بن شدن بازیکنان متقلب از بازی Call of Duty

بن شدن بازیکنان متقلب از بازی Call of Duty

بن شدن بازیکنان متقلب از بازی Call of Duty

با بن شدن بازیکنان متقلب از بازی Call of Duty طی ماه گذشته، Activision بیش از 23000 متقلب را از بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 و Warzone منع کرده است. با گذشت زمان، تیم Ricochet به بهبود الگوریتم‌ها و مکانیک‌های ضد تقلب خود ادامه داد و با موفقیت تعداد زیادی از متقلبان را در بازی‌های Call of Duty شناسایی کرد. اخیراً اعلام شده است که تنها در یک ماه گذشته، بیش از 23000 متقلب از بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 و Warzone بن شده اند.

تیم Ricochet قصد دارد با استفاده از الگوریتم‌های یادگیری ماشینی، بهبود پایداری سیستم ضد تقلب خود را افزایش دهد و از تقلب در بازی جلوگیری کند.

این تلاشها نشان می‌دهد که تیم Ricochet به جدیت و مسئولیت‌پذیری در حفظ انصاف و عدالت در بازی خود اهمیت می‌دهد. آنها به دنبال ارتقای سطح بازی و ایجاد یک محیط سالم و عادلانه برای تمام بازیکنان هستند. برای این منظور، آنها به دنبال هر گونه نشانه از تقلب و استفاده از ابزارهای غیرقانونی در بازی هستند و در صورت تشخیص آن، تلاش می‌کنند تا تقلبگران را از بازی حذف کنند.

استفاده از یادگیری ماشین در سیستم ضد تقلب تیم Ricochet نشان می‌دهد که آنها به تکنولوژی و نوآوری متکی هستند و به دنبال بهبود و بهتر شدن در همه جنبه‌های بازی هستند. آنها قصد دارند تا با این تلاش‌ها، بازی را برای تمام بازیکنان جذاب‌تر و مهیج‌تر کنند و از اعتماد و اطمینان بازیکنان در سیستم ضد تقلب خود حمایت کنند.

با توجه به اینکه تیم Ricochet بهبود ویژگی‌های ضد تقلب خود را از طریق یادگیری ماشین در حال انجام است، امیدواریم که در آینده نزدیک توانایی آنها در شناسایی تقلبگران بهبود یابد و بازی را از تقلب پاک کنند؛ تا بازیکنان بتوانند به آرامش و اطمینان در بازی خود لذت ببرند.

تیم Ricochet به تازگی روش‌های جالبی را برای تنبیه افراد متقلب در بازی‌ها ارائه کرده است. این تیم در کنار کار بر روی مکانیک‌های شناسایی متقلبان، از روش‌های خاصی برای تنبیه کردن افرادی که در بازی تقلب می‌کنند، استفاده می‌کند. به عنوان مثال، گزارش‌ها نشان می‌دهند که تکنیک Splat در بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 و Warzone به کار گرفته شده است. این تکنیک باعث تغییرات قابل توجهی در نیروی گرانش برای بازیکنان متقلب می‌شود، به طوری که حتی حرکت کوچکی مانند پرش می‌تواند باعث سقوط شگفت‌انگیز بازیکنان متقلب به سمت زمین شود و در نهایت باعث مرگ فوری آن‌ها شود.

استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords-نقادانه بیشتر بخوانید: استقبال کاربران از بازی استراژتیک Manor Lords

بن شدن بازیکنان متقلب از بازی Call of Duty

با این حال، باید به این نکته اشاره کرد که سیستم تیم Ricochet هنوز به سطح ایده‌آلی که بازیکنان انتظار دارند نرسیده است و به همین دلیل، مشکلاتی وجود دارد که بسیاری از کاربران ناراضی هستند. همچنین، سیستم مبتنی بر یادگیری ماشین همچنان با نقص‌هایی روبروست که باعث شده است تا چندین بازیکن بی دلیل از بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 و Warzone بن شوند و امکان تجربه آن‌ها را نداشته باشند.

با تلاش گروه Ricochet در بهبود سیستم‌های خود، امیدواریم در آینده بتوانیم تمامی تقلب‌گران را شناسایی و از بازی حذف کنیم. با این حال، اینبار با بن شدن بازیکنان متقلب از بازی Call of Duty به نظر می‌رسد که هنوز زمان زیادی تا رسیدن به یک تجربه کاملاً عادلانه و بدون هیچ گونه تقلب در بازی‌های کال آف دیوتی باقی است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *