اخبار جدید بازی فارکرای 7 | (Far Cry 7)

اخبار جدید بازی فارکرای 7 | (Far Cry 7)

با توجه به اخبار جدید بازی فارکرای 7 از منبع Insider Gaming، شرکت یوبیسافت در حال توسعه یک بازی چندنفره مستقل از نسخه هفتم فرنچایز Far Cry است. از گزارشات قبلی در ژانویه سال جاری، استودیوی یوبیسافت مونترال در حال همزمان پیشبرد دو پروژه از فرنچایز Far Cry به نام کدی Talisker بود. اما تغییرات در مدیریت تیم توسعه، باعث تغییر در دیدگاه و رویکرد استودیو شده است و در حال حاضر، این دو پروژه به عنوان عناوین مستقل از یکدیگر در حال توسعه هستند.

Project Blackbird نسخه جدید فرنچایز اصلی است که توسط طرفداران با نام Far Cry 7 شناخته می شود. و Project Maverick که اکنون به عنوان یک تجربه چندنفره و اکشن شناخته می شود که در دنیای Far Cry اتفاق می افتد.

آشنایی با ویژگی های فارکرای 7

این بازی در واقع یک تجربه فردی از جنگ و خشونت است که باعث می شود تا با مسائل اجتماعی و سیاسی شهر آشنا شوید و از نظرات مختلف مردم و دولتمردان باخبر شوید.

همچنین، در بازی فارکرای 7 فرار از آلاشنیکا، شما باید با مشکلات و مخاطرات مختلف مواجه شوید، از جمله نبردهای خونین با دشمنان، جستجو برای منابع غذایی و مهارت های زنده ماندن در طبیعت سخت آلاسکا. هدف شما در این بازی، پیدا کردن راهی برای فرار از این منطقه است و در طول مسیر، شما با شخصیت های مختلفی از جمله مردم شهر، دولتمردان و حتی دشمنان مواجه خواهید شد.

بازی فرار از آلاشنیکا یک تجربه پویا و هیجان انگیز است که می تواند شما را به عنوان بازیکن در مسیری پر از تصمیمات سخت و پیامدهای غیرمنتظره قرار دهد. هر تصمیمی که در بازی می گیرید، می تواند تاثیر زیادی بر داستان و پایان بازی داشته باشد، بنابراین باید با دقت و هوشیاری تصمیمات خود را بگیرید.

با گذشت زمان در بازی فارکرای 7، شما همچنین می توانید مهارت های خود را تقویت کنید و ابزارهای جدیدی را برای مبارزه با دشمنان و بقا در آلاشنیکا بدست آورید. با گذشت زمان، شرایط شهر و داستان نیز تغییر خواهد کرد و شما باید با تغییرات اطلاعات خود را به روز کنید تا بتوانید بهترین تصمیم ها را بگیرید.

بازی فارکرای 7 فرار از آلاشنیکا یک تجربه گسترده و هیجان انگیز است که علاوه بر سرگرم کنندگی، می تواند به شما درک بهتری از مسائل اجتماعی و سیاسی جامعه بدهد. بازیکنان می توانند از طریق اقدامات و تصمیمات خود، به عنوان یک نماینده از جامعه وارد عمل شوند و درک عمیق تری از مسائل مختلف داشته باشند.

اخبار جدید بازی فارکرای 7 | (Far Cry 7)

همان‌طور که از بازی فارکرای انتظار می‌رود، با جمع‌آوری منابع و از بین بردن دشمنانشان، بازیکنان باید بقای خود را تضمین کنند. این منابع شامل گیاهان دارویی، چرم حیوانات، مواد شیمیایی و مهمات و اسلحه‌ها خواهند بود. در بازی فارکرای 7، یک مخفیگاه وجود دارد که به عنوان یک مکان امن برای ذخیره منابع جمع شده توسط بازیکنان در میان بازی عمل می‌کند. همچنین، این بازی را می‌توان به صورت فردی یا تیمی تجربه کرد.

پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران بیشتر بخوانید: پایان فیلمبرداری فیلم ماینکرفت + تاریخ اکران

به طور مشابه با یک بازی اکشن محور، Project Maverick بازیکنان را درگیر جمع‌آوری منابع، ارتقا سطح و کسب پرک‌ها می‌کند. برای ارتقاء سطح، بازیکنان باید چالش‌هایی را با موفقیت پشت سر بگذارند و با این ارتقا، پرک‌های جدیدی به دست خواهند آورد.

با توجه به گفته‌های افراد موفق در تجربه بازی Project Maveric، فارکرای 7 می‌تواند به عنوان یک تجربه مبتنی بر ریسک دسته‌بندی شود. توسعه‌دهندگان این بازی ویژگی پرمادث را در بازی پیاده‌سازی کردند، جوری که با مرگ در طول بازی، تمامی منابعی که در دسترس داشتید و در مخفیگاهتان نگهداری نشده بودند، از دست خواهید داد.

اخبار جدید بازی فارکرای 7 | (Far Cry 7)

نقد بازی Far Cry 6 | همان هیمشگی

اگرچه در حال حاضر صحبت درباره تاریخ عرضه بازی‌ها به صورت قطعی و قاطعانه انجام نمی شود، اما یوبیسافت مونترئال قرار است Project Maverick را در ماه آوریل سال ۲۰۲۵ و پیش از عرضه فارکرای ۷ به بازار عرضه کند. برنامه های فعلی استودیو نشان می دهد که Maverick در نیمه اول سال ۲۰۲۴ وارد فاز آلفای توسعه خواهد شد. در صورتی که همه چیز طبق برنامه های فعلی یوبیسافت پیش برود، احتمالا در آینده نزدیک شاهد ارائه اطلاعات رسمی از Project Maverick توسط یوبیسافت خواهیم بود.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

6 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *