ساخت فصل دوم سریال Ahsoka از دنیای جنگ ستارگان تایید شد!

ساخت فصل دوم سریال Ahsoka از دنیای جنگ ستارگان تایید شد!-نقدانه

فصل دوم سریال Ahsoka

سازنده سریال Ahsoka، جورج لوکاس، امروز اعلام کرد که فصل دوم سریال Ahsoka از دنیای جنگ ستارگان، رسماً تایید شده است. همچنین، فیلم The Mandalorian and Grogu کارگردانی جان فاورو نیز تایید و اعلام شده است و براساس آخرین اخبار سینما و تلویزیون، یکی از سریال‌های جنگ ستارگان برای فصل جدید تجدید قرار خواهد گرفت. لوکاس در هنگام اعلام این خبر، با اشاره به ساخت فیلم مندلورین و گروگو، اظهار کرد که دیو فیلونی نیز در حال ساخت فصل دوم سریال Ahsoka است و در نهایت، فصل دوم این سریال نیز تمدید شده است.

با انتشار شایعات و اخبار مربوط به فصل دوم سریال “آسوکا” از دنیای جنگ ستاره‌ها در گذشته، خبری ناگهانی نیست. اما با اعتصاب نویسندگان، اعلام تولید فصل دوم این سریال به تأخیر افتاد. همچنین، پایان فصل اول سریال “آسوکا”، توقعات زیادی را در طرفداران برای ادامه داستان و ماجراجویی شخصیت آسوکا تانو در فصل جدید برانگیخت. دیو فیلونی همچنان به عنوان مدیر ارشد خلاقیت در شرکت لوکاس‌فیلم فعالیت می‌کند.

ساخت فصل دوم سریال Ahsoka از دنیای جنگ ستارگان تایید شد!-نقادانه

همکاری استیون ین و کارگردان فیلم Minari در تولید فیلم جدیدی

فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe بیشتر بخوانید: فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe

در سریال Ahsoka، روزاریو داوسن در نقش آسوکا تانو، لارس میکلسن در نقش دریاسالار بزرگ تراون، هایدن کریستنسن در نقش آناکین اسکای واکر و دارث ویدر، ناتاشا لیو بوردیزو در نقش سابین رن، مری الیزابت وینستد در نقش هرا سیندولا، جنویو اورایلی در نقش مان ماتما، ایمان اسفندی در نقش ازرا بریجر، ری استیونسون در نقش بیلان اسکول و… به ایفای نقش پرداختند.

در فصل دوم این سریال ، دیو فیلونی به عنوان سازنده، کارگردان و نویسنده فیلم‌ها، و جان فاورو به عنوان تهیه‌کننده اجرایی حضور خواهند داشت. علاوه براین، دیو فیلونی در حال برنامه‌ریزی و کارگردانی یک فیلم در دنیای جنگ ستارگان است که اتفاقات آن در زمانی میان فیلم Return of the Jedi و فیلم The Force Awakens رخ می‌دهد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *