تیزر انیمیشن Despicable Me 4 منتشر شد !

تیزر انیمیشن Despicable Me 4 منتشر شد !

تیزر انیمیشن Despicable Me 4 منتشر شد !

تیزر انیمیشن Despicable Me 4 منتشر شده است که آمادگی خانواده گرو برای مقابله با دشمنانشان را نشان می دهد.

اخبار جدید از صنعت سینما و تلویزیون نشان می‌دهد که حساب توئیتر مینیون‌ها تیزر انیمیشن Despicable Me 4 تولید شرکت ایلومینیشن منتشر کرده است. این ویدیو بازگشت گرو پرخطر را به نمایش می‌گذارد که در کنار خانواده‌اش باید با دشمن جدیدی به نام ماکسیم له مال روبرو شود؛ دشمنی که تنها به انتقام از گرو فکر می‌کند. من نفرت‌انگیز ۴ در تاریخ ۱۳ تیر ۱۴۰۳ (۳ جولای ۲۰۲۴) در سینماها به نمایش در خواهد آمد. تماشای تیزر انیمیشن Despicable Me 4:

خلاصه داستان انیمیشن Despicable Me 4: در این فیلم، شاهد بازگشت گرو، سابقه ابرشرور و عضو فعلی لیگ ضدشرور، پس از هفت سال، برای یک ماموریت هیجان انگیز با مینیون‌ها هستیم. این فیلم جدید، فصل جدیدی از زندگی گرو و لوسی را به تصویر می‌کشد؛ آن‌ها به عنوان والدین فرزند خوانده شده‌ی گرو، جونیور، می‌شوند که قصد دارد تا پدرش را عذاب بدهد. اما وقتی گرو با دشمنان جدیدی به نام ماکسیم له مال و والنتینا روبرو می‌شود، مجبور می‌شود به همراه خانواده‌اش فرار کند.

فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود بیشتر بخوانید: فصل دوم سریال Fallout ساخته میشود

کریس رناد و پاتریک دلاژ برای کارگردانی انیمیشن Despicable Me 4 مشغول به کار هستند، در حالی که مایک وایت و کن داوریو فیلمنامه آن را نوشته‌اند. بازیگرانی همچون استیو کرل در نقش گرو، میرندا کازگرو در نقش مارگو، کریستن ویگ در نقش لوسی، دانا گایر در نقش ادیت، مدیسون پولان در نقش اگنس، استیو کوگان در نقش سیلاس و پییر کافین در نقش مینیون‌ها به عنوان صداپیشه‌های قبلی انیمیشن بازگشته‌اند. همچنین بازیگران جدیدی نظیر سوفیا ورگارا، ویل فرل، جوئی کینگ، استیون کلبر و کلوئه فاینمن نیز به این فیلم پیوسته‌اند.

تیزر انیمیشن Despicable Me 4 منتشر شد !

تریلر سریال Avatar: The Last Airbender

در این قسمت، گرو و خانواده‌اش با دشمن جدیدی به نام دراکو درگون برخورد می‌کنند. دراکو درگون، یک موجود شرور و پرقدرت است که قصد دارد تمام مینیون‌ها را به زندگی خودش تبدیل کند. اما گرو و خانواده‌اش با استفاده از تکنولوژی‌های نوین و با کمک دوستانشان، برای مقابله با دراکو درگون آماده می‌شوند. در این راه، آن‌ها با موانعی برخورد می‌کنند ولی با اتحاد و همبستگی، موفق می‌شوند تا دراکو درگون را شکست دهند و جلوی نقشه‌های شرورانه او را بگیرند. همچنین در این قسمت، تاریخچه‌ی گذشته گرو و خانواده‌اش نیز به تصویر کشیده می‌شود و ما شاهد خاطراتی جذاب از زمان کودکی گرو خواهیم بود.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *