بخش آنلاین بازی مرد عنکبوتی 2 احتمالا در حال ساخت است!

بخش آنلاین بازی Marvel’s Spider-Man 2 احتمالا در حال ساخت است!

اینسامنیاک گیمز احتمالاً در حال ساخت بخش آنلاین بازی مرد عنکبوتی 2 است.

گزارش‌ها اشاره دارند که استودیو اینسامنیاک گیمز احتمالاً در حال ساخت بخش آنلاین بازی Marvel’s Spider-Man 2 است. این استودیو، به جای تمرکز فقط بر روی بازی‌های تک‌نفره داستانی، قصد دارد یک بازی چندنفره بزرگ و جاه‌طلبانه را نیز تولید کند که این خبرها از مدت‌های قبل به گوش می‌رسیدند.

تا به حال در نظر گرفته می‌شد که این بازی چندنفره، مرتبط با دنیای ابرقهرمانی مارول، به خصوص مجموعه Marvel’s Spider-Man باشد. اما اطلاعات جدید توسعه‌دهنده، این فرض را تایید می‌کند. بر اساس جزئیات جدید، استودیو Insomniac Games احتمالاً در حال توسعه‌ی بخش آنلاین بازی Marvel’s Spider-Man 2 است.

اسناد نشان می‌دهد که Insomniac نقشه‌ای با تمرکز بر محتوای چندنفره طراحی کرده است که بر اساس آن، Marvel’sبخش آنلاین بازی مرد عنکبوتی 2 برای انتشار در سال 2024، Marvel’s Wolverine Online برای سال 2026، و Marvel’s X-Men Online برای سال 2028 برنامه ریزی شده است. این نقشه راه احتمالاً یک بازه زمانی دارد. همانطور که در اسناد دیگر تاریخ انتشار اولین نسخه از Marvel’s X-Men برای سال 2030 تعیین شده است و نسخه های چند نفره این مجموعه به ترتیب یک، دو و سه معرفی شده اند.

استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords-نقادانه بیشتر بخوانید: استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords

تهدید به شکایت کردن جوکر فلوریدا از سازندگان بازی GTA 6

بخش آنلاین بازی مرد عنکبوتی 2 احتمالا در حال ساخت است!

همانطور که یکی از کاربران ردیت، تصویری از کدهای بخش آنلاین بازی مرد عنکبوتی 2 را به اشتراک گذاشت، کاربر دیگری نیز مجموعه بزرگی از تصاویر هنری مفهومی این تجربه چندنفره شامل قهرمانان عنکبوتی، شخصیت‌های شرور و سایر موارد را منتشر کرده است. لازم است توجه داشت که در میان جزئیات انتشار یافته، اشاره‌ای به پروژه آنلاین و لغوشده اینسامنیاک گیمز با عنوان Marvel’s Spider-Man: The Great Web وجود دارد؛

بخش آنلاین بازی مرد عنکبوتی 2 از چند منبع معروف الهام گرفته است و شامل اصلی‌ترین عناصری است که داستان‌های مرد عنکبوتی را ایجاد کرده‌اند. اما برای لذت بردن از این بازی، لازم نیست که پیش از این به کمیک‌ها و فیلم‌های اسپایدرمن علاقه مند باشید. شخصیت‌های آن به خودی خود جذاب هستند، زیرا با دغدغه‌ها و ترس‌های واقعی روبرو هستند. آن‌ها جوانانی هستند که با مشکلاتی مانند مشکلات محیط کار یا ترس از مرگ روبرو شده‌اند. البته که داستان با اِلِمان‌های تخیلی فراوانی پیش می‌رود، اما احساسات حاضر در آن به شدت انسانی و قابل لمس هستند.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *