انتظار فیلم Jumanji 4 با بازی دواین جانسون

یکی از بازیگران سری فیلم‌های جومانجی درباره وضعیت قسمت چهارم این مجموعه صحبت کرده و اطلاعات جدیدی ارائه داده است.

انتظار فیلم Jumanji 4

در دنیای سینمایی مارول، کارن گیلان، ستاره یکی از مجموعه های پرطرفدار و محبوب Guardians of the Galaxy، اطلاعات جدیدی راجع به دنباله ی فیلم Jumanji: The Next Level که قسمت چهارم این مجموعه محبوب خواهد بود، به ما اعلام کرده است.

انتظار فیلم Jumanji 4

در یک مصاحبه با رسانه هالیوود ریپورتر، کارن گیلان سؤالی در مورد وضعیت نامعلوم فیلم چهارم Jumanji مطرح شد. او در پاسخ به این سؤال به این نکته اشاره کرد که آخرین قسمت این فیلم بیش از چهار سال پیش اکران شده بود و از این نظر اوضاع فیلم مبهم بود. این بازیگر اضافه کرد که دلایل توقف تولید فیلم را به طور دقیق نمی‌دانست، اما مطمئن بود که این فیلم در نهایت ساخته خواهد شد و همه بازیگران مشتاق به حضور در آن هستند.

فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe بیشتر بخوانید: فیلم جدید دو مجموعه فیلم Transformers و GI Joe

کارن گیلان گفت: «دلیل آن را نمی‌دانم، مطمئنم هماهنگ کردن برنامه برای همه بازیگران کار سختی است، اما جدا از اینکه می‌دانم این فیلم در نهایت ساخته می‌شود، چیز دیگری نشنیده‌ام. همه ما برای کار روی این فیلم هیجان‌زده هستیم. همه ما عاشق کار روی فیلم‌هایی از این دست هستیم و دیر یا زود این اتفاق می‌افتد.”

فیلم Jumanji: The Next Level با حضور بازیگران قبلی از جمله دواین جانسون، کارن گیلان، کوین هارت، جک بلک، الکس وولف، مادیسن آیزمن، سر دریوس بلین، مورگان ترنر، نیک جوناس و رایس داربی بازنویسی شده است. همچنین بازیگران جدیدی مانند دنی دویتو، آکوافینا، دنی گلاور و دانیا رامیرز نیز به این فیلم ملحق شده اند. فیلم Jumanji: The Next Level به قسمت سوم این سری اضافه شده است.

در این قسمت، گروهی از دوستان که در دنیای واقعی هم با هم نسبت به هم متفاوت هستند، دوباره به دنیای جومانجی وارد می شوند. اما این بار، بازی به طور کامل تغییر کرده است و آنها در مقابل تمامی موانع و خطرات جدیدی قرار می گیرند. آیا آنها می توانند این بازی را به پایان برسانند و به دنیای واقعی بازگردند؟ یا اینکه به همان شیوه‌ی قبلی، بازی به طور مداوم ادامه خواهد داشت؟ این ماجرای جدید در جومانجی، همراه با موسیقی هیجان انگیز و صحنه‌های اکشن بیشتر، مخاطبان را در سینما به سرگرمی خواهد کرد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *