فیلم Top Gun 3 با بازی تام کروز در حال ساخت است!

فیلم Top Gun 3 با بازی تام کروز در حال ساخت است! - نقادانه

فیلم Top Gun 3 با بازی تام کروز در حال ساخت است!

فیلم Top Gun 3 توسط پارامونت پیکچرز در حال ساخت است و اعلام شده است که تام کروز در نقش اصلی حضور خواهد داشت. اکنون نویسندگان در حال نوشتن فیلمنامه ی این فیلم هستند و منتظریم که آن را ببینیم. “تاپ گان: ماوریک” در سال 2022 با موفقیت تاریخی در سراسر جهان به صورت شگفت انگیزی اکران شد و اکنون خبرهایی درباره دنباله ی این فیلم منتشر شده است. نویسنده ی اصلی این فیلم، ایرنه کروگر، قبلاً به کار روی فیلمنامه ی “تاپ گان 3” پرداخته بود و منابع نزدیک به پروژه اعلام کرده اند که جوزف کوسینسکی، کارگردان فیلم “تاپ گان: ماوریک”، نیز به عنوان کارگردان این فیلم بازگشته است.

تام کروز نیز برای بازی در نقش اصلی فیلم Top Gun 3 قرار داده شده است و هنوز اطلاعاتی درباره داستان و شخصیت‌های جدید فیلم اعلام نشده است. اما انتظار می‌رود که داستان فیلم Top Gun 3 درباره ماجراهای جدید ماوریک (نام رمزی تام کروز در فیلم) و همکارانش در برابر تهدیدات جدیدی باشد که به ماموریت‌های آن‌ها تهدید می‌کند. همچنین، در این فیلم از تکنولوژی‌های جدید و پیشرفته‌ای استفاده خواهد شد که باعث توسعه صحنه‌های هیجان‌انگیز و بیشتری در فیلم می‌شود. این فیلم منتظران بسیاری را در سراسر جهان در حالت هیجان قرار داده است.

فیلم Top Gun 3 با بازی تام کروز در حال ساخت است! - نقادانه

تاریخ اکران فیلم The Beekeeper با بازی جیسون استاتهام 

تصاویر جدید از تام کروز در نقش ماوریک نشان می‌دهد که او هنوز هم به عنوان یکی از بهترین و باسابقه‌ترین پیلوت‌ها در نیروی دریایی ایالات متحده ایفای نقش می‌کند و آماده به مبارزه با تهدیدهای جدیدی است که به کشورش حمله می‌کنند. این فیلم به کارگردانی جوزف کوزینسکی و تهیه‌کنندگی جری براکهایمر و دیوید الیسون تولید شده و در تاریخ ۲۰۲۰ منتشر خواهد شد.

فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe بیشتر بخوانید: فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe

برای این فیلم میلیون‌ها دلار صرف ساخت می‌شود و توقعات بالایی از آن در سراسر جهان وجود دارد.هالیوودریپورتر گزارش داده است که تولید فیلم Top Gun 3 به طور مخفیانه از پاییز سال ۲۰۲۳ آغاز شده است. این فیلم ادامه‌ای برای فیلم موفق Top Gun است که در سال ۱۹۸۶ توسط تام کروز به نقش افسر کنترل پرواز تام کروز بازیگری شناخته شده در سینماها و جهانی گردشگری هالیوود پرداخته شد.

پیش از این، فیلم Top Gun بیش از ۳۵۷.۳ میلیون دلار در سال ۱۹۸۶ در گیشه جهانی فروش کرده بود و هم‌چنین در سال ۲۰۱۹ فیلم Top Gun: Maverick به فروش ۱.۴۹۶ میلیارد دلاری دست پیدا کرد. این فیلم نیز از بازیگری تام کروز و هم‌چنین بازگشت وال کیلمر به نقش کاپیتان میچل بازیگر اصلی فیلم Top Gun برخوردار بود.

تام کروز هم‌اکنون در حال بازی در فیلم Mission Impossible 8 است که این فیلم اکشن در تاریخ ۲۳ می ۲۰۲۵ (۲ خرداد ۱۴۰۴) روی پرده‌های سینما خواهد رفت. برای این فیلم هم‌اکنون به میزان بسیار زیادی دلار صرف ساخت و تولید می‌شود و توقعات بالایی از آن در سراسر جهان وجود دارد. علاوه بر این، تام کروز در حال حاضر در حال آماده‌سازی برای بازی در فیلم Top Gun 3 است که انتظار می‌رود همزمان با اکران فیلم Mission Impossible 8 منتشر شود.

فیلم Top Gun 3 با بازی تام کروز در حال ساخت است! - نقادانه

تولید Top Gun 3 به شکل مخفیانه انجام شده است، اما انتظار می‌رود که این فیلم نیز با استقبال بسیاری از طرفداران سینما و همچنین با بهره‌مندی از تکنولوژی‌های جدید و به‌روز تری نسبت به فیلم‌های قبلی، موفقیت بیشتری را به دست آورد.

با توجه به تاریخ انتشار و توقعات بالایی از این دو فیلم، می‌توان گفت که تام کروز در آینده نزدیک به دو فیلم بسیار موفق و پرفروش دیگر در سینماها حضور خواهد داشت. این نشان از استعداد و توانایی بازیگری او در ژانر‌های مختلف و همچنین استقبال بسیار خوب مخاطبان از اوست.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *