تریلر فصل دوم انیمه Misfit of Demon King Academy

تریلر فصل دوم انیمه Misfit of Demon King Academy

وب سایت رسمی سری انیمیشن «Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei تریلر فصل دوم انیمه Misfit of Demon King Academyو پوستر جدیدی را منتشر کرد (در زیر نشان داده شده است) روز یکشنبه این وبسایت همچنین تاریخ پخش جدید سریال را اعلام کرد.

با اعلام کارکنان انیمه در 11 فوریه، قسمت های 7 و بعدی از انیمه تلوزیونی Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e Kayou II به دلیل تأثیر COVID-19 بر برنامه تولید به تعویق افتادند. امروز، تاریخ پخش مجدد فصل دوم Misfit of Demon King Academy اعلام شد و قرار است در ماه جولای 2023 (تیر 1402) با قسمت اول از سر بگیرد.

به دلیل تأثیر ویروس کووید-۱۹ بر برنامه تولید، قسمت های ۷ و بعدی انیمه Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e Kayou II که در تاریخ ۱۱ فوریه توسط کارکنان اعلام شده بود، به تعویق افتادند. امروز، تاریخ پخش مجدد فصل دوم Misfit of Demon King Academy اعلام شد و قرار است در تیر ماه سال ۱۴۰۲ با قسمت اول از سر بگیرد.

تماشای تریلر فصل دوم انیمه Misfit of Demon King Academy

فصل دوم این سریال انیمیشنی قرار است در دو قسمت منتشر شود. البته هنوز تاریخ دقیقی برای پخش قسمت دوم اعلام نشده است. فصل دوم این انیمه در تاریخ 8 ژانویه 2023 به نمایش درآمد. با این حال، به دلیل تأثیرات گسترش روزافزون COVID-19، ساخت قسمت های 7 و بعد از Misfit of Demon King Academy به تعویق افتاد. پخش شش قسمت اول این انیمه در 18 فوریه از سر گرفته شد. Crunchyroll نیز پخش دوبله انگلیسی این فصل را از 27 فوریه آغاز کرد.

فصل دوم انیمه Solo Leveling احتمالا ساخته میشود! بیشتر بخوانید: فصل دوم انیمه Solo Leveling احتمالا ساخته میشود!

“Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso, Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e Kayou” اولین فصل از مجموعه انیمیشن تلویزیونی بود که از 4 ژوئیه 2020 تا 26 سپتامبر 2020 (14 ژوئیه 1399) پخش شد. تا 5 مهر 1399) در 13 قسمت. Crunchyroll همچنین این انیمه را در طول پخش آن در ژاپن پخش کرد. این سریال که در ژانرهای مدرسه ای، فانتزی، اکشن و افسانه ای قرار می گیرد توسط SILVER LINK تولید شده است. و در تلویزیون منتشر شد.

لایت‌نوول Maou Gakuin no Futekigousha: Shijou Saikyou no Maou no Shiso، Tensei shite Shison-tachi no Gakkou e Kayou، نوشته شو و تصویرگری شیزوما یوشینوری، در 10 مارس 2018 (19 اسفند 1396) منتشر شد. رمان نور به صورت دیجیتالی به زبان انگلیسی توسط J-Novel Club در 27 ژوئن 2022 با عنوان The Misfit of Demon King Academy منتشر شد.

تریلر فصل دوم انیمه Misfit of Demon King Academy

ساخت بخش دوم انیمه Nier: Automata آغاز شده است!

پس از دو هزار سال، آرنوس، ارباب شیطان بی رحم، تناسخ پیدا کرده است! اما به نظر می رسد که نهایتاً او ناتوان در تربیت کاندیداهای جدید برای جانشینی خود شده است. آرنوس، که از طولانی ترین جنگ ها و قدرت بی حد و مرز خود در از بین بردن انسان ها، موجودات عنصری و خدایان خسته شده بود، تمایل به داشتن یک دنیای صلح آمیز داشت. از این رو، تصمیم گرفت به تناسخ بروید. اما آنچه در انتظارش بود، یک دنیای بسیار صلح آمیز بود که در آن نسل جدید ضعیف و ناتوان در استفاده از قدرت های جادویی بودند.

بعد از دو هزار سال، آرنوس، پادشاه شیطان بی رحم، به تناسخ رسیده است! با این حال، به نظر می رسد که او نهایتاً ناتوان در تربیت جوانان جدید برای جایگزینی خود شده است. آرنوس، که از طولانی ترین جنگ ها و قدرت بی نهایت خود در تصرف انسان ها، موجودات عنصری و خدایان خسته شده بود، تمایل به داشتن یک دنیای صلح آمیز داشت.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *