فصل سوم سریال Euphoria در حال نگارش توسط سم ویلسون است

سم لوینسون مشغول نگارش فیلم‌نامه فصل سوم سریال Euphoria است - نقادانه

نگارش فیلم‌نامه فصل سوم سریال Euphoria درحال انجام است

کیسی بلویز، مدیر محتوای شبکه HBO، به تازگی جزئیات جدیدی از فصل سوم سریال Euphoria با بازی Zendaya را منتشر کرد. در این بین، در بین آخرین اخبار سینما و تلویزیون، اعلام شده است که کیسی بلویز، سرپرست محتوای شبکه HBO و Max، اطلاعات بیشتری در مورد پیشرفت فیلم‌نامه فصل سوم سریال Euphoria را با طرفداران به اشتراک گذاشته است. او در یک مصاحبه با رسانه TheWrap تایید کرد که سم لوینسون هنوز هم در حال نوشتن فیلم‌نامه فصل سوم سریال Euphoria است. همچنین، کیسی بلویز درباره آینده این درام با زندایا نظر داد و اعلام کرد که هنوز با سم لوینسون در مورد آن صحبت نکرده است.

کیسی بلویز، مدیر محتوای شبکه HBO، به تازگی اطلاعات جدیدی را درباره فصل سوم سریال Euphoria با بازی Zendaya منتشر کرده است. او در مصاحبه‌ای با رسانه TheWrap تایید کرده است که سم لوینسون، نویسنده و تهیه‌کننده این سریال، هنوز هم در حال نوشتن فیلم‌نامه فصل سوم است. همچنین، بلویز اعلام کرده است که هنوز با لوینسون در مورد آینده این درام با بازی زندایا صحبت نکرده است.

در این بین، در بین آخرین اخبار سینما و تلویزیون، اعلام شده است که کیسی بلویز، سرپرست محتوای شبکه HBO و Max، در مورد پیشرفت فیلم‌نامه فصل سوم سریال Euphoria اطلاعات بیشتری به طرفداران ارائه داده است. او تایید کرده است که لوینسون هنوز هم در حال نوشتن فیلم‌نامه فصل سوم سریال Euphoria است و این نشان می‌دهد که این سریال هنوز ادامه خواهد داشت.

بلویز همچنین درباره آینده سریال با بازی جذاب زندایا صحبت کرده است و اعلام کرده است که هنوز با سم لوینسون در مورد آن صحبت نکرده است. او امیدوار است که این سریال همچنان با شخصیت‌های محبوب و داستان جذاب خود ادامه پیدا کند و تماشاگران را به خود جذب کند.

اگرچه هنوز جزئیاتی درباره فصل سوم این سریال اعلام نشده است، اما طرفداران سریال Euphoria با انتشار این اطلاعات جدید مشتاقانه منتظر ادامه داستان زندگی روانشناسی و پر از ماجراجویی زندایا هستند. با این حال، هنوز منتظر رسمی شدن تاریخ انتشار فصل سوم سریال Euphoria هستیم و امیدواریم که به زودی این اطلاعات نیز اعلام شود.

“با اظهاراتش، کیسی بلویز به ما نشان داد که چگونه این مسیر پیش می‌رود. اکنون، سم لوینسون در حال نوشتن فیلم‌نامه فصل سوم سریال Euphoria است و به همین دلیل نمی‌توانم اطلاعاتی درباره آینده این نمایش ارائه دهم. ما فقط در حال آماده‌سازی فیلم‌نامه فصل سوم سریال Euphoria هستیم و هنوز با سم لوینسون در این مورد صحبت نکرده‌ایم.

سم لوینسون مشغول نگارش فیلم‌نامه فصل سوم سریال Euphoria است - نقادانه

احتمالا دنباله فیلم Lift با حضور کوین هارت ساخته شود

بازیگرانی همچون زندیا، مود آپاتو، آنگوس کلاود، اریک دین،الکسا دیمی،جیکوب الوردی،باربی فریرا،نیکا کینگ،استورم رید، هانتر شیفر،آلجی اسمیت،سیدنی سوئینی، آستین آبرامز،کولمن دومینگو، لوکاس گیج، آلانا اوباک، الپیدیا کاریو، شایلو فرناندز، نیک بلود، پائولا مارشال و جان آلس، در سریال سرخوشی به ایفای نقش می‌پردازند. در گذشته، کیسی بلویز اعلام کرده بود که طرفداران باید در سال ۲۰۲۵ منتظر فصل سوم از سریال Euphoria باشند که پس از اتمام نگارش فیلم‌نامه فصل سوم سریال Euphoria منتشر خواهد شد.

پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday بیشتر بخوانید: پیوستن تندی نیوتون به فصل دوم سریال Wednesday

کوین تورن، راوی ناندان، عادل نور، زندایا، ویل گرینفیلد، اشلی لوینسون، ران لشم، دافنا لوین، هاداس موز لیختنشتاین، دریک، یورم موکادی، گری لنون، ​​مریت تووی و تامیرا یاردنی، تهیه کنندگان اجرایی این پروژه هستند. سریال HBO Euphoria به‌عنوان تهیه‌کننده درام برای تلویزیون با همکاری I2-4،با سم لوینسون،خالق، نویسنده،کارگردان و تهیه‌کننده فیلم «روز مبارک دیگری» نیز در این پروژه مشارکت دارد.

سریال سرخوشی، محصول شبکه اچ‌بی‌اُ و اچ‌بی‌اِ است که بر اساس سریال اسرائیلی به همین نام ساخته شده است. این سریال در مورد زندگی نوجوانان جوان در شرایطی ناپایدار و خشونت‌بار است که با موضوعاتی مانند اعتیاد، افسردگی،خشونت و روابط میان جنسیتی روبرو می‌شوند. سریال سرخوشی با بازی هنرپیشه جوان آمریکایی، زنده‌یاد ناتالی راسل، به موفقیت بزرگی در میان جوانان و نوجوانان دست یافته است و هر یک از شخصیت‌های آن با بازیگرانی مانند زنده‌یاد رو، هانتر شاف، مادیسون زیگلر و جیدن اسمیت توانسته‌اند نقش‌هایشان را با بازی قوی و متفاوتی به اجرا درآورند.

سم لوینسون مشغول نگارش فیلم‌نامه فصل سوم سریال Euphoria است - نقادانه

سریال سرخوشی در حال حاضر در فصل دوم خود قرار دارد و هر یک از قسمت‌های این فصل بیش از ۱۶ میلیون بیننده را به پای گیرنده‌های خود کشانده است. اپیزود پایانی فصل دوم این سریال در شبکه‌های اچ‌بی‌اِ و اچ‌بی‌اُ با ۶.۶ میلیون بیننده، رکورد جدیدی را به ثبت رسانده است.

در نهایت، سریال سرخوشی با موضوعات جدید و نوآورانه خود، توانسته جای خود را در دل‌های بینندگان جوان و نوجوانان باز کند و با تلفیق داستان جذاب و بازیگران استعدادمند، به موفقیتی بزرگ دست یابد. این سریال با داشتن پیام‌های اجتماعی و انسانی قوی،توانسته در میان بینندگان خود بازخورد مثبتی به دست آورد و به عنوان یکی از بهترین سریال‌های درام دهه جدید شناخته شود.

سریال سرخوشی چگونه سریالی است؟

سریال سرخوشی، یکی از پرطرفدارترین و پربیننده ترین سریال‌های جدید در سال ۲۰۱۹ بود. این سریال با بازی هنرپیشه جوان آمریکایی، ناتالی راسل، به تصویر کشیده شده است و در مورد زندگی نوجوانان در شرایطی ناپایدار و خشونت‌بار است. سریال سرخوشی با موضوعاتی مانند اعتیاد، افسردگی، خشونت و روابط میان جنسیتی روبرو می‌شود و به صورت صادقانه و به‌طور واقع‌گرایانه به این موضوعات پرداخته است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *