فصل جدید مستربین در راه است!

فصل جدید مستربین در راه است نقادانه

فصل جدید مستربین احتمالا در اواخر سال 2024

شخصیت مستر بین، یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های کمدی تاریخ تلویزیون است که پس از پایان پخش سریال “مستر بین”، در فیلم‌های سینمایی و حتی سریال انیمیشنی حضور پیدا کرد. پخش انیمیشن “مستر بین” در سال ۲۰۰۲ آغاز شد و تا سال ۲۰۱۹ ادامه داشت.

در مجموع، ۱۳۰ قسمت از سریال انیمیشنی “مستر بین” در طول ۵ فصل منتشر شد و در این سریال، با بازگشت روآن اتکینسون به عنوان صداپیشگی مستر بین، روبرو شدیم. با این حال، هواداران مستر بین منتظر احیای فصل جدید مستربین یا محصول مشابه دیگری بودند و در اخبار جدیدتر سینما و تلویزیون، خبری از ساخت یک انیمیشن سینمایی براساس شخصیت مستر بین منتشر شد.

یک مصاحبه با مجله رادیو تایمز، روآن اتکینسون اعلام کرد که به جای بازی در نقش مستر بین، صدای این شخصیت را بدهد و از بازی در این نقش لذت نمی‌برد. او توضیح داد: “برای من راحت‌تر است که فقط صدای این نقش را ایفا کنم تا اینکه در آن نقش بازی کنم. من لذت زیادی از بازی در این نقش نمی‌برم و وزن مسئولیتی که برای این نقش باید بگذارم برایم خوشایند نیست. این نقش بسیار پر استرس و طاقت‌فرساست و من منتظرم تا به پایان برسد.”

پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday بیشتر بخوانید: پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday

فصل جدید مستربین در راه است نقادانه

ساخت انیمیشن باب اسفنجی 4 اعلام شد!!

اتکینسون اعلام کرد که پس از موفقیت مجموعه انیمیشن مستر بین، در حال حاضر یک فصل جدید مستربین بین با اطلاعات محدود در حال ساخت است. او همچنین به احتمال فصل جدید سریال کمدی پرطرفدار Blackadder برای نسل جدید اشاره کرد و معتقد است ساخت آن کار دشواری خواهد بود. اتکینسون در حال حاضر برای سریال Man vs. Bee با نتفلیکس همکاری می کند، جایی که او نه تنها نقش آفرینی می کند، بلکه به عنوان نویسنده نیز خدمت می کند. شما چه خاطره ای با این انیمیشن دارید؟

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *