The Equalizer 3 در درجه سنی R !!

The Equalizer 3 در درجه سنی R !!

The Equalizer 3 در درجه سنی R

فیلم The Equalizer 3 در درجه سنی R قار گرفت به‌خاطر «محتواهای شدیدا خشونت‌بار و خونین و برخی الفاظ رکیک».

The Equalizer 3 در درجه سنی R

نقد فیلم اکولایزر3 Equalizer | خواستار برابری

در میان تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون مطلع شدیم که فیلم The Equalizer 3 (برابرساز ۳) درجه سنی بزرگسال را از سوی MPA (انجمن تصاویر متحرک آمریکا) دریافت کرده است. با استناد به Film Ratings، دلیل دریافت درجه سنی R «محتوای شدیدا خشونت‌آمیز و خونین و برخی الفاظ رکیک» بوده است. دو قسمت قبلی فیلم‌های برابرساز نیز با درجه سنی بزرگسال روی پرده سینما رفتند و اکران قسمت سوم با همین درجه سنی به‌هیچ‌عنوان تعجب‌آور نیست.

فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe بیشتر بخوانید: فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe

اما با وجود این، او با تحقیق درباره‌ی گذشته‌ی خود، متوجه می‌شود که بیشتر از آنچه فکر می‌کرده بود، باید برای رسیدن به حقیقت و اجرای عدالت، با قدرت و اراده‌ی بیشتری روبرو شود.

رابرت مک‌کال در گذشته یک مامور ویژه بوده است که به‌طور مخفیانه وظایف خطرناکی را انجام می‌داد. اما او پس از مرگ همسرش، تصمیم گرفت تا از زندگی پر از خطر و عنف خارج شود و به جنوب ایتالیا کوچ کند. اما گذشته‌اش همچنان به دنبالش بود و او را تحت فشار قرار می‌داد. در این فیلم، به‌طور ناگهانی دوستان رابرت در معرض خطر جدی قرار می‌گیرند و او مجبور می‌شود که دوباره به عمل‌کردن وظیفه‌اش بازگردد.

در این حین، رابرت با مافیای محلی و قدرتمندی روبرو می‌شود که دوستانش را تهدید می‌کند. او با استفاده از تجربه‌هایش در گذشته، باید برای نجات دوستانش و مبارزه با این سازمان قدرتمند، از تمامی مهارت‌هایش استفاده کند.

همچنین، در طول فیلمThe Equalizer 3، رابرت به‌تدریج با گذشته‌ی خود درگیر می‌شود و متوجه می‌شود که او هنوز هم با یک راز بزرگ در مورد خودش روبرو است. این راز می‌تواند تمام زندگی او را تغییر دهد و او را به سمت عدالت و نجات دوستانش هدایت کند.

در نهایت، رابرت با قدرت و اراده‌ی بیشتری به عمل می‌آید و تمام تلاشش را می‌کند تا دوستانش را نجات دهد و از گذشته‌ی تاریکش پاک شود. او با اجرای عدالت از جانب مظلومان، به آرامش عجیب و غیرمنتظره‌ای دست می‌یابد و به نوعی با گذشته‌ی خود در صلح قرار می‌گیرد.

در نهایت، The Equalizer 3 یک فیلم اکشن و جنایی پر از هیجان و نبرد است که با بازی برجسته‌ی دنزل واشنگتن، مخاطبان را به سرعت درگیر داستان و ماجراجویی‌های رابرت می‌کند. این فیلم به طور موثری عناصر هیجان، اکشن، و رازآلودی را با هم ترکیب کرده و تجربه‌ای فوق‌العاده برای تماشاگران به ارمغان می‌آورد.

The Equalizer 3 در درجه سنی R

در فیلم برابرساز ۳، دنزل واشینگتن به نقش یک پیشینه‌یاب و قهرمان ناخواسته تبدیل می‌شود. او باید با تهدیدهای جدیدی روبرو شود که همه‌ی آن‌ها به سراغ خانواده‌اش می‌آیند. این فیلم شامل صحنه‌های خشن و خشونت‌آمیز است و به احتمال زیاد درجه سنی R مناسب است. همچنین، وجود بازیگرانی مانند دیوید دنمن و گایا اسکودلارو که در فیلم‌هایی با مضمون خشونت‌آمیز مشارکت داشته‌اند، نشان از شخصیت دراماتیک و خشونت‌آمیز فیلم می‌دهد. برای همین، به نظر می‌رسد که درجه سنی R مناسب‌ترین گزینه برای فیلم The Equalizer 3 است. البته برای اطمینان بیشتر، منتظر اعلام رسمی درجه سنی فیلم توسط سازندگان آن باشید.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *