فیلم Godzilla x Kong شروعی فوق العاده در گیشه جهانی داشت

فیلم گودزیلا x کنگ: امپراتوری جدید با بهبود تمام پیش‌بینی‌ها، شروعی بسیار موفق در بازار جهانی داشت.

فروش عالی فیلم Godzilla x Kong

فیلم Godzilla vs. Kong در جمعه به صورت رسمی روی پرده‌های سینما درآمد و با نقدهای متوسط منتقدان مواجه شد، اما اکنون طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تماشاگران از دنباله فیلم Godzilla vs. Kong استقبال کرده‌اند. این فیلم موفق شد در سه روز اول اکران خود در آمریکا حدود ۸۰ میلیون دلار فروش کند که نشان از عملکرد بسیار بهتری نسبت به پیش‌بینی‌ها داشته است. قبل از این، پیش‌بینی می‌شد که این فیلم در هفته روز شکرگزاری حدود ۴۵ تا ۵۵ میلیون دلار در سه روز اول اکران خود فروش کند، اما عملکرد بهتر آن نشان می‌دهد که تماشاگران به طور کلی با فیلم راضی بوده‌اند.

تریلر فیلم گودزیلا x کنگ: امپراتوری جدید

فیلم Godzilla x Kong شروعی فوق العاده در گیشه جهانی داشت

فیلم Godzilla x Kong: The New Empire، پنجمین فیلم از سری MonsterVerse، به عنوان دومین افتتاحیه برتر مجموعه و دومین افتتاحیه بزرگ سال ۲۰۲۴ شناخته می‌شود. این فیلم همچنین به عنوان پنجمین افتتاحیه بزرگ هفته روز شکرگزاری در تاریخ سینما قرار دارد. قبل از این، فیلم Godzilla با افتتاحیه ۹۳.۱ میلیون دلاری در سال ۲۰۱۴ بزرگ‌ترین افتتاحیه دنیای MonsterVerse را تجربه کرده است و این رکورد را همچنان در اختیار دارد.

تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی بیشتر بخوانید: تاریخ اکران انیمیشن سریالی سوسیس پارتی

همچنین، فیلم “Godzilla vs. Kong” در سال ۲۰۲۱ با بازیگران معروفی مانند میلی بابی براون، ایلیزابت ماسیل، کایل چندلر و دامیان بیشیر در سینماها به نمایش درآمد. این فیلم از ابتدای اکران خود در سراسر جهان، با فروش ۳۱.۶ میلیون دلاری در اولین هفته‌ای که در تاریخ ۳۱ مارس ۲۰۲۱ اکران شد، موفقیت چشمگیری را تجربه کرد.

علاوه بر این، “Godzilla vs. Kong” توانست در ۶۴ بازار دیگر نیز مانند استرالیا، برزیل، روسیه، انگلستان و آلمان، فروش ۱۱۴ میلیون دلاری را به دست آورد. با این فروش، فیلم در مجموع ۱۹۴ میلیون دلار را در اولین هفته اکران خود در سراسر جهان به دست آورد و بزرگ‌ترین افتتاحیه سال ۲۰۲۱ را در گیشه جهانی تجربه کرد.

باید توجه داشت که این فیلم تنها در کشور چین ۴۴ میلیون دلار فروش کرده است، اما تا روز دوشنبه، فروش آن از ۴۶.۵ میلیون دلار عبور خواهد کرد و به این ترتیب از مجموع فروش فیلم “Dune Part 2” در بازار کشور چین نیز عبور خواهد کرد.

فیلم Godzilla x Kong شروعی فوق العاده در گیشه جهانی داشت

همچنین، گودزیلا x کونگ هنوز در چندین بازار بزرگ اکران نشده است و در حال حاضر فقط در برخی از کشورها اکران شده است. اما این فیلم با استقبال خوبی از سمت تماشاگران مواجه شده است؛ به طوری که سینمااسکور A- و نمره ۴.۵ از ۵ ستاره کاربران و‌ب‌سایت PostTrack را دریافت کرده است. این نشان از علاقه و استقبال تماشاگران برای این فیلم است و این نکته را نشان می‌دهد که تماشاگران با منتقدان در این مورد توافق ندارند.

به علاوه، آمارهایی که از فیلم Godzilla x Kong منتشر شده است، نشان می‌دهد که بیش از ۶۷ درصد تماشاگرانی که بلیت تماشا فیلم را خریداری کرده‌اند، مرد هستند. همچنین، ۶۲ درصد از این تماشاگران ۳۵ سال یا کمتر سن داشته‌اند. این نشان می‌دهد که این فیلم به خصوص در میان تماشاگران جوان و مردان محبوبیت دارد.

بازیگرانی مانند برایان تایری هنری، کیلی هاتل، ربکا هال، دن استیونز، فالا چن، الکس فرنس و ریچل هاوس به عنوان بازیگران اصلی در فیلم Godzilla x Kong: The New Empire حضور دارند. آدام وینگارد به عنوان کارگردان این فیلم انتخاب شده است و تری روسیو، جرمی اسلیتر و سیمون برت نیز مسئولیت نوشتن فیلمنامه را بر عهده دارند. این فیلم ، جزئی از مجموعه فیلم‌های مونسترورس است که توسط استودیوهای لگندری پیچرز و وارنر برادرز تولید می‌شود.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *