تریلر بازی Assassin’s Creed-Hexe | سوپرایز یوبیسافت

تریلر بازی Assassin's Creed-Hexe | سوپرایز یوبیسافت

در مراسم یوبیسافت، پروژه‌ای دیگر یعنی تریلر بازی Assassin’s Creed-Hexe معرفی شد.

با توجه به بیست و پنجمین سالگرد تاسیس سری Assassin’s Creed، یوبیسافت تریلر بازی Assassin’s Creed-Hexe را منتشر کرد. در ضمن، شرکت یوبیسافت اعلام کرد که علاوه بر بازی Assassin’s Creed Mirage که در سال ۲۰۲۳ منتشر خواهد شد، یک نسخه موبایل از این بازی برای بازار چین و یک پروژه جدید با نام Red که در ژاپن عرضه خواهد شد، در دست توسعه است.مشاهده تریلر بازی Assassin’s Creed-Hexe :

همانگونه که در تریلر مشخص است، Hexe یک نمایش مختصر و مرموز در مراسم بود که ما را به یک جنگل تاریک می‌برد و لوگوی بازی نیز از جنبه‌های مرموز و ترسناکی برخوردار است؛ این لوگو می‌تواند شباهت‌های فراوانی با اشیای مرتبط با جادوگری داشته باشد. در تریلر منتشرشده برای Hexe، ما با یک فضای تاریک و ترسناک مواجه می‌شویم که به‌شدت به موارد ماوراطبیعی و افسانه‌ای اشاره دارد. این بازی به‌نظر می‌رسد در سبک بازی‌های ترسناک و ماجراجویی قرار دارد و قرار است تجربه‌ای هیجان‌انگیز و ترسناک را برای بازیکنان به ارمغان بیاورد.

تریلر بازی Assassin's Creed-Hexe | سوپرایز یوبیسافت

بخش آنلاین بازی مرد عنکبوتی 2 احتمالا در حال ساخت است!

استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords-نقادانه بیشتر بخوانید: استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords

با توجه به گفته های اعضای یوبیسافت در مراسم، می‌توان گفت بازی Hexe دارای موارد مخفی و جزییات خاصی است که بازیکنان می‌توانند در طول بازی کشف کنند. این امر می‌تواند جذابیت بازی را افزایش داده و باعث شود تا بازیکنان به جز تجربه‌ی هیجان‌انگیز، لذت بیشتری از بازی ببرند. برای افزایش تجربه‌ی خود از Hexe، می‌توانید به دنبال اطلاعات بیشتری در مورد بازی و موارد مخفی آن بگردید. می‌توانید در گروه‌های مختلف درباره‌ی Hexe شرکت کنید تا با سایر بازیکنان به تجربه‌ها و نکات خود بپردازید. در نهایت، همیشه به یاد داشته باشید که بازی Hexe یک بازی فراگیر و گسترده است و هر بازیکنی می‌تواند تجربه‌ی متفاوتی از آن داشته باشد

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *