پروژه بعدی استودیو Larian شروع به ساخت کرده است!

پروژه بعدی استودیو Larian شروع به ساخت کرده است!-نقادانه

پروژه بعدی استودیو Larian

رئیس استودیو Larian، سون وینک اعلام کرد که در حال حاضر در حال ساخت بازی بعدی خود هستند، اما اطلاعاتی از آن به مدت زمانی قابل توجهی منتشر نخواهد شد. Larian Studios، پس از عرضه بازی Baldur’s Gate 3 که مورد تحسین بسیاری از منتقدان قرار گرفت، اکنون طرفداران بازی‌های این استودیو برای عنوان بعدی آن منتظر هستند. سون وینک، کارگردان و رئیس این استودیو، اعلام کرد که پروژه بعدی استودیو Larian شروع به ساخت کرده است و این پروژه به زمان قابل توجهی نیاز خواهد داشت.

وینک در یک توییت اعلام کرده که پروژه بعدی استودیو Larian در طول چهار ماه گذشته، به خود اشتغال داشته و ایده‌های متنوعی را پذیرفته و حذف یا اضافه کرده است. او ادعا کرده که بخش اول این پروژه را به خوبی می‌شناسد و در ادامه از کار خود و احتمال تغییر محتویات بازی سخن گفته است، اما وینک معتقد است که بسیاری از اطلاعات موجود در بخش اول پروژه نهایی حفظ خواهند شد. وی درباره این موضوع نظر داده است:

بعد از چهار ماه تلاش و تجربه ایده‌های مختلف، نهایتا به جمع‌بندی رسیدم که قسمت اول این پروژه به چه شکلی خواهد بود. من اعتقاد دارم که در پایان این پروژه، ایده‌های امروز نیز همچنان به آن اضافه خواهند شد. سپس اعلام شد که استودیو لاریان نیاز به مدت زمان طولانی برای رونمایی و انتشار اطلاعات بیشتر درباره پروژه بعدی خود دارد و افزود:

پروژه بعدی استودیو Larian شروع به ساخت کرده است!-نقادانه

زمان انتشار بازی Resident Evil 9 مشخص شد؟

استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords-نقادانه بیشتر بخوانید: استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords

این توییت فقط یک تیزر برای پروژه بعدی استودیو Larian نبود. من در مورد روند ایجاد آن بسیار هیجان زده هستم و به همین دلیل می خواستم بخشی از اشتیاق خود را با شما به اشتراک بگذارم. بحث در مورد این پروژه زمان زیادی می برد.

با این حال، پس از گذشت چند ماه از عرضه بازی Baldur’s Gate 3، بسیاری از سوالات درباره بازی بعدی لارین بررسی شده است. وینک پیشتر اعلام کرده بود که موفقیت Baldur’s Gate 3، تفکر او را به ساخت یک بازی جدید و متفاوت مانند “مرزهای خود را بشکنم” تحریک کرده است. او همچنین قبلاً درباره علاقه خود به توسعه بازی‌های کوچکتر صحبت کرده بود و تایید کرده بود که در آینده نسخه سوم بازی Divinity: Original Sin نیز روانه بازار خواهد شد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *