تریلر فیلم Spaceman با بازی آدام سندلر

تریلر فیلم Spaceman با بازی آدام سندلر

تریلر فیلم Spaceman

شبکه نتفلیکس نسخه کامل تریلر فیلم Spaceman را منتشر کرد که تلاش های آدام سندلر برای حل مشکلاتش با همسرش را به نمایش می گذارد.

شبکه نتفلیکس، تریلر کامل فیلم فضانورد با بازیگران آدام سندلر و کری مولیگان را منتشر کرده است. طرفداران می‌توانند منتظر نباشند؛ زیرا این فیلم علمی-تخیلی درام در تاریخ ۴ اسفند ۱۴۰۲ (۲۳ فوریه ۲۰۲۴) در سینماهای انتخاب شده اکران محدود خواهد داشت و در تاریخ ۱۱ اسفند ۱۴۰۲ (۱ مارس ۲۰۲۴) در شبکه آنلاین نتفلیکس در دسترس طرفداران خواهد بود. تریلر فیلم Spaceman را ببینید:

در خلاصه فیلم مرد فضایی می خوانیم: فضانوردی به نام جیکوب (آدام سندلر) پس از 6 ماه ماموریت تحقیقاتی انفرادی در لبه منظومه شمسی متوجه می شود که در بازگشت به زمین، همسرش به احتمال زیاد منتظر نخواهد ماند. برای او. او از تلاش برای اصلاح مسائل با همسرش ناامید شده است، تا اینکه یک موجود بیگانه مرموز به کمک او می آید. هانوش و یعقوب با هم دست به دست هم می دهند تا قبل از اینکه خیلی دیر شود، اشتباهی را کشف کنند.

فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe بیشتر بخوانید: فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe

در فیلم «مرد فضایی»، داستان درباره‌ی مردی به نام «کریس» است که به دنبال پیدا کردن ارتباط با مردم زمین است. او از سیاره‌ی بوهمیا به زمین می‌آید و در میان مردم زمین زندگی می‌کند. اما متاسفانه مردم زمین با او رفتار ناعادلانه‌ای دارند و او را به عنوان یک فرد عجیب و بیگانه می‌بینند. این مرد فضایی به نام کریس، در سفر خود به دنبال پیدا کردن جایگاه خود در دنیای جدید است.

تریلر فیلم Spaceman با بازی آدام سندلر

بازگشت شخصیت آرگیل در فیلم Stranger Things در فصل جدید

در طول فیلم، کریس با مشکلات و موانع مختلف روبرو می‌شود و با کمک دوستان جدیدش، از جمله یک دختر جوان به نام «ملیسا»، سعی می‌کند تا در برابر تبعیض و ناراحتی‌هایی که تجربه می‌کند، مقاومت کند و تلاش کند تا ارتباط و ارتباط خود را با مردم زمین تقویت کند. با بازیگران برجسته‌ای مانند آدام سندلر، کری مولیگان و چانینگ تاتوم، «مرد فضایی» امیدوار است تا بتواند با تلفیقی از هیجان، تخیل و پیامی اجتماعی، مخاطبان را به سمت فکر کردن و تامل در مسائل جامعه و جامعه‌شناسی سوق دهد. تریلر فیلم Spaceman از نظرشما چگونه بود؟ ایا از اثار کارگردان این فیلم به جز، چرنوبیل چه اثاری میشناسید؟

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *