدر در وبسایت The InSneider اعلام کرده است که ممکن است این فیلم به ریشه‌هایش بازگردد.

او درباره اینکه سریع و خشن ۱۱ در راه است می‌گوید که سازندگان قصد دارند تا داستان را به سمت خانه مادری دومینیک تورتو سوق دهند و به صورت خاص به تحولات زندگی پیشین او می‌پردازند. همچنین، جف اسنایدر با اشاره به اینکه فیلم سریع و خشن ۱۱ در راه است و قصد دارد با ورود به خانه مادری دومینیک تورتو، در مورد روابط خانوادگی و دوستی‌های قدیمی بین شخصیت‌ها بیشتر بحث کند، اظهار داشته است که این قسمت شاید به عنوان یک بازگشت به گذشته برای کاراکترهای اصلی در نظر گرفته شده باشد.

فیلم سریع و خشن ۱۱ در راه است! - نقادانه

فیلم Top Gun 3 با بازی تام کروز در حال ساخت است!

این اتفاق می‌تواند به سناریوی فیلم احتمالی کمک کند و نوید یک فیلم سریع و خشن متفاوت و جذاب را می‌دهد. همچنین، ممکن است که شخصیت شرور جدیدی در فیلم سریع و خشن ۱۱ معرفی شود و به دلیل ارتباط با خانواده دومینیک، بتواند برای آن‌ها تهدید جدیدی باشد. با این حال، هنوز هیچ اطلاعات رسمی در مورد داستان و شخصیت‌های این فیلم اعلام نشده و تمامی این حدس‌ها باید منتظر تایید توسط سازندگان فیلم باشیم. اما با توجه به تغییرات متنوعی که در این مجموعه اکشن وجود دارد، مشخص است که این فیلم باز هم می‌تواند تجربه‌ای فراموش‌نشدنی برای طرفداران خود باشد.

پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران بیشتر بخوانید: پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران

با اعلام هشدارهای مربوط به کاهش بودجه و تغییر سبک فیلم، طرفداران سریع و خشن خبرهایی راجع به فیلم جدید این فرنچایز محبوب جهانی شنیده‌اند. این خبرها حاکی از آن است که فیلم Fast 11 قرار است بودجه‌ای در حدود ۲۰۰ میلیون دلار یا کمتر داشته باشد و قرار است بیشتر به سمت قسمت اول فیلم Fast and Furious برود.

با وجود اینکه تعداد فیلم‌های این سریال به ۱۰ قسمت رسیده است، اما همچنان این فرنچایز پرطرفدار فیلم‌های اکشن است که هر ساله می‌تواند میلیون‌ها دلار درآمد داشته باشد. با این حال، تصمیم گیرندگان این فیلم‌ها تصمیم گرفتند تا با کاهش بودجه و تغییر سبک فیلم، به سراغ قسمت جدیدی از این فرنچایز بروند.با این حال، طرفداران سریع و خشن هنوز نگران نبودن وین دیزل در فیلم جدید هستند. با این حال، وین دیزل با حضور در فیلم سریع و خشن ۱۱، اثبات کرده است که هنوز هم یک بازیگر مورد علاقه طرفداران است و همچنان یک کار باقی‌مانده دارد.

فیلم سریع و خشن ۱۱ در راه است! - نقادانه

در نهایت، با اعلام این خبرها، طرفداران سریع و خشن هنوز در انتظار فیلم جدید این فرنچایز محبوب هستند و با امیدواری به سراغ این فیلم می‌روند تا شاهد تغییرات جدید و هیجان‌انگیز در دنیای اکشن و ماشین‌های پرسرعت باشند.

در نهایت، اسنایدر اعلام می‌کند اینکه سریع و خشن ۱۱ در راه است را به طور رسمی تأیید است، این فیلم به عنوان آخرین فیلم اصلی از سری Fast & Furious شناخته خواهد شد. احتمال وجود این است که یونیورسال تصمیم بگیرد جیسون موموآ، بازیگر دانته ریس، را از نقش خود در این فرانچایز پایان دهد و به جای آن، یک شخصیت شرور جدید معرفی شود. اگرچه قبلاً اعلام شده بود که دو قسمت آینده از این سری فیلم‌ها به عنوان پایان داستان اصلی این فرانچایز تلقی خواهند شد.

لوئیس لتریر که فیلم Fast X را نیز کارگردانی کرده بود، قرار است برای کارگردانی فیلم Fast and Furious 11 بازگردد. سریع و خشن ۱۱ در راه است که توسط کریستینا هادسون نوشته می شود، به خاطر نویسندگی فیلم هایی همچون The Flash، Birds of Prey و Bumblebee، به همراه اورین یوزیل که فیلم هایی همچون Cloverfield Paradox، Lost City و 22 Jump Street را نوشته، ایجاد شده است. تاریخ اکران فیلم Fast 11 برای 4 آوریل 2025 (15 فروردین 1404) برنامه ریزی شده است. ایا اینکه سریع و خشن ۱۱ در راه است بهترین زمان برای اکران است؟

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *